REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Co dalej, co wybrać?

# zułka

18.04.2016 08:34

Kończę teraz liceum i zastanawiam się co dalej? Jakieś studia, a może od razu do pracy? Jak myślicie co będzie najlepsze?

# kierunekrozwoju

19.04.2016 19:45

Witam! Może dobrym rozwiązaniem będzie kompromis i połączenie studiów oraz zatrudnienia. W podjęciu tej bardzo ważnej decyzji może pomóc Ci test predyspozycji zawodowych. Aby go rozwiązać, zapraszam na stronę kierunekrozwoju.pl. Dzięki niemu można uzyskać wiedzę jakie studia wybrać i do jakiego zawodu ma się największe predyspozycje.
Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

 robert291911

20.04.2016 10:43

Moim zdaniem aktualnie warto zainwestowac w jakiś http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/access/ . Co chwila widać w ogłoszeniach że szukają pracowników ze znajomością access :P im wczesniej zaczniesz tym wczesniej coś osiagniesz w tym temacie :)

REKLAMA

# Juna

15.01.2017 11:38

To zależy co cię interesuje i z czym wiążesz swoją przyszłość. Ja np. zdecydowałam się na kosmetologie, która według mnie jest, była i będzie potrzebna. Takie umiejętności zawsze będą w cenie i praca bedzie, albo można zawsze otworzyć własny salon, a studiuję tu http://www.medyk.edu.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break