REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# qvertz

24.11.2018 08:12

Zawód - burmistrz.
"Rafał, a gdzie to ja teraz zasiadam? Na Bemowie, czy na Woli?"

# Nick12345678910

24.11.2018 18:34

Burmistrz, który boi się stanąć z interesantem face to face. Umowic się na spotkanie graniczy z cudem. To wymalowane dzieccko przed jego gabinetem odsyła interesanta z kwitkiem albo robi wszystko, zeby tylko nie umowic z Burmistrzem spotkania. Burmistrz, który tylko potrawi gawędzić na sesjach. Burmistrz, figurant i pionek w rekach p. Szczerby. Dajcie mojej dzielnicy Burmistrza na miarę naszych lokalnych problemów, kogoś stąd. Kogoś kto chociaż tu mieszka i zna lokalne problemy a nie kogoś, kto nawet w Warszawie nie mieszka.

# wolaczek

24.11.2018 19:42

#Nick12345678910 napisał(a) 24.11.2018 18:34
Burmistrz, który boi się stanąć z interesantem face to face. Umowic się na spotkanie graniczy z cudem. To wymalowane dzieccko przed jego gabinetem odsyła interesanta z kwitkiem albo robi wszystko, zeby tylko nie umowic z Burmistrzem spotkania. Burmistrz, który tylko potrawi gawędzić na sesjach. Burmistrz, figurant i pionek w rekach p. Szczerby. Dajcie mojej dzielnicy Burmistrza na miarę naszych lokalnych problemów, kogoś stąd. Kogoś kto chociaż tu mieszka i zna lokalne problemy a nie kogoś, kto nawet w Warszawie nie mieszka.
oj tam oj tam Zielonka "Pan Zielonka" toż to Warsawaka.

REKLAMA

# P....70

01.12.2018 05:20

Za to co zrobił dla rozwoju siatkówki w dzielnicy, to szacunek, mistrzostwo świata. Są mu wdzięczne dzieciaki, młodzież, ich rodzice, trenerzy MOS-u Wola. Włodarze innych dzielnic powinni brać z Niego przykład !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy