REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Cena pogrzebu w Warszawie

17.04.2017 10:05 #norbiksW
Ile kosztuje pogrzeb w Warszawie? Zakłady pogrzebowe jakoś rzadko podają konkretne informacje na ten temat, a tu proszę, gdyby ktoś chciał, to jest czarno na białym Zakład Pogrzebowy Warszawa
04.05.2017 15:27 #Seamy
Jak chcecie zorganizować pogrzeb godnie i nie stracić przy tym majątku oraz się nie denerwować to polecam zajrzeć do Terra Levis. Znany dom pogrzebowy w Warszawie. Długo już działają na rynku, więc mają doświadczenie w tym temacie. A to ważne przecież jest.
09.05.2017 13:42 #Ula Okoń
A znacie jakieś sprawdzone miejsce na Śląsku? Moja babcia tam mieszkała, musimy zorganizować jej pogrzeb, a nie znamy w tamtych okolicach nikogo. Kilka osób poleca na forach ten sosnowiecki zakład pogrzebowy, ale może znacie jeszcze jakiś inny?
17.11.2017 02:13 #Anna7
Wydaje mi się, że najtaniej na terenie Warszawy będzie miał zakład pogrzebowy http://www.elizjum-warszawa.pl/, warto przejrzeć sobie ich ofertę. Opinie mają dobre, reklamują się jako najtańszy zakład pogrzebowy w mieście, także można zadzwonić i zapytać, jak to wygląda cenowo.
17.11.2017 08:45 #syfiasssta reklama
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów. ..
REKLAMA
19.05.2018 09:01 #Darek123
Firmę pogrzebową www.dpsz.pl mogę polecić każdemu potrzebującemu pomocy w tych najtrudniejszych chwilach życia. Pracownicy firmy w profesjonalny sposób zajmują się wszystkimi szczegółami. Poza tym serdecznie podtrzymują na duchu.
21.05.2018 09:26 #syffff reklamaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
19.08.2019 16:07 #piotr3
Ostatnio byłem zmuszony do organizacji pogrzebu jednego z bliskich członków mojej rodziny i spędziłem dużo czasu szukając odpowiedniej oferty sprawdzonego zakładu pogrzebowego. Szczerze mówiąc dom pogrzebowy Anubis - adres strony internetowej: www.anubis.com.pl - jest najlepszym wyborem pod względem stosunku cena/jakość. Warto zajrzeć na ich stronę albo od razu skierować się do jednego z oddziałów. Ja osobiście załatwiałem wszystko w Warszawie przy ul. Conrada 7
04.09.2019 12:21 Kowal1234
Witam, przeczytałem co jest napisane na Giełdapogrzebowa.pl poradnik - śmieszny portal który jest sponsorowany przez umieszczone zakłady pogrzebowe na tej stronie. Strona to jedna wielka ściema, proszę wejść na kontakt od razu zapala się lampka, że coś jest nie tak, jest to strona bez pokrycia. Firmy płacą grube pieniądze panu który opiekuje stroną funer.com.pl i pozycjonuje strony www. W Warszawie są tanie Zakłady pogrzebowe które mają swoją renomę na rynku pogrzebowym i świadczą wysoką jakością usług. Wystarczy porównać oferty zakładów,cennik oraz opinie. Pracuje w zakładach 15 lat i wiem co mówię ten pan nie zna rynku pogrzebowego w Warszawie był może w swoim życiu 2 lub 4 pogrzebach i nie jest z Warszawy. Myślę, że nikt z was nie da się nabrać na tą stronę. Piszę aby was przestrzec przed tym portalem.
13.09.2019 11:52 #kajko2
Do kolegi powyżej, dlatego warto zajrzeć na jakieś poważniejsze strony, typu Pogrzebowe Zakłady gdzie znajdzie się faktycznie rzetelne informacje, bez żadnego zbędnego spamu ze strony zakładów pogrzebowych.
02.10.2019 21:22 #Lusi
Jeżeli szukacie zakładu taniego ale godnego polecenia i naprawdę solidnie wykonujący swoje usługi jest nim zakład pogrzebowy Jakubisiakk.zawsze będę ich polecała naprawdę mi pomogli gdy byłam w dołku psychicznym po utracie ukochanej osoby.polecam kultura i profesjonalizm to wizytówka tej firmy.
17.10.2019 17:17 #Paulina S
https://zaklad-pogrzebowy-czestochowa.pl
17.10.2019 20:11 jeremi
Cena zależy np.od tego jaką trumnę wybierzesz, jaki zakład pogrzebowy czy np. jaką obsługę. Jedyne co jest pewne to, że kwota nigdy nie zamyka się w zasiłku pogrzebowym
07.11.2019 11:40 #Marcin_z_daleka
Tani i godny pogrzeb przeprowadzisz/przeprowadzicie w zakładzie Memento Mori Warszawa. Ceny za sam pogrzeb i akcesoria mają bardzo dobre. W dodatku świetna obsługa klienta.

76/3956 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 Nieruchomości Szczęśliwy Dom tel. 606-893-601

Kupię samochód
 Kupię Kupię Auto , Warszawa i okolice .. Telefon 880-163-880

Zdrowie i Uroda
 Salon O!włos zapraszamy na zabiegi kosmetyczne twarzy, dłoni i stóp w tym podologia oraz depilację woskiem Lycon ul. Głebocka 115 lok. U2

Oddam za darmo
 Poszukuję pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, mieszkania, pożyczki studenckiej, pożyczki konsolidacyjnej, pożyczki niezabezpieczonej venture capital; pasterze prywatni pożyczkodawcy udzielają pożyczek firmom i osobom prywatnym w niskiej i przystępnej cenie 3%. Czy jesteś zainteresowany? Kontakt po konwersji kredytu w ciągu 48 godzin. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI poprzez e-mail: boggiegroup@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA