REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Czy ktoś korzystał z pomocy firmy odfrankujsie.pl?

# Mateusz RJ

30.10.2020 14:21

Chciałem podpytać, czy ktoś z Forumowiczów korzystał z usług firmy https://odfrankujsie.pl/ ? Namiary na nich dostałem od znajomego, który bardzo ich polecał, natomiast nie zaszkodzi się upewnić i podpytać tutaj. Podobno oferują bezpłatną analizę i ocenę szans na wygraną - mają plus za to. Na stronie również dużo pozytywnych opinii i komentarzy.

# Konecki

07.03.2021 13:43

Korzystamy z usług tej kancelarii i właściwie jesteśmy aktualnie w trakcie prowadzenia sprawy. Potwierdzam, że analiza i ocena szans na wygraną są bezpłatne - to ogromny plus, bo moja znajoma, której sprawę prowadzi inna kancelaria, już za pierwsze spotkanie informacyjne i ocenę szans na wygraną musiała zapłacić odpowiednio grubo. Nie ukrywam, że to nas przekonało ostatecznie, żeby zgłosić się właśnie do https://odfrankujsie.pl/. Teraz tylko już zostaje nam oczekiwanie na dobre rozwiązanie sprawy, ale jestem dobrej myśli, zresztą ocena naszej sytuacji przez prawnika z odfrankujsie jest pozytywna i daje dużo nadziei. Poza tym, słyszałem o kolejnych wygranych procesach z bankami - coś się wreszcie ruszyło w tej kwestii, coś się zmienia na lepsze. Pozdrawiam.

# gosc93

09.06.2021 12:16

ja mogę polecić www.piotrbanczyk.pl

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break