REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Co sądzicie o odkurzaczu Rainbow?

# mokry

12.02.2004 10:41

Czy jest napewno wart swojej ceny, czy jest taki dobry jak go chwalą?

# Duśka

12.02.2004 10:53

Wszystkie moje koleżanki, które go kupiły są bardzo zadowolone. Ale one mają alergiczne dzieci i dlatego pomimo wysokiej ceny zdecydowały się. Natomiast ja osobiście nie jestem przekonana czy warto płacić takie pieniądze za odkurzacz. Zresztą podobno lekarze też się wycofują z teorii o sterylnym chowaniu dzieci. Podobno lepiej od początku przyzwyczajać się do normalności. Co na to Szanowna Małżonka Vladymira?

 martyna

12.02.2004 12:22

Odkurzacz jest pewnie dobry, ale wiele sztuczek, które pokazują można zrobić spokojnie z innym odkurzaczem za duuużo mniejszą cenę. Weź pod uwagę, że w razie awarii po okresie gwarancji to każda naprawa i wymiana części to koszty gigantyczne. My nie kupiliśmy.

REKLAMA

# głos rozsądku

12.02.2004 12:32

każdy kto kupuje takie badziewie jest po prostu śmieszny, jak można się jakiejś firemce dać na ciągnąć na taki szajs, zapytajcie tych co się od kilkunastu lat i profesjonalnie zajmują sprzątaniem czy kiedykolwiek używali tego pseudo odkurzacza, zresztą pomyślcie sami ludzie i opamiętajcie się, kupując na raty to coś płacicie około 10 tys, a za to możecie mieć do końca życia co 3 lata nowy odkurzacz wcale nie gorszy, wiecie jak mnie patafian na prezentacji przekonywał? że kabel nie jest zwijany na jakąś rolkę za pomocą sprężyny która się może zepsuć tylko na obudowę a ja na to: 1. mam odkurzacz panasonic 11 letni i jeszcze się ta sprężyna nie zepsuła 2. po prsotu nie mieliście gdzie wsadzić tego ułatwiającego życie urządzonka w postaci "psującej" się sprężyny, ciekaw jestem czy jaby ktoś przyszedł do was z pisakiem żelowym i odpowiednio go zaprezentował to też byście zapłacili 20 razy tyle za niego?

# ola

12.02.2004 13:16

Posiadam owe urzedzenie i jestem zadowolona i mowcie co chcecie

# www

12.02.2004 14:09

#ola
Ciesz się szczęściem za 10-tys zł.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wolę kilka urządzeń np. f-my KARCHER za 6-tys zl.
Co do funkcjonalności owych urządzeń to zapytaj użytowników i profesjonalistów.
Ja zaliczam się do obydwu grup i nie mam wątpliwości co do ewentualnego wyboru.
POzdrawiam wszyskich co mają dużo pieniędzy na R.............a

REKLAMA

# Mieszkaniec

12.02.2004 14:56

Kiedyś uczyli, że wartość dobór luksusowych nie ma związku z walorami technicznymi. Im cena wyższa, tym popyt rośnie.
W tym wypadku nie jest ważne co się kupiło, tylko ile się wydało i wszyscy się tym chwalą, a reszta podziwia, planuje zakup i cena dalej rośnie. Jak dawniej uczyli, taka jest spirala rozwoju sprzedaży takich artykułów. Kiedyś to było niejasne. A teraz przykładów w brud.
Koszty wytworzenia tego wyrobu są niewiele większe od kosztów produkcji "zwykłego" wodnego odkurzacza, możliwości techniczne typowe, ale wykwalifikowany domokrążca-hipnotyzer tworzy aurę wyjątkowości i "elitarności" produktu podpierając to wysoką ceną.
Ale jak ktoś nie chce być "chamem", to nie ma wyboru.
Odkurzacz z magiczną sprężyną, nie każdy może posiadać.
Niemniej jednak życzyłbym sobie takiego problemu, co zrobić z nadmiarem pieniędzy.

# ola

12.02.2004 19:22

do www:)i co tak krzyczysz:)nie 10.000a 8000 jest promocja,jestem zadowolona i to jest moja opinia.Nie chodzilo o cene tylko o ocene:)

# www

12.02.2004 19:45

Cena jest częścią oceny.
Nie podważam niczyjej opinii, wyrażam tylko swoją.
#ola-jesteś chyba troszkę przewrażliwiona.

REKLAMA

# paranoja

12.02.2004 21:11

8000 to promocja?
Ludzie, super odkurzacz w Media Markt, lekki i cichy kosztuje 200-300zł.
Dajecie sie robić w konia jak ta lala.
No i za taką cenę... po prostu teraz MUSICIE to lubić!

# kot- sprzątacz

12.02.2004 21:47

Nie do końca .... 8000 to oczywiście przegięcie i działa tzw . efekt snoba (vide tekst Mieszkańca). Raibow jest jednak lepszy niż wszystkie wodne odkurzacze (a te są duże lepsze od workowych). Osobiście używam Karshera za 800 zł. Odkurza dobrze (może trochę gorzej niż Raibow, ale w zwykłym mieszkaniu to nie ma dużego znaczenia), jest za drogi w obsłudze (te antyspieniacze) i bardzoo upierdliwy w przygotowaniu - to cały rytuał.

# Dorota od Michasia

12.02.2004 21:57

Duśka - masz rację z tym "wychowywaniem w normalności", ale to dotyczy dzieci zdrowych, bez rodzinnych obciążeń alergia. Inaczej jest gdy dziecko już jest uczulone, wtedy rzeczywiście warto zainwestować w lepszy sprzęt, ale przyznaję, że chyba bbym się nie zdecydowała. Prędzej wywaliłabym dywany jako siedlisko kurzu - zresztą tak zrobiłam. Pozdrawiam Dorota

REKLAMA

# Vladymir

12.02.2004 23:04

Polecam odkurzacz angielskiej firmy Vax za 1500 PLN, ma dokładnie te same funkcje, co Rainbow, te same rozwiązania techniczne i przy okazji dwa razy mocniejszy i lepszy silnik. Kupuje sie go w sklepie, a nie od domokrążcy, co ma wpływ na cenę. Rzecz daje do myslenia, zwłaszcza dla tych, którzy "cieszą" sie z nabycia Rainbowa.

# varela

14.02.2004 20:06

witam widze ze dyskusja jest bardzo głośna na ten temat, ostatnio u mnie też był faciu co namawiana odkurzacze tylko nie rainbow a kerbi cena tez mniej wiecej taka sama.
Moja mam prawie już by kupiła tak jej namącił w głowie dopiero tato powiedział jakie mamy poważniejsze wydatki i zciagnoł mamę na ziemię. Niektórzy ci akwizytorzy czy jak oni wolą prezenterzy niezle nakrecaja ludzi np" ja pani nie namawiam bo to pani wybor , ale chce aby pani miala czysto" i tak w kolko szczekal hehehehhe. odkurzacz moze dobry, ale czy wart tych pieniędzy szczegonie gdy my mamy wiecej parkietu niz dywanow.
Osobiscie uwazam ze zadrogo ale ma sie zmienic gdy wejdziemy do UE tak mi wujek mowił który dostał rainbowa za darmo od firmy jak nakrecil( namówił) 3 sasiadow z osiedla:)
-pozdrawiam mieszkańców

# Duśka

14.02.2004 20:32

Vladymirowie: mamy coraz więcej spójnych punktów: ja też nie mam dywanów. A co do Rainbowa to nikt mnie nigdy nie namówi na takie urządzenie, bo ja zwyczajnie nie daję się robić w konia i nie mam zapędów, aby się dowartościowywać posiadaniem modnych rzeczy, wolę kupić dobrą książkę. Duśka

REKLAMA

# nicka

16.02.2004 15:58

uważacie, ze 8.000 zł za odkurzacz to dużo? To co powiecie na 12.000 zł też za Rainbow'a, tylko że 2 lata temu? Wtedy pieniądze miały inną wartość, więc teraz ta cena by była równa ok 13.000 zł.
Wlaśnie 2 lata temu był u mnie facio z tym cudeńkiem i przekonywał, że trzeba to kupić. Jest super, ale mnie na takie coś nie stać. Może zamówię jeszcze jedną prezentację, to przy okazji prezenter trochę sprzątnie mi pokój.

# Duśka

20.02.2004 13:03

Nicka: 8000 zł za urządzenie do odkurzania to bajońska suma!!! Mój tata ma 550 zł emerytury i musi mu to starczyć na wszystko. Czy to dobre porównanie?I mimo, że stać mnie na Rainbow to kupiłam bardzo dobry odkurzacz Philipsa za 850 zł i służy mi doskonale, na pewno nie jest gorszy od tego super zachwalanego Rainbowa. A resztę pieniędzy moge wydać na edukację moich dzieci. Duśka

# GARKA

20.12.2014 00:12

ŚCIEMA.NIE WARTO!!!!!WYŁUDZACZE KASY !!

REKLAMA

# tak mówi reklama

20.12.2014 00:30

"Rainbow" - to najwyższej jakości uniwersalne urządzenie czyszcząco - filtrujące z hydrosystemem.
Od 1936r. produkowany wyłącznie przez amerykańską firmę RAXAIR LLC i wyłącznie na terenie USA. 75 lat tradycji, doświadczeń, pracy naukowców w jednej dziedzinie. Rainbow to z pewnością najwyższa jakość. Zdobył zadowolonie milionów Klientów na całym świecie. W Polsce dostępny od 1990r.
Rainbow serii E2 Black - to najnowsza wersja Rainbow. Dzieki najnowocześniejszej technologii, zastosowaniu separatora, wody i neutralizatora Heppa jest światowym liderem w dziedzinie sprzątania kurzu domowego. Bardzo prosty w obsłudze i tani w eksplatacji. Przy użyciu dwóch litrów wody fenomenalnie oczyszcza i filtruje powietrze z kurzu,roztoczy i pochodnych. Idealnie stabilizuje wilgotność powietrza, jonizuje. Dzieki zastosowaniu olejków aromatycznych uzyskujemy przyjemną aromaterapię. Stosując olejki inhalacyjne uzyskujemy idealną i skuteczną inhalację!
Idealny dla osób cierpiących na alergię.
Rainbow wyposażone w akcesoria stanowi najskuteczniejszy na rynku system wodny do usuwania kurzu domowego! Wystarczy wlać (do zbiornika R) dwa litry wody i włączyć.
Najnowszy silnik indukcyjny o mocy zaledwie 875 WAT i potężnych obrotach separatora 25000 / min. momentalnie usuwają kurz, roztocza, drobiny sierści zwierząt domowych. Stosujac odpowiednie szczotki idealnie wytrzepiemy dywany, wykładziny, materace, oczyścimy i przewietrzymy pościel pozbywając się zalegajacych roztoczy i ich odchodów. Dodatkowo łatwo upierzemy dywany i wykładziny oraz umyjemy twarde podłogi! Polecamy stosowanie firmowych płynów do prania i mycia podłóg, ponieważ są skuteczne i zapewniają komfort użycia. Używając dezodorantu Rainbow usuniemy nieprzyjemne zapachy smażonej cebuli, ryb, tytoniu, farb oraz wile innych!
Sprzątanie Rainbow to gwarantowane oszczędności i korzyści! To inwestycja zapewniająca bezpieczeństwo i zdrowie ZDROWIE DLA NAS I NAJBLIŻSZYCH !!!

# reklama dźwignią handlu

20.12.2014 13:50

reklama dźwignią handlu - tak mówi popularne porzekadło

# suderek

07.01.2015 12:08

bo to jest odkurzacz wszechczasów

REKLAMA

 Mandlesz

17.12.2015 08:56

Powiem jedno - wejdźcie na stronę numatic-haerson.pl, a zobaczycie co to są profesjonalne odkurzacze. w marketach tak solidnych sprzętów nie znajdziecie.

# Mariolka

30.01.2016 10:59

Nie uzywałam tamtego ale mam taki parowy - www.maszynyparowe.com/vapor-prof-ii-ml8 :) Bardzo dobrze się sprawuje przy dzieciach, świetnie zbiera kurz i likwiduje alergeny co dla mnie akurat jest bardzo istotne

# olas

24.11.2017 00:18

Ludzie, moi rodzice mają go od 20-stu lat!! Brązowy! Ja jako mała dziewczynka nim sprzątała! I to jest maszyna, w ogóle się nie psuje, filtrów nie trzeba kupować, woda zbiera wszystkie brudy, jakich nie widać. Ja ma w domu Karchera i marzę, że kiedyś też będę miała rainbow..

REKLAMA

# olaska

24.11.2017 00:18

Ludzie, moi rodzice mają go od 20-stu lat!! Brązowy! Ja jako mała dziewczynka nim sprzątała! I to jest maszyna, w ogóle się nie psuje, filtrów nie trzeba kupować, woda zbiera wszystkie brudy, jakich nie widać. Ja ma w domu Karchera i marzę, że kiedyś też będę miała rainbow..

 elabarbara

17.06.2018 09:47

A ja mam także antyalergiczny odkurzacz Rhapsody i to bardzo dobrej marki Hoover. Nawet moja siostra mi go zazdrości, choć kupiła sobie Rainbow. Wypróbowała mojego Rhapsody i stwierdziła, że jest bardziej funkcjonalny, lekki, zwrotny i nie sprawia trudności podczas sprzątania. Bo taka jest prawda. Dla mnie to najlepszy odkurzacz.

 ildartth

10.02.2021 09:00, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 03.03.2021 08:03

Odkurzacz jest dobry do firmy, ale również do domu. Szerokie zastosowanie - http://tonzes.com/allegro.htm

REKLAMA

# Joanna

07.08.2022 22:02

Dla mnie nie odkurza . Nie spełnił moich oczekiwań . Miałam go jeden dzień . Świetnie nawilża powietrze,jonizuje ,neutralizuje zapachy . Przepiękne olejki jeden najważniejszy minus nie odkurza . Miałam srx nie dał rady.

# Lolek

06.04.2023 22:17

Niestety SRX to bardzo nie udany model , siła ssania dramatyczna, użyte materiały średniej jakości.
Jak na najdroższy Odkurzacz świata straszna cienizna.

 szelo

22.12.2023 13:08

Polecam http://zychstaszewski.pl/?p=28 bardzo dobry wybór.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe