REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Chcesz wiedzieć...

# herold

01.06.2005 13:50

Co dalej ze spalarnia na Czajce? Co zrobiła Rada Osiedla Białołęka Dw. przez 4 lata a czego nie? Co na to burmistrz? Kto bedzie w nowej Radzie Osiedla? Przyjdz 14 czerwca na zebranie o 19...

# Zenon

01.06.2005 15:15

ty, a gdzie to zebranie ?

# black

01.06.2005 18:33

Gdzie dokładnie ma być ta spalarnia ?

REKLAMA

# Dorota

01.06.2005 23:06

Rada Osiedla ? ... chyba Rada Dzielnicy ...
co zrobila ? ... chyba tylko sie zesrala ...

# mariolka

01.06.2005 23:37

A ja myślę, że taka spalarnia to dobry pomysł. Inwestycja jak najbardziej uzasadniona i potrzebna mieszkańcom.

# Leokadia

02.06.2005 08:39

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aleś wymyśliła, zwłaszcza mieszkańcom potrzebna q_a m_ć !!!
stary cie dzisiaj nie bzyknął, że takie brednie na forum wypisujesz ?

REKLAMA

# Mieszkaniec

02.06.2005 09:39

Leokadio - A może taki mamrotliwy stan wynika z dokonania czynności?

# Leokadia

02.06.2005 13:44

a sądzisz, że jak mnie drugi raz cyknie, to będę za spalarnią ?

# Mieszkaniec

02.06.2005 14:56

Leokadio - Możliwe, że nieparzyste z kolei cyknięcie powoduje u Ciebie całkowitą odmianę opinii w stosunku do poprzedniego zdania po cyknięciu parzystym. To bardzo interesujący problem!
A pytanie odnosiłem do mariolki, będąc zdania, że zarówno stan głębokiego pożądania jak i dużego nasycenia, może powodować zaburzenia w ocenie rzeczywistości.

REKLAMA

# mariolka

02.06.2005 21:31

A ja nadal podtrzymuję swoje zdanie. Ignoranci potrafią dużo krzyczeć, ale brak im argumentów. Ma to być spalarnia szlamu pościekowego. A co to takiego? Po prostu to co wszyscy rano (niektórzy wieczorem) zostawiacie w kiblu. Nikt jeszcze od tego nie umarł. Tak więc ci co drą się o dioksynach i furanach to zwykli demagodzy. A tak w ogóle, to mam lepszy pomysł. Czy nie przyszło wam do głowy, że te wszystkie Czajki i (nieistniejące) spalarnie to własnie efekt waszego wygodnictwa? Dużo lepszy byłby powrót do natury. Skoro psy mogą to robić wszędzie, to dlaczego nie ludzie? Terenów zielonych na Białołęce na szczęście nie brakuje, można tez pomysleć o nowych. Trochę dobrych checi i byłoby ekologicznie. Przemyślcie to.

# Ramzes

03.06.2005 08:50

A pojaw się ze sraniem w moim lesie, to zabiję !!!
JA CI DAM SRAĆ NA TERENACH ZIELONYCH !!!

# mariolka

03.06.2005 16:25

Najlepsze do tego tereny są w okolicy ul. Leśnej Polanki (oczywiście, nie przy samej szkole). Już nie raz sobie tam ulżyłam. Było super!

REKLAMA

# BOBAS

03.06.2005 22:55

Mariolka jesteś zuch -proponuję otoczenie sejmu.

# mariolka

04.06.2005 02:22

Bobas, dziekuje za uznanie!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy