REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# klient

05.12.2014 10:07

Lubię ten bazarek ale wkurza mnie że jak kupuje wędliny lub mięso to musze się pytać o ceny bo niektórzy sprzedawcy nie raczą nawet wypisać cen.

# miki

05.12.2014 14:11

a po co ten bazar. lepiej iśc do marketu... wszystko tańsze i wiekszy wybór

# rurek

05.12.2014 15:53

Drogo jak diabli. Owoce i warzywa można kupić o kilka złotych taniej przy przystanku. Gdyby ceny mieli normalne to ludzie by robili tam zakupy. W budach gdzie sprzedawcy uczciwie traktują klientów zawsze są kolejki.

REKLAMA

# Emerytka

05.12.2014 17:55

Proponuję mądre, salomonowe rozwiązanie. 1. Rozebrać nieczynną połowę bazarku od strony tylnej do kibelka. Tam już dawno wszystko jest zamknięte. 2. Pozostałą część od strony ul. Conrada, która działa należy zostawić w spokoju. Bardzo użyteczny jest tam kiosk ruchu, dobrze zaopatrzony sklepik z drobnymi rzeczami po kilka złotych dla emerytów i rencistów, którym się nie przelewa, warzywniak, kwiaciarnię, mięsny i oczywiście zakład naprawy rowerów. To powinno bezdyskusyjnie zostać!

# pawelb

05.12.2014 23:27

mieszkam na Chomiczowce jakieś 30 lat i jestem za likwidacją tego bazaru, baraż jest drogi, blokuje możliwość przejścia pomiędzy częścią handlową i przystankami a okolicą Osikowej, Kluczowej itd. czyli do Kolonii VI, pamiętam że kiedyś kiedy stawiano ten bazar miała być możliwość przejścia przez niego...nawet w czynie społecznym kładliśmy z ojcem i innymi mieszkańcami chodnik od Brązowniczej...niestety, bazar bardzo szybko zaczął być zamykany tak że trzeba było biegać naokoło, nie wywiązano się z obietnic złożonych mieszkańcom...generalnie powinni się ucywilizować ten rejon i przenieść część straganów sprzed Carrefoura bo to co się tam dzieje też woła o pomstę...nikt już chyba nie panuje na Chomiczówce nad tym co się dzieje w tym rejonie...obskurne budy, zastawione przystanki autobusowe, zapuszczony bazar...ile to wszystko będzie jeszcze trwać? czy nie można sensownie zagospodarować tego rejonu żeby był handlowo-usługowy ale estetycznie zagospodarowany?

# wio

06.12.2014 09:25

Zlikwidować bazar i postawić tam apartamentowiec. Dać mu nazwę 'Condrath Residence'.

REKLAMA

# Carlirosss

06.12.2014 09:27

Zostawić bazar w spokoju!!! Pogonić markety handlujące syfem!

# Jania

06.12.2014 13:47

#wio napisał(a) 06.12.2014 09:25
Zlikwidować bazar i postawić tam apartamentowiec. Dać mu nazwę 'Condrath Residence'.

Zaorać i posadzić buraki jako symbol buraczanych rządów

# klientka

06.12.2014 18:56

Lubię chodzic na bazarek, zawsze świeże mieso u Krzysia kupię, warzywa u Wioli, wędlinke u Madzi.A jak zamkną to gdzie sie bede zaopatrywała??? w supermarkecie????? Never...

REKLAMA

# księżyc

23.12.2014 13:42

A ja chcę by wybudowano na miejscu bazarku blok mieszkalny

# mieszkanka

24.02.2015 13:22

Mieszkam w okolicach tego bazarku i również jestem za jego likwidacją. Tak na prawdę jest tam jedna buda z warzywami której byłoby mi szkoda bo mają dobry i nietuzinkowy towar ale cała reszta jest dość kiepska. W dodatku ktoś tu wspomniał o braku możliwości przejścia przez bazar poza godzinami otwarcia...dlatego ja jak chce dojść to apteki to albo muszę iść na około koło ulicy conrada lub przez ścieżkę i krzaki gdzie często stoją osoby nadużywające alkohol.

# żółwik

24.02.2015 13:23

Mieszkam w okolicach tego bazarku i również jestem za jego likwidacją. Tak na prawdę jest tam jedna buda z warzywami której byłoby mi szkoda bo mają dobry i nietuzinkowy towar ale cała reszta jest dość kiepska. W dodatku ktoś tu wspomniał o braku możliwości przejścia przez bazar poza godzinami otwarcia...dlatego ja jak chce dojść to apteki to albo muszę iść na około koło ulicy conrada lub przez ścieżkę i krzaki gdzie często stoją osoby nadużywające alkohol.

REKLAMA

# bazar jak bangladesz

18.10.2016 09:54

Zaraz rok 2017 a bazarek dalej funkcjonuje. Kiedy zamkną ten obskurny przybytek ????

# do Chochoła

03.11.2016 14:55

Panie Chochoł a co z bazarkiem, coś Pan wyczytał ????

# Chocho%u0142

03.11.2016 15:19

Przy bazarku tam gdzie teraz mniej więcej są społeczne parkingi samochodowe, czyli ten cały bumerang pomiędzy Brązowniczą, a Conrada Spółdzielnia Mieszkaniowa Chomiczówka planuje od dawna budować bloki. Jest to jedna z dwóch lokalizacji przedstawiona na ich stronie internetowej. Druga to symetrycznie położony narożnik zamknięty ulicami Kwitnącą, Conrada i Nerudy też kosztem parkingów. Nie jest to żadna wiedza tajemna tylko ogólnie dostępna dla każdego chcącego przeczytać. Podobno onegdaj dzielnica przekazała teren bazarku Spółdzielni. Nawet kiedyś widziałem, jak do pawilonu na Nerudy 1 przyjechał pan Marek Pol z Unii Pracy ówczesny minister w rzędzie SLD i ponoć interweniował w sprawie bazarku, ale to już dawno temu było. Lokalizacja jest atrakcyjna, a osiedle coraz bardziej się dogęszcza. Podobno osiedle przy Żółwiej miało pewne perturbacje, developer chyba nie dopełnił wszystkich warunków umowy, więc Spółdzielnia poniosła koszta i dlatego teraz nie ruszają jeszcze z nowymi blokami, ale po zimie mogą zacząć. To też są treści ogólnodostępne na forum mieszkańców osiedla Chomiczówka. Praktyka jest, że jak wybudują bloki zostawiają zaplecze techniczne i po sprzedaży mieszkań stawiają następny szeregowiec np. przy Aspekt, także przyszłość bazarku staje pod dużym znakiem zapytania. Dlatego właśnie taki wysyp tych zatoczek dla samochodów zamiast parkingów.

REKLAMA

# do Chochoła

03.11.2016 15:35

A jaki jest adres forum mieszkańców Chomiczówka ??? W google nic nie ma

# Chocho%u0142

03.11.2016 15:55

O sprawie ogólnie pojętych bloków przy ulicy Żółwiej sami lokatorzy wymieniali się szczegółowo uwagami zakładając stosowny wątek chyba na forum Wyborczej wystarczy wpisać kluczowe słowa. Znajomy mi to opowiadał także sprawy sprzed roku, lub dwóch trudno odtworzyć z pamięci na poczekaniu. Patrząc na uchwały Spółdzielni co do parkingów przy Nerudy o czym pisało Echo to budowa w pierwszej kolejności ruszy przy ulicy Kwitnącej. Wizualizację bloków zamieścił na facebook Chomiczówka pan Rafał Neska syn byłej radnej pani Elżbiety Neski i mąż obecnej radnej dzielnicy Bielany z PO, czyli człowiek dobrze poinformowany. Liczy się to do kogo należy grunt i to on decyduje tak jak w przypadku bazarku. Co ciekawe w ostatnim numerze lokalnej gazety Nasze Bielany na drugiej stronie jest napisane, że na drodze uchwały radnych dzielnicy stworzono zielone światło dla utworzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Chomiczówka, a lokalni kupcy mają ponosić mniejsze opłaty z tytułu chyba użytkowania wieczystego i stawka ma spaść z 5 do 3%. Te informacje są dostępne na stronie dzielnicy.

# Jeep

03.11.2016 16:50

Na Wyborczej można znaleźć ciekawy artykuł sprzed kilku lat nt. obsadzania kluczowych stanowisk przez lokalnych działaczy PO. Specjaliści i innej maści uprzedni Misiewicze.

REKLAMA

# Misiewicz

03.11.2016 22:18

W poprzednich latach 47 działaczy PO i ich krewni obsadziło unijną agencję na Mazowszu. Także czy to PiS czy PO to te same wrzody społeczne.

# Jeep

14.11.2016 15:10

Co z bazarem ?

 ArturGolny

14.11.2016 15:44

Czy jeśli przestanie istnieć ten bazar, to zostanie coś stworzone na tym miejscu? Czy jest już jakiś plan?

REKLAMA

# Jeep

14.11.2016 17:01

Łakomy kąsek dla deweloperki. Lokalizacja super, blisko do metra itd.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA