REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# zenio

03.12.2014 10:27

Taaaa, "mieszkam na osiedlu Tarchomin od 15 lat", co za ignorant, wszędzie dookoła trąbią, że tramwaj na Tarchominie łapie opóźnienie z powodu braku zasilania podstacji przy ul. Ćmielowskiej, a ten teraz się obudził, że to nieestetyczne. Szkoda, że na Tarchominie takie próchna mieszkają, co nie interesuje ich co się dzieje w ich okolicach

# Lolo

03.12.2014 10:42

No tak, transformatorownia zasilająca linię tramwajową zdaniem "jednego z naszych czytelników" pewnie powinna mieć wygląd barokowego pałacu, albo co najmniej Belwederu ?:)

# Mordziaty

03.12.2014 10:58

Jakaś porządna piwiarnia powinna się pojawić zamiast tej transformatorowni bo dorośli mężczyźni bez hobby nie mają gdzie spędzać czasu.

REKLAMA

 matt

03.12.2014 11:02

#Lolo napisał(a) 03.12.2014 10:42
No tak, transformatorownia zasilająca linię tramwajową zdaniem "jednego z naszych czytelników" pewnie powinna mieć wygląd barokowego pałacu, albo co najmniej Belwederu ?:)
Dobre :) !

# lutek

03.12.2014 13:18

co tu sie dziwić wystarczy zobaczyć jak wgląda teren wokól Ratusza a wieczorem to juz nic nie widać ciemno jak na wsi,naprzeciw krzaki z dzikami imeliny po prawej kołacińskiej działka jakby po bitwie w drugiej wojnie,miedzy ratuszem a hipermarketem śmietnisko i meliny.Tak dba o wizerunek dzielnicy rządzaca PO

# SzatanWcielony

03.12.2014 13:27

#lutek napisał(a) 03.12.2014 13:18
Tak dba o wizerunek dzielnicy rządzaca PO
Gdyby rządził PiS, zamiast transformatorowni byłby pomnik Santo Subito Lecha Kaczyńskiego, który miotając iskry groźnym spojrzeniem zasilałby tramwaj.
I estetyka też by nie cierpiała, nie?

REKLAMA

# Nick

03.12.2014 17:09

#szatan wcielony - ale nie rządzi a ty klakierze PO-lityczny idź sprawdź skrzynkę pocztową może już masz gazetkę promocyjną z Biedronki to będziesz mógł sobie "selfie" zrobić wśród półek i wysłać do rodziny z Pcimia Dolnego...

# SzatanWcielony

03.12.2014 17:37

#Nick - zazdrościsz, że stać mnie na telefon do robienia selfie w Biedronce?
Pod rządami PiS dostawałbym najwyżej wytyczne od Prezesa, gdzie mam maszerować i jakie hasła wznosić. I krzyczałbym, jak bardzo chcę rządzić, tylko mi nie dadzą.
A nie dadzą, bo się Twój idol do władzy nie nadaje. Nawet kradzież Księżyca mu nie wyszła. Rządził dwa lata. I wystarczyło, żeby ludzie już mu władzy do rąk nie dawali.
Idź słuchać swoich specjalistów od fiubżżżż i badań materiałowych na puszcze po koka koli. Jak powiesz, gdzie, to ci taką pustą podrzucę, bo pewnie na taką ekstrawagancję też cię nie stać, mały pisiorku...

# Agata

03.12.2014 22:31

Zapraszamy do grupy społecznościowej na Facebook : Białołęka i Tarchomin

REKLAMA

# Nick

04.12.2014 10:37

#SzatanWcielony napisał(a) 03.12.2014 17:37
#Nick - zazdrościsz, że stać mnie na telefon do robienia selfie w Biedronce?
Pod rządami PiS dostawałbym najwyżej wytyczne od Prezesa, gdzie mam maszerować i jakie hasła wznosić. I krzyczałbym, jak bardzo chcę rządzić, tylko mi nie dadzą.
A nie dadzą, bo się Twój idol do władzy nie nadaje. Nawet kradzież Księżyca mu nie wyszła. Rządził dwa lata. I wystarczyło, żeby ludzie już mu władzy do rąk nie dawali.
Idź słuchać swoich specjalistów od fiubżżżż i badań materiałowych na puszcze po koka koli. Jak powiesz, gdzie, to ci taką pustą podrzucę, bo pewnie na taką ekstrawagancję też cię nie stać, mały pisiorku...
Ha-ha-ha a to się burak pastewny zaperzył się i nadął, że telefon ma. Kmiotku, wali mnie twój stosunek do PIS czy PO bo takich klakierów jak ty to teraz w necie na pęczki. Siedzisz w tym swoim skredytowanym mizernym metrażu i gryziesz palce ze strachu, że jak zabiorą to będziesz musiał na wiochę wrócić z podkulonym ogonem...pajacu.

# SzatanWcielony

04.12.2014 11:11

#Nick, nie mierz własną miarą. Już sam fakt, że nazywasz kogoś "burakiem pastewnym" świadczy najlepiej o tym, że znasz zastosowanie tej szlachetnej rodziny, czyli granatem od pługa oderwany jesteś i strugasz "warszawiaka".
Idź poluzuj zakrętki w słoikach, jakie mamusia przygotowała. Metraż? No tak, jak z rodzinnej chałupy wyjdziesz, to przestrzeń na gumnie masz łogromnom...
I to, że na wsiach twój pisik wygrał wybory nie znaczy wcale, że wszędzie gdzie się pojawisz, taką wieś masz robić.

# max

04.12.2014 15:34

Panie Longinie! A co Panu przypominał syf zwany bazarkiem? A może przygnębiony chodził tam Pan na zakupy?

REKLAMA

# Marcin_Mi (PT)

04.12.2014 19:51

A możecie przestać na forum uskuteczniać dyskusję polegającą na przerzucaniu się idiotycznymi epitetami i bezsensownymi argumentami? Co ma do tego PO? Co ma do tego PIS? To inwestycja, więc i projekt zapewne też ZTM-u tudzież TW. I o co tyle szumu? Jednemu panu się nie podoba, innemu przypadnie do gustu. Obsadzić ładną roślinnością dookoła to i tramwaj pojedzie i w oczy nie będzie razić...

# Nick

05.12.2014 10:57

#SzatanWcielony- o widzę, że trafiłem w czuły punkt... podpowiem ci jak rozpoznajemy takich jak ty: śmierdzisz praniem i gotowaniem, nosisz zimą letnie adidasy i powtarzasz bzdury z tv. Weki i słoiki robi mi teściowa, że palce lizać...a to, że twoja rodzina zamiatała ulicę własnymi czapkami przed moją rodziną to już historia...A na koniec podam ci przykład "strugania warszawiaka"...jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz przedwojenną książkę telefoniczną mieszkańców i przedsiębiorców z Warszawy. Ja swoich znalazłem bo wiedziałem gdzie szukać.

# Nick

05.12.2014 12:23

Chowam kaszankę z biedronki za kanapą :)

REKLAMA

# SzatanWcielony

05.12.2014 14:14

#Nick - przepraszam za kaszanke.

# Mieszkanka

05.12.2014 15:18

Znalazłeś swoich przodków w warszawskiej przedwojennej książce telefonicznej? Naprawdę warszawskiej? To nie spłonęła w Powstaniu? Idź się lecz człowieku, nie rób siary warszawiakom swoimi tekstami.

# Mania

05.12.2014 16:39

Mieszkanka - mylisz się. W przedwojennej książce telefonicznej wymieniona jest spółka "Nick i rodzina"z siedzibą w Kobyłce- zajmowała się fizycznym sprzątaniem ulic warszawskich z łajna końskiego--- dalej podany jest nr tel ale już częściowo wyblakły . To Nick ma rację jego rodzina pracowała w Warszawie na rzecz warszawiaków.

REKLAMA

# Nick

07.12.2014 21:38

#Mieszkanka napisał(a) 05.12.2014 15:18
Znalazłeś swoich przodków w warszawskiej przedwojennej książce telefonicznej? Naprawdę warszawskiej? To nie spłonęła w Powstaniu? Idź się lecz człowieku, nie rób siary warszawiakom swoimi tekstami.
Naprawdę warszawskiej, skany są w internecie. Ale dla ciebie to za skomplikowane, ty koncertowo zdawałaś "ustny z francuskiego" na dyskotece szkolnej i na tym kończyła się twoja znajomość języków obcych.

# Nick

07.12.2014 21:56

#Mania napisał(a) 05.12.2014 16:39
Mieszkanka - mylisz się. W przedwojennej książce telefonicznej wymieniona jest spółka "Nick i rodzina"z siedzibą w Kobyłce- zajmowała się fizycznym sprzątaniem ulic warszawskich z łajna końskiego--- dalej podany jest nr tel ale już częściowo wyblakły . To Nick ma rację jego rodzina pracowała w Warszawie na rzecz warszawiaków.
Nie chwal się, że umiesz czytać bo niestety nie rozumiesz tego co czytasz.

# gość

08.12.2014 06:49

#Nick jesteś zwykłym chamem i prostakiem. Chyba nowe wcielenie cobry22 :P

# Prawda was zaboli

08.12.2014 09:16

#gość napisał(a) 08.12.2014 06:49
#Nick jesteś zwykłym chamem i prostakiem. Chyba nowe wcielenie cobry22 :P
W waszym mniemaniu jest chamem bo nazywa rzeczy po imieniu i prostakiem bo używa waszego języka ? Przecież to nie on tylko jego obrażono a jak podał kontrargumenty to dołączyło kilka osób i tylko utwierdziło Nicka o swojej racji. Skany warszawskiej książki telefonicznej 1938/1939 są w internecie dostępne dla każdego chcącego ją znaleźć. Pyskówki polityczne to młyn na wodę dla sfrustrowanych a wycieczki osobiste to żenada.

# Prawda was zniewoli

08.12.2014 18:14

burak buraka zrozumie

# 1fI09F2xO

12.12.2014 09:20

I simply want to say I'm all new to bglnoigg and absolutely loved you're web-site. Likely I’m going to bookmark your site . You certainly have awesome articles. Kudos for revealing your web page.

# tak

12.12.2014 11:27

#1fI09F2xO napisał(a) 12.12.2014 09:20
I simply want to say I'm all new to bglnoigg and absolutely loved you're web-site. Likely I’m going to bookmark your site . You certainly have awesome articles. Kudos for revealing your web page.
the billu jesteś w Polsce, pisz po polsku a jak nie umiesz to się naucz.

# Będący

13.12.2014 13:22

Że jest to "gniot" to Autor komentarza ma rację w 100%. A imć "zenio" to zwykłe chamidło, albo, żeby było współcześnie:"hater"!

# Baśka z dziećmi

15.12.2014 06:17

Architektonicznie budowla ta pasuje do otoczenia- nie wymagajmy za dużo przecież Białołęka to kategoria C Warszawy
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA