REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czy kupią Historyka?

# fanatyczna fanka

22.03.2003 21:34

Słyszałam, że pod auspicjami dzielnicy i ośrodka kultury powstaje Towarzystwo Przyjaciół Białołęki. Podobno jedynym kandydatem na szefa towarzystwa branym pod uwagę jest Krzysztof Madej. Wygląda na to, że on sam jeszcze nic o tym nie wie, ale widać skutecznie się promował. GRATULACJE PANIE PREZESIE!!!!!!

 historyk

22.03.2003 22:12

Rzeczywiście nic o tym nie wiem, ale ten pomysł był przeze mnie i przez kilka innych osób lansowany juz od co najmniej kilku lat. Bez względu na funkcję chętnie bym w czymś takim brał udział. No, chyba żeby to było towarzystwo jednoosobowe, bo takie już istnieje, a odbiorcami moich pomysłów i idei są moja żona i co bardziej cierpliwi i zainteresowani historą znajomi.

# RR

22.03.2003 22:24

No i uczestnicy tego forum. Oni są też bardzo cierpliwi. Zwłaszcza: tapir, figa, kotka, teoretyk, belfer, kocur, socjolog (i inni na log), no i ci których z pewnością pominąlem.
Do rzeczy:
Takie towarzystwo rzeczywiście miałoby sporo roboty na naszym terenie. Zwłaszcza w kontekście odchodzenia w niebyt starej Białołęki i zastępowania jej blokowiskami. Historyk jest dobrym kandydatem, bo po pierwsze ma duzo czasu (sadząc po aktywności na forum) i zna się trochę na historii. A skoro jeszcze do tego mu się chce, to niech działa. Mój głos ma.

REKLAMA

# jot

22.03.2003 22:27

No to jak historyk zostanie prezesem i dadzą mu duzo zajęć, to na forum mało kto zostanie.

 Kotka

22.03.2003 22:36

O, wypraszam sobie. Jako Kotka i Kotkaa (bo mi się nie chce logować) stwierdzam, że z Historykiem co prawda mam coś wspólnego, ale nie są to ani poglądy, ani zainteresowania, ani tym bardziej osobowość. Co do Tapira, to mam pewne wątpliwości, czy zawsze przypuszczenia RR są słuszne. A Figa, o ile mi wiadomo, już mieszka w kocim raju i nie wypowiada się na forum.
Poza tym RR ma rację: pusto by tu było bez tego wesołego tłumu.

# historyk-wyjątkowo

23.03.2003 00:53

Cieszę się,że RR docenia mnie, że "znam się trochę na historii". Opinia tak znamienitego autorytetu historycznegi i humanistycznego (zapewne autora wielu cenionych i cytowanych publikacji) do czegoś zobowiązuje. Z tym socjologiem to dużą przesada.... a kotowate bardzo lubię.

REKLAMA

# tekla

25.03.2003 20:21

Z prezesem historykim to chyba jednak jakieś żarty. Wyobrażacie sobie te wielogodzinne zebrania w celu wysłuchania monologu?

# Kotkaa

25.03.2003 21:58

Aha... ale można przemyśleć swoje pomysły w tym czasie. A przedyskutować w czasie, który Historyk zużywa na spóźnianie się.

# Kotkaa

25.03.2003 21:59

Co nie znaczy, że jestem przeciw. Jeśli uda mu się stworzyc takie Towarzystwo, to mógłby być prezesem... i mimo wszystko wzięłabym w nim udział.

REKLAMA

# historyk-wyjątkowo

25.03.2003 22:04

Teklo, znudziły Ci się skrzypce i za sieć się wziełaś?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA