REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

03.12.2014 10:27 #zenio
Taaaa, "mieszkam na osiedlu Tarchomin od 15 lat", co za ignorant, wszędzie dookoła trąbią, że tramwaj na Tarchominie łapie opóźnienie z powodu braku zasilania podstacji przy ul. Ćmielowskiej, a ten teraz się obudził, że to nieestetyczne. Szkoda, że na Tarchominie takie próchna mieszkają, co nie interesuje ich co się dzieje w ich okolicach
03.12.2014 10:42 #Lolo
No tak, transformatorownia zasilająca linię tramwajową zdaniem "jednego z naszych czytelników" pewnie powinna mieć wygląd barokowego pałacu, albo co najmniej Belwederu ?:)
03.12.2014 10:58 #Mordziaty
Jakaś porządna piwiarnia powinna się pojawić zamiast tej transformatorowni bo dorośli mężczyźni bez hobby nie mają gdzie spędzać czasu.
03.12.2014 11:02 matt
#Lolo napisał(a) 03.12.2014 10:42

No tak, transformatorownia zasilająca linię tramwajową zdaniem "jednego z naszych czytelników" pewnie powinna mieć wygląd barokowego pałacu, albo co najmniej Belwederu ?:)
Dobre :) !
03.12.2014 13:18 #lutek
co tu sie dziwić wystarczy zobaczyć jak wgląda teren wokól Ratusza a wieczorem to juz nic nie widać ciemno jak na wsi,naprzeciw krzaki z dzikami imeliny po prawej kołacińskiej działka jakby po bitwie w drugiej wojnie,miedzy ratuszem a hipermarketem śmietnisko i meliny.Tak dba o wizerunek dzielnicy rządzaca PO
REKLAMA
03.12.2014 13:27 #SzatanWcielony
#lutek napisał(a) 03.12.2014 13:18

Tak dba o wizerunek dzielnicy rządzaca PO
Gdyby rządził PiS, zamiast transformatorowni byłby pomnik Santo Subito Lecha Kaczyńskiego, który miotając iskry groźnym spojrzeniem zasilałby tramwaj.
I estetyka też by nie cierpiała, nie?
03.12.2014 17:09 #Nick
#szatan wcielony - ale nie rządzi a ty klakierze PO-lityczny idź sprawdź skrzynkę pocztową może już masz gazetkę promocyjną z Biedronki to będziesz mógł sobie "selfie" zrobić wśród półek i wysłać do rodziny z Pcimia Dolnego...
03.12.2014 17:37 #SzatanWcielony
#Nick - zazdrościsz, że stać mnie na telefon do robienia selfie w Biedronce?
Pod rządami PiS dostawałbym najwyżej wytyczne od Prezesa, gdzie mam maszerować i jakie hasła wznosić. I krzyczałbym, jak bardzo chcę rządzić, tylko mi nie dadzą.
A nie dadzą, bo się Twój idol do władzy nie nadaje. Nawet kradzież Księżyca mu nie wyszła. Rządził dwa lata. I wystarczyło, żeby ludzie już mu władzy do rąk nie dawali.
Idź słuchać swoich specjalistów od fiubżżżż i badań materiałowych na puszcze po koka koli. Jak powiesz, gdzie, to ci taką pustą podrzucę, bo pewnie na taką ekstrawagancję też cię nie stać, mały pisiorku...
03.12.2014 22:31 #Agata
Zapraszamy do grupy społecznościowej na Facebook : Białołęka i Tarchomin
04.12.2014 10:37 #Nick
#SzatanWcielony napisał(a) 03.12.2014 17:37

#Nick - zazdrościsz, że stać mnie na telefon do robienia selfie w Biedronce?
Pod rządami PiS dostawałbym najwyżej wytyczne od Prezesa, gdzie mam maszerować i jakie hasła wznosić. I krzyczałbym, jak bardzo chcę rządzić, tylko mi nie dadzą.
A nie dadzą, bo się Twój idol do władzy nie nadaje. Nawet kradzież Księżyca mu nie wyszła. Rządził dwa lata. I wystarczyło, żeby ludzie już mu władzy do rąk nie dawali.
Idź słuchać swoich specjalistów od fiubżżżż i badań materiałowych na puszcze po koka koli. Jak powiesz, gdzie, to ci taką pustą podrzucę, bo pewnie na taką ekstrawagancję też cię nie stać, mały pisiorku...
Ha-ha-ha a to się burak pastewny zaperzył się i nadął, że telefon ma. Kmiotku, wali mnie twój stosunek do PIS czy PO bo takich klakierów jak ty to teraz w necie na pęczki. Siedzisz w tym swoim skredytowanym mizernym metrażu i gryziesz palce ze strachu, że jak zabiorą to będziesz musiał na wiochę wrócić z podkulonym ogonem...pajacu.
REKLAMA
04.12.2014 11:11 #SzatanWcielony
#Nick, nie mierz własną miarą. Już sam fakt, że nazywasz kogoś "burakiem pastewnym" świadczy najlepiej o tym, że znasz zastosowanie tej szlachetnej rodziny, czyli granatem od pługa oderwany jesteś i strugasz "warszawiaka".
Idź poluzuj zakrętki w słoikach, jakie mamusia przygotowała. Metraż? No tak, jak z rodzinnej chałupy wyjdziesz, to przestrzeń na gumnie masz łogromnom...
I to, że na wsiach twój pisik wygrał wybory nie znaczy wcale, że wszędzie gdzie się pojawisz, taką wieś masz robić.
04.12.2014 15:34 #max
Panie Longinie! A co Panu przypominał syf zwany bazarkiem? A może przygnębiony chodził tam Pan na zakupy?
04.12.2014 19:51 #Marcin_Mi (PT)
A możecie przestać na forum uskuteczniać dyskusję polegającą na przerzucaniu się idiotycznymi epitetami i bezsensownymi argumentami? Co ma do tego PO? Co ma do tego PIS? To inwestycja, więc i projekt zapewne też ZTM-u tudzież TW. I o co tyle szumu? Jednemu panu się nie podoba, innemu przypadnie do gustu. Obsadzić ładną roślinnością dookoła to i tramwaj pojedzie i w oczy nie będzie razić...
05.12.2014 10:57 #Nick
#SzatanWcielony- o widzę, że trafiłem w czuły punkt... podpowiem ci jak rozpoznajemy takich jak ty: śmierdzisz praniem i gotowaniem, nosisz zimą letnie adidasy i powtarzasz bzdury z tv. Weki i słoiki robi mi teściowa, że palce lizać...a to, że twoja rodzina zamiatała ulicę własnymi czapkami przed moją rodziną to już historia...A na koniec podam ci przykład "strugania warszawiaka"...jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz przedwojenną książkę telefoniczną mieszkańców i przedsiębiorców z Warszawy. Ja swoich znalazłem bo wiedziałem gdzie szukać.
05.12.2014 12:23 #Nick
Chowam kaszankę z biedronki za kanapą :)
REKLAMA
05.12.2014 14:14 #SzatanWcielony
#Nick - przepraszam za kaszanke.
05.12.2014 15:18 #Mieszkanka
Znalazłeś swoich przodków w warszawskiej przedwojennej książce telefonicznej? Naprawdę warszawskiej? To nie spłonęła w Powstaniu? Idź się lecz człowieku, nie rób siary warszawiakom swoimi tekstami.
05.12.2014 16:39 #Mania
Mieszkanka - mylisz się. W przedwojennej książce telefonicznej wymieniona jest spółka "Nick i rodzina"z siedzibą w Kobyłce- zajmowała się fizycznym sprzątaniem ulic warszawskich z łajna końskiego--- dalej podany jest nr tel ale już częściowo wyblakły . To Nick ma rację jego rodzina pracowała w Warszawie na rzecz warszawiaków.
07.12.2014 21:38 #Nick
#Mieszkanka napisał(a) 05.12.2014 15:18

Znalazłeś swoich przodków w warszawskiej przedwojennej książce telefonicznej? Naprawdę warszawskiej? To nie spłonęła w Powstaniu? Idź się lecz człowieku, nie rób siary warszawiakom swoimi tekstami.
Naprawdę warszawskiej, skany są w internecie. Ale dla ciebie to za skomplikowane, ty koncertowo zdawałaś "ustny z francuskiego" na dyskotece szkolnej i na tym kończyła się twoja znajomość języków obcych.
07.12.2014 21:56 #Nick
#Mania napisał(a) 05.12.2014 16:39

Mieszkanka - mylisz się. W przedwojennej książce telefonicznej wymieniona jest spółka "Nick i rodzina"z siedzibą w Kobyłce- zajmowała się fizycznym sprzątaniem ulic warszawskich z łajna końskiego--- dalej podany jest nr tel ale już częściowo wyblakły . To Nick ma rację jego rodzina pracowała w Warszawie na rzecz warszawiaków.
Nie chwal się, że umiesz czytać bo niestety nie rozumiesz tego co czytasz.
REKLAMA
08.12.2014 06:49 #gość
#Nick jesteś zwykłym chamem i prostakiem. Chyba nowe wcielenie cobry22 :P
08.12.2014 09:16 #Prawda was zaboli
#gość napisał(a) 08.12.2014 06:49

#Nick jesteś zwykłym chamem i prostakiem. Chyba nowe wcielenie cobry22 :P
W waszym mniemaniu jest chamem bo nazywa rzeczy po imieniu i prostakiem bo używa waszego języka ? Przecież to nie on tylko jego obrażono a jak podał kontrargumenty to dołączyło kilka osób i tylko utwierdziło Nicka o swojej racji. Skany warszawskiej książki telefonicznej 1938/1939 są w internecie dostępne dla każdego chcącego ją znaleźć. Pyskówki polityczne to młyn na wodę dla sfrustrowanych a wycieczki osobiste to żenada.
08.12.2014 18:14 #Prawda was zniewoli
burak buraka zrozumie
12.12.2014 09:20 #1fI09F2xO
I simply want to say I'm all new to bglnoigg and absolutely loved you're web-site. Likely I’m going to bookmark your site . You certainly have awesome articles. Kudos for revealing your web page.
12.12.2014 11:27 #tak
#1fI09F2xO napisał(a) 12.12.2014 09:20

I simply want to say I'm all new to bglnoigg and absolutely loved you're web-site. Likely I’m going to bookmark your site . You certainly have awesome articles. Kudos for revealing your web page.
the billu jesteś w Polsce, pisz po polsku a jak nie umiesz to się naucz.
13.12.2014 13:22 #Będący
Że jest to "gniot" to Autor komentarza ma rację w 100%. A imć "zenio" to zwykłe chamidło, albo, żeby było współcześnie:"hater"!
15.12.2014 06:17 #Baśka z dziećmi
Architektonicznie budowla ta pasuje do otoczenia- nie wymagajmy za dużo przecież Białołęka to kategoria C Warszawy

2473/7221 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną (również za granicą)

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 U pani TRECY jest to TAK. Możesz łatwo uzyskać osobisty kredyt łatwo w Internecie, bez konieczności przeprowadzania się do agencji. Wszystkie kroki można wykonać w 100% online dzięki formularzowi. Zdecydowanie radzę powierzyć pani TRECY w przypadku potrzeby pożyczki bez banku. Właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 80000 bez żadnych komplikacji. Oto unikalny adres do kontaktu z panią TRECY: tj30.1969@gmail.com

Dom i ogród
 Jeżeli dbasz o wygląd swojego wnętrza i stawiasz na oryginalne wzory w najnowszych trendach zajrzyj do nas na - . elegancko przygotowany stół pozwoli na celebrację każdego posiłku i porannej kawy. nie ma nic przyjemniejszego od zasiadania do pięknie nakrytego stołu. nasza bogata oferta pozwoli ci również na wybór pięknej pościeli, koców i narzut- wszystko po to, aby nowocześnie urządzić pomieszczenie. w zalewie towarów niskiej jakości zik.pl stawia na jakość swoich produktów. w swojej ofercie przygotowaliśmy dla państwa bieżniki, obrusy, serwety, serwetki, podkładki i inne ozdoby stołów oraz łóżek w najnowszych trendach oraz klasycznych wzorach. dzięki długoletniej współpracy z rzetelnymi przedsiębiorcami zapewniamy najwyższej jakości produkty w najniższych cenach. jesteśmy dla państwa - dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla was różne rozmiary i warianty. szczegóły pod adresem mailowym lub telefonem. ZIK Krzysztof Łopata zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.obrus.eu/

Oddam za darmo
 Poszukuję pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, mieszkania, pożyczki studenckiej, pożyczki konsolidacyjnej, pożyczki niezabezpieczonej venture capital; pasterze prywatni pożyczkodawcy udzielają pożyczek firmom i osobom prywatnym w niskiej i przystępnej cenie 3%. Czy jesteś zainteresowany? Kontakt po konwersji kredytu w ciągu 48 godzin. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI poprzez e-mail: boggiegroup@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA