REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

czajka-po co są konsultacje?

# bolo

11.03.2005 11:06

No własnie dzisiaj się kończą a jak pisze prasa decyzja zapadła przed ich rozpoczęciem .Czy to jakiś żart?

# ee

11.03.2005 12:53

dziś w choszczówce jest spotkanie w szkole na Przytulnej o 19:00 wpadnij to może się czegoś dowiesz

# magik

17.03.2005 18:30

uczestniczyłem w zebraniu w Choszczówce.Typowa polska L E P E R I A D A 4 godziny gwizdy krzyki wypowiedzi kilku panów którzy chcą zaistnieć w mediach.Jak można się coś dowiedzieć kiedy specjalistów i naukowców wygwizdano.Jestem bardzo zainteresowany tym problemem ponieważ on mnie również dotyczy,dla mnie ten problem istnieje nie od dzisiaj ale od połowy lat 70-tych.kiedy zapadła decyzja BUDOWY i kontynuacji.Takich Krzykaczy Panowie potrzeba mi było w latach siedemdziesiątych a nie teraz kiedy to śmierdzące jajo już jest i będzie czy to się komuś podoba czy nie.Bo jeżeli to ma być tak jak teraz to proszę mi to- wziąść łopatki i zasypać po prostu zrównać z ziemią W zebraniu uczestniczyło około 150 osób pozwoliłem sobie to obliczyć- z czego 145 wyszło nie wiedząc o co naprawdę chodziło.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break