REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

catering dietetyczny jaki wybrać

# mario65

19.04.2021 13:21

Może ktoś z Was może polecić jakąś sensowną opcję jeśli chodzi o catering dietetyczny? Zależy mi na kompleksowej diecie tak żebym mógł w ogóle zakończyć gotowanie. Jednocześnie potrzebuje trochę się odchudzić więc potrzebuje konkretnej opcji jeśli chodzi o ilość kalorii. Jeśli ktoś z Was ma jakąś taka sprawdzoną opcję to dajcie znać.

# Kasia25

30.04.2021 13:54

Diety, które są z wyłączeniami na pewno w ofercie ma BonAppeFit. Obecnie korzystam z ich oferty diety bez laktozy i jestem zadowolona. Dobra ceny a jednocześnie jeśli chodzi o smak to posiłki są bardzo dobre. Na tą chwilę też dość mocno zróżnicowane, regularnie coś nowego się pojawia więc jeśli ktoś nie lubi monotonii w diecie to wydaje mi się, że warto będzie z takiej propozycji skorzystać.

# zibi

17.09.2021 20:09

Zobacz jaką oni mają ofertę: https://warszawskiwikt.pl/. Może Tobie coś podpasuje. Zmieniliśmy dostawcę cateringu właśnie na nich i jestśmy zadowoleni bardziej niż z poprzedniego dostawcy. Gotują zacnie :D

REKLAMA

# lena90

30.10.2021 13:44

Najlepsze jedzenie ma zdecydowanie Nice To Fit You. Wiem, co piszę - bo testowałam naprawdę wiele cateringów. Tutaj wielkim plusem jest to, że można sobie wybierać posiłki spośród wielu propozycji. Zdecydowanie polecam ich diety.

# maxineczka

30.10.2021 16:52

Zgadzam się, ceny mają przystępne, a wybór chyba największy wśród dostępnych w Warszawie cateringów. Codziennie mogę wybierać z 35 róznych opcji
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe