REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Siwy

30.04.2020 11:08

Burmistrz mnie kupil, bede na niego glosowal do konca zycia!

# Bielanna

30.04.2020 14:24

Ja jednak oczekuję od burmistrza działania (za to bierze pieniądze, niemałe zapewne) a nie robienia sobie jaj z władzy.
"...zapewnić to, czego rząd od trzech miesięcy nie potrafi zapewnić służbom medycznym". Te rzeczy powinni zapewnić producenci i handlowcy, a nie rząd.

# Dino

30.04.2020 16:42

Konkretny gość ten Burmistrz powiedzial prawde tak jest w tym kraju.

REKLAMA

# Dino

30.04.2020 16:49

Ha ha

# 12345

30.04.2020 17:09

Tak właśnie wygląda współpraca tego rządu z samorządami. My wymyślimy coś durnego a wy macie to zrobić. Nie macie pieniędzy, ludzi, budynków? To nie nasza sprawa, bo to kompetencje samorządu. Tak było z Zalewską i jej deformą. Teraz ten sam scenariusz - zero konsultacji i zero pomocy.

# Rafał

30.04.2020 18:43

#Bielanna napisał(a) 30.04.2020 14:24
Ja jednak oczekuję od burmistrza działania (za to bierze pieniądze, niemałe zapewne) a nie robienia sobie jaj z władzy.
"...zapewnić to, czego rząd od trzech miesięcy nie potrafi zapewnić służbom medycznym". Te rzeczy powinni zapewnić producenci i handlowcy, a nie rząd.

Tak, broń rządu, który jest nieodpowiedzialny, ministrowie żyją w oderwaniu od rzeczywistości. Dlaczego burmistrz ma brać odpowiedzialność z idiotyczne decyzje rządu?

REKLAMA

# lideksynubeka

30.04.2020 19:52

A może by tak w przedszkolach wprowadzić zajęcia z "tolerancji"prowadzone przez zawodowych pedofili? Wtedy Pietruczuk nie miałby kłopotów z otwarciem przedszkoli i żłobków w sobotni poranek nawet. Forsa też nie byłaby problemem

# JolaM

30.04.2020 20:28

Dziś rano na stronie Gazety Wyborczej obok siebie były dwie wiadomości (z pamięci):
1. Premier informuje, że od 4 (a może 6) maja będą czynne żłobki i przedszkola;
2. Minister Szumowski radzi w miarę możliwości jeszcze nie posyłać tram dzieci.
:)

# Producent z Chin

30.04.2020 23:42

#Bielanna napisał(a) 30.04.2020 14:24
Ja jednak oczekuję od burmistrza działania (za to bierze pieniądze, niemałe zapewne) a nie robienia sobie jaj z władzy.
"...zapewnić to, czego rząd od trzech miesięcy nie potrafi zapewnić służbom medycznym". Te rzeczy powinni zapewnić producenci i handlowcy, a nie rząd.
A mądrość powinien zapewnić Bóg... Niezbadane są wyroki boskie.

REKLAMA

# Marianna

02.05.2020 10:21

#Bielanna napisał(a) 30.04.2020 14:24
Ja jednak oczekuję od burmistrza działania (za to bierze pieniądze, niemałe zapewne) a nie robienia sobie jaj z władzy.
"...zapewnić to, czego rząd od trzech miesięcy nie potrafi zapewnić służbom medycznym". Te rzeczy powinni zapewnić producenci i handlowcy, a nie rząd.
Producenci i handlowcy??? To chyba kpina!! Z jakiej racji?? Ktoś musi to odpowiednio wcześnie zamówić i za to zapłacić!! A to jest w gestii RZĄDU!!

# Oriana

02.05.2020 12:10

Brawo!!! Panie Burmistrzu!!!

# Tears of a clows

02.05.2020 12:36

Bielanach, to rząd jest od zapewnienia nam bezpieczeństwa i wszystkiego innego w dobie kryzysu, a nie producenci.

REKLAMA

# Przedszkolak

02.05.2020 17:39

Bielanna nizła Damma nie wiedziała co pisała, też pewnie jest z ferajny lasku bielanskiego. Wkurzyłam się. Oczywiście, popieram PANA BURMISTRZA. BRAWO ZA PRAWDĘ I ODWAGĘ.

# Przedszkolak

02.05.2020 17:46

Bielanna niezła Damma, nie wiedziała co pisała. Wkurzyłem się. Oczywiście popieram PANA BURMISTRZA. BRAWO ZA SZCZEROŚĆ I ODWAGĘ.

# Przedszkolak

02.05.2020 17:48

Bielanna niezła Damma, nie wiedziała co pisała. Oczywiście popieram PANA BURMISTRZA, BRAWO ZA SZCZEROŚĆ I ODWAGĘ.

REKLAMA

# Komuna wiecznie żywa

02.05.2020 19:40

#Marianna napisał(a) 02.05.2020 10:21
Producenci i handlowcy??? To chyba kpina!! Z jakiej racji?? Ktoś musi to odpowiednio wcześnie zamówić i za to zapłacić!! A to jest w gestii RZĄDU!!
Idąc tym tokiem myślenia rząd powinien do przedszkoli zamówić i zakupić również papier toaletowy, mydło oraz kartofelki i marchewkę na obiad?
Marianna prezentuje sposób myślenia jak obywatele Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej: "Po co mielibyśmy płacić jakieś podatki, skoro wszystko co mamy dostajemy od Najwyższego Przywódcy".

# miki82

02.05.2020 22:58

tu piszą w większości urwy i złodzieje z PoKo.

# lideksynubeka

03.05.2020 09:02

Burmistrz może nie wie, że prowadzenie przedszkoli jest jego zadaniem. Ale takiego sobie wybrał elektorat Bielan, to go ma. Mnie się Pietruczuk podoba. Jako vce burmistrz Bielan był przeciwny rozbudowie kompostowni na Radiowie, jednocześnie rozbudowując ją jako radny sejmiku mazowieckiego. Nikt tak jak on, nie zrobił idiotów z własnego elektoratu.

REKLAMA

# Monika nauczyciel i mama

04.05.2020 10:37

Jestem pod wrażeniem odwagi cywilnej, bo to co pisze burmistrz to prawda. Jak zabezpieczyć nauczycielu, dzieci i rodziców? Nikt nie weryfikuje możliwości tylko ceduje odpowiedzialność :(
Zdrowy rozsądek najważniejszy!

# bielanin

04.05.2020 23:54

Łatwo szydzić z innych w tak trudnym dla wszystkich momencie . Może burmistrz napisze jak on sam i jego służby walczą z epidemią ? Mieszkańcy gminy Babice otrzymali do skrzynek pocztowych maseczki ochronne , a my nie . Może wreszcie bielańscy notable wezmą się do solidnej pracy ,pora szyć maseczki i nie robić fermentu .

# Hieronima

20.05.2020 21:13

I co z tego? I tak przedszkola otwarto. Więcej w niektórych pracowników niż przedszkolaków!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe