REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# bolo

17.01.2020 02:57

Za każdym razem jak mieszkańcy burzą się o likwidowanie miejsc, na których parkują pod domem, słyszą ten durny argument o przesiadaniu się do komunikacji miejskiej. Przecież to idiotyczne, albo ktoś kompletnie nie rozumie problemu, albo celowo chce wkurzyć ludzi.

# Pasażerka

17.01.2020 11:42

O jak dużym ruchu tramwajowym mówimy? Ul. Młynarską kursują tylko trzy linie tramwajowe.

# cave

17.01.2020 15:48

To nie były miejsca parkingowe, tylko część chodnika regularnie zastawiana samochodami.

REKLAMA

# qvertz

18.01.2020 17:28

Burdel to się zacznie, jak otworzą Górczewską. Zwężoną oczywiście. Będzie na tym odcinku w godzinach szczytu niezły sajgon.

# virchow

19.01.2020 13:50

#qvertz napisał(a) 18.01.2020 17:28
Burdel to się zacznie, jak otworzą Górczewską. Zwężoną oczywiście. Będzie na tym odcinku w godzinach szczytu niezły sajgon.
Wypie#$%ay ze swoim samochodem, to nie będzie burdelu. Ty i tobie podobni z dudą przyklejoną do samochodowego siedzenia, korkujący miasto i piłujący ryja przy okazji wszelkich prób ucywilizowania tego zmotoryzowanego chlewu.

# Michal

20.01.2020 16:03

#cave napisał(a) 17.01.2020 15:48
To nie były miejsca parkingowe, tylko część chodnika regularnie zastawiana samochodami.

Tam są/były wymalowane miejsca parkingowe, a nawet stoi/stał znak o tym świadczący. Dla mnie dobra decyzja, a samochodoza zawsze będzie kwiczeć, "bo im się należy"

REKLAMA

# xray

18.03.2020 19:39

Pan motorniczy bardzo dobrze wyraził mój pogląd. Stać mnie na cztery suvy w rodzinie, a mamy jeden nowoczesny i oszczędny samochód, cztery rowery i karty miejskie. Można!?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break