REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Centrum Okulistyczne

# Sebastian

11.12.2018 11:11

Gdzie w Warszawie pójść do okulisty?

# Wiktor23

14.12.2018 13:54

Ja chodzę na regularne wizyty do Centrum Okulistycznego Świat Oka i jestem zadowolony z ich usług. Więc mogę ci jak najbardziej polecić.

# Misia

17.12.2018 12:52

Właśnie też muszę się wybrać i nie wiedziałam gdzie a dobrze mi przypomniałeś o tym Centrum Okulistycznym bo mi kiedyś koleżanka coś opowiadała że fajnie są tam wyposażeni, mają dobrych specjalistów i duży wybór usług, więc w końcu muszę się wybrać ;)

REKLAMA

# anitka

27.12.2018 14:38

właśnie przeprowadziłam się na pragę, mam początki zaćmy i szukam dobrego okulisty, nie musi mieć dr przed nazwiskiem :) ma być przyjazny i posiadający praktyczną wiedzę

# ewelllla

27.12.2018 15:13

tylko Czechy, nie daj się omamić żadnej łajzie z PL

# Danuta21

28.12.2018 11:38

Przyjazny i posiadający praktyczną wiedzę to powinien być każdy lekarz ;)

REKLAMA

# Ogiński

03.01.2019 14:01

Świat Oka na ulicy Dominika Merliniego 9. Sam chodzę regularnie na wizyty bo chce mieć wzrok zadbany. Odpowiedni lekarze, miła atmosfera i bardzo profesjonalny sprzęt więc zdecydowanie są warci polecenia.

# poranekkk

03.01.2019 15:36

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Andrzej78

09.01.2019 12:26

Czytałem dużo dobrego o specjalistach w tym centrum kto najlepiej zna się na wyleczeniu jaskry albo zaćmy i też właśnie jestem zapisany na wizytę w następnym tygodniu ;)

REKLAMA

# nie nigdy

09.01.2019 14:15

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Dawid776

11.01.2019 13:30

Ja również chodzę teraz regularnie do Świat oka bo kilku "przygodach" w innych miejscach. Znajomy polecił mi to miejsce bo miał tam leczoną zaćmę i jestem zadowolony. Doktor wie jak podejść do pacjenta, wszystko wytłumaczy, powie co robi i jak a przede wszystkim widać, że znaja się na tym co robią.

# reer

13.01.2019 13:41

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

# polecenie

14.01.2019 21:26

Okulistów jak mrówek, choć dobrego to bym nie poleciła - żadnego

# Andrzej87

17.01.2019 10:31

Masz zaćmę albo jaskrę? Zapraszam do Świat Oka Merliniego 9. Nie ma co się rozpisywać, po prostu znają się an tym co robią.

# smiechu

17.01.2019 11:22

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

# jolkap

24.06.2019 06:47

Moim zdaniem takim godnym polecenia jest gabinet Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie. Bardzo polecam ze względu na profesjonalizm i bardzo dobry sprzęt.

# Kevka

27.08.2020 20:14

Od lat chodzę do https://www.drnowosielska.pl/, tu opiekują się całą moją rodziną, a mojemu mężowi zoperowali zaćmę.

# Iryk

02.08.2021 07:03

Jak dla mnie lekarze w https://instytutoka.pl/ są najlepsi w stolicy, polecam serdecznie. Dobre ceny i terminy.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024