REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Co sądzicie o ataku PIS na Owsiaka?

# olo

23.03.2006 13:49

Dla mnie to już się upadek. Nie mają się kogo czepiać!!!??? To juz jest debilizm i polowanie na czarownice. Jeszcze do tego tekst gosiewskiego nie podoba mi się "Sie ma" Owsiaka... bez komentarza

# Marek

23.03.2006 21:03

Debile, ale atakując Owsiaka przejadą się. Zbyt dużo Polaków daje kasę na orkiestrę, atak na Jurka nas wszytkich obraża.

# MŁODY

23.03.2006 21:29

Szkoda słów na ten temat. To świadczy tylko jacy ludzie są teraz u władzy. I co gorsze to my ich wybraliśmy - my!! Nie ja nie. Ciekawe jest też to że jek się pyta człowiek ludzi na kogo głosowali to nikt na nich nie głosował. To w takim razie kto???
Owsiak robi dużo więcej dla bachorów, chorych, młodzieży że się władza na nim przejedzie. Tylko że ludzie już widzą, jakiego pokroju wybrali władze.

REKLAMA

# olo

24.03.2006 18:17

To się robi już niebezpieczne... To co oni robią zakrawa da dyktaturę...! Swoja drogą dziwi mnie, że nikt nie stanął w obronie nieomylnego wodza jarka... Tak a propos głosowania - ja na jednego z senatorów głosowałem z PiS-u. Nie wstydzę się tego bo głosowałem na człowiek nie na partię. Zastanawiam się natomiast jak on wykształcony człowiek musi się czuć będąc w takiej partii i słuchac tych bredni... Ciekaw jest jak się PiS rozliczy z rządzenia...

 nemo

24.03.2006 19:04

Ja bym odstrzelił obie te kaczki!!!

# czarek

27.03.2006 16:38

A zwróciliście uwagę, że juz nikt nie pamięta ataku mamy nowy tydzień soprawa przebrzmiała i koniec... problemu nie ma! Takie jesteśmy spoleczeństwo. Ehh

REKLAMA

 nemo

31.03.2006 14:45

Spokojnie wypomną im w kolejnych wyborach jak wymrze religijny beton

# Lasek Buchnik

31.07.2006 08:21

Jest taki przepiekny lasek, w trójkacie Jablonna - staw Niwka - ul. Stasinek (Buchnik), co roku bardziej zawalany smieciami, których nikt nie sprzata. Dwa late temu wyslalem fotke do Urzedu Gminy, zadnych zmian - teraz jest jeszcze gorzej!
Ludzie, jak mozna tak nie dbac o przyrode i samych siebie. Czy damy sie nadchodzacemu chamstwu i holocie!?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024