REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Co dalej, co wybrać?

# zułka

18.04.2016 08:34

Kończę teraz liceum i zastanawiam się co dalej? Jakieś studia, a może od razu do pracy? Jak myślicie co będzie najlepsze?

# kierunekrozwoju

19.04.2016 19:45

Witam! Może dobrym rozwiązaniem będzie kompromis i połączenie studiów oraz zatrudnienia. W podjęciu tej bardzo ważnej decyzji może pomóc Ci test predyspozycji zawodowych. Aby go rozwiązać, zapraszam na stronę kierunekrozwoju.pl. Dzięki niemu można uzyskać wiedzę jakie studia wybrać i do jakiego zawodu ma się największe predyspozycje.
Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

 robert291911

20.04.2016 10:43

Moim zdaniem aktualnie warto zainwestowac w jakiś http://itschool.pl/szkolenia/microsoft-office/access/ . Co chwila widać w ogłoszeniach że szukają pracowników ze znajomością access :P im wczesniej zaczniesz tym wczesniej coś osiagniesz w tym temacie :)

REKLAMA

# Juna

15.01.2017 11:38

To zależy co cię interesuje i z czym wiążesz swoją przyszłość. Ja np. zdecydowałam się na kosmetologie, która według mnie jest, była i będzie potrzebna. Takie umiejętności zawsze będą w cenie i praca bedzie, albo można zawsze otworzyć własny salon, a studiuję tu http://www.medyk.edu.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe