REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Aaa

25.06.2013 10:34

burmistrz Jacek Kaznowski nie został odwołany, a sam się odwołał. a nowego komentować nie będę, Białołęka dużo straciła i jak widać tracić będzie......

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.06.2013 10:35, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 25.06.2013 10:36

Ha, ha, ha.... i co resortowe bydło z Rakowieckiej tego nie chce "przypicować"?! A może po prostu partyjna szmata z Placu Feliksa Dzierżyńskiego odsunie pana na chwilę od pełnienia obowiązków (L4 z lazaretow na Szaserów lub Wołoskiej konowały piszą na telefon?) i postawi dyżurnego fagasa "na czatach"? Bo może padać na Białołęce.... bardzo?

# Chris

25.06.2013 11:24

Nie wiem czym ten koleś się wsławił na Białołęce. Ale patrząc na realne kompetencje i wiedzę tych wszystkich burmistrzów po 10 na dzielnice, co kasę biorą i za nic nie odpowiadają- to śmiać mi się chce - przez łzy

REKLAMA

# Andrzej Wiewióra

25.06.2013 12:10

Strasznie mi szkoda Pana Burmistrza, to jeden z niewielu uczciwych polityków w tym mieście i taka głupia wpadka. Większość burmistrzów nie jeździ na rowerze w ogóle, piją wódę w pracy i nic. Najgorsze jest to, że jak zmarnują jakieś gigantyczne pieniądze to nic im się nie robi - patrz Targówek zakup nut za 100 tys. zł, które można skserować w bibliotece za 10zł, a jak ktoś zachowuje się jak normalny człowiek, pije jedno dwa piwa i kawałek podjeżdża do taksówki miejskim rowerem to już dymisja - chore. Panie Burmistrzu, bardzo mi pana szkoda, był Pan nadzieją naszej dzielnicy, szansą na przełamanie układów lokalnych sitw "starszych panów".

# zombiak45

25.06.2013 12:57

Bzdurne mamy w Polsce prawo. Facet wypił parę piw jechał rowerem i okazało się , że popełnił STRASZNE PRZESTĘPSTWO.
Mam nadzieję, że przykład wreszcie natchnie kogoś do myślenia i do zmiany idiotycznych przepisów terroryzujących obywateli.

 jogger007

25.06.2013 13:16

A mnie najbardziej rozśmieszyło: "Potwierdzam, że oddałem się do dyspozycji pani prezydent i warszawskich struktur Platformy Obywatelskiej". Jak widać mieszkańcy dzielnicy mają gów..o do powiedzenia w sprawach swojego samorządu.

REKLAMA

# z Dąbrówki

25.06.2013 13:23

Gdyby to był burmistrz niepartyjny, to byłoby pewnie tak: złożyłem rezygnację przewodniczącemu Rady. Ale Burmistrz partyjny musi uzyskiwać na wszystko zgodę z góry.

# qwerty

25.06.2013 13:32

0,9 alkoholu to jakieś dwa browary:)

# Matka Teresa Z Krakowa

25.06.2013 13:57

Witam wszystkich, a mi się wydaje że wszedł w Białołęckie "G" Platformy, i słusznie zrobił. Bo mając wizję mienia prokuratury na głowie, za domniemane popełnione przestępstwa których rzekomo dopuściła się Białołęcka komisja rewizyjna różnych instytucjach . Tez wolał stracić funkcję publiczną w ten sposób, niż odpowiadać za błędy swojego poprzednika i współpracowników.
Mieszkańcy: Pytamy gdzie na BIPIE jest sprawozdanie z komisji rewizyjnej w czasie kiedy był pożar w Boku.
Panowie Burmistrzowie no Gdzie!!!

REKLAMA

# Mieszkaniec tarcho

25.06.2013 14:01

0,9 to jakie dobre 5 0,2 ma browar promila

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.06.2013 14:09

Dwa browary to 0,3 - 0,4 po 4 godzinach.... raczej ze cztery do sześciu(?) biorąc pod uwagę masę ciała delikwenta i ew. czas zakończenia spożycia. Opowieść o tym, że się skończyło o północy, a na rower wsiadło o 3:30 można sączyć w uszko "premierowi" z Krakowa. On też miewa silne wizje niesprawiedliwości dziejowej... szczególnie tam, gdzie są Ich Matki i Ich Ojcowie. Tu? Trudno mieć do partyjnej młodzieżówki pretensję, że się nachlała deczko, bądźmy szczerzy. Pijemy przecież od lat. A co w końcu taki figurant ma robić po całym tygodniu dłubania w nosie? Pretensję można mieć o coś zupełnie innego. O wyrzucone w błoto publiczne pieniądze! O to, że nie najął sobie taksówki w takiej sytuacji. Poskąpił naszych podatków w sytuacji bezwzględnie tego wymagającej....! Jak mamy oczekiwać tu szkół, chodników, oświetlenia, jak taki człowiek nie potrafi zrobić porządku z sobą samym i wokół siebie? A pragną Matka zwrócić uwagę Państwa na jeszcze jeden aspekt: z kim pił!? Wstyd, żeby taki niedoświadczony człowiek rządził gminą!

# lokper

25.06.2013 15:06

to się dwa Piotrusie cieszą, ciekawe który zostanie Burmistrzem

REKLAMA

# tutjeszy

25.06.2013 15:07

Szkoda... jeden z sensowniejszych burmistrzów naszej dzielnicy.

# nieznany

25.06.2013 15:09

Żaden Piotruś się nie cieszy. rada dzielnicy moze nie przyjąć dymisji. Wybory za rok, kazdemu zalezy na miejscu na liście. Dobrym! Zwłaszcza gdy sondaże nie są korzystne.

# Z Nowodworów

25.06.2013 15:13

Przecież mnóstwo radnych robi po trzeżwemu straszne głupoty i nic im za to nie grozi a wręcz biorą niemałe pieniądze a Burmistrz p. Grzegrzółka to bardzo pracowity facet , poświęca się i za to mają go odwołać - Nie jestem zwolennikiem Platformy Obywatelskiej ale za tak znikomy czyn powinien zostać ukarany np tylko upomnieniem. Nie był w pracy pod wpływem alkoholu i jego czyn nie był związany z działalnością samorządową

REKLAMA

# Viktor

25.06.2013 15:22

#Z Nowodworów napisał(a) 25.06.2013 15:13
Nie był w pracy pod wpływem alkoholu i jego czyn nie był związany z działalnością samorządową

A poza tym umówmy się - co złego zrobił? Zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego? A może pieszym na pustym Placu Zamkowym? Znam chirurgów, którzy operują mając ponad promil alkoholu we krwi i nikt nawet słowem nie piśnie, bo są świetnymi specjalistami. O co ten szum? Dzielnica ma mieć znów polityczne zawirowanie, bo burmistrz napił się kilka browarów w czasie wolnym od pracy, wsiadł na rower i robił kółka na placu?

# Mieszkanka

25.06.2013 19:23

Zgadzam sie ,ze szkoda sensownego czlowieka.Moze warto zawalczyc o niego .Jestem przekonana ze skoro potrafil przyznac sie do bled Sjors

# mos 2

25.06.2013 19:29

Najgłupsze oceny zainteresowanego i lizusów sprowadzają się do ..byłem pracowity ,pracowałem do póżna ,ciągle miałem w oczach tę Białołękę i podobne pierdy .Może i siedział w pracy bo światło palił , może popijał browary .to nie jest istotne .Najważniejsze w tym jest to że to zwykły gamoń . Ojciec dzielnicy .Świecznik . I w sumie nieudolny konsument alkoholu .Gdybyś TY przypadkowy kierowco jechał samochodem a on po libacji (zakładam puszczania jakiś wianków) wpadł Tobie pod samochód to co byś zrobił ? Tak jak ten ostatni w Łodzi !!! Uciekł by ktoś nie narobił Tobie gnoju . Nie ma usprawiedliwienia . I tyle .

REKLAMA

# Jola1124

25.06.2013 19:53

Bardzo mi szkoda faceta. Chyba ktoś ma ochotę na jego stołek i podłożył mu świnię. Za coś takiego dymisja!!!! A jak posłowie pijani chodzą po sejmie i nadal są posłami to dobrze?. Jaby tak karać za pijaństwo to 3/4 posłów należy odwołać.
Młody chłopak, wypił parę piw i przejechał się rowerem. Jak ludzi napadają, samochody niszczą to gdzie jest policja!!!!!
Obciach dla policji a jeszcze większy dla dziennikarza, który to opisywał. Żenada

# Ojtamojtam

25.06.2013 20:34

ależ stworzył zagrożenie - noc, wszędzie pusto, duży plac i kilka zygzaków rowerem po placu jeżeli karać to wszystkich tych którzy wychodzą z knajpy na chodnik a więc połowę Polski- takie samo zagrożenie stwarzają jak Pan Burmistrz - to znaczy żadne. NIE ODWOŁYWAĆ BURMISTRZA.

# krewny

25.06.2013 21:47

nie ważne kto traci stołek, ważne kto polewał. Mówiłem Ci, Adamie, nie pij z Jackiem...

REKLAMA

 antyurzędnik

25.06.2013 21:52

Śmieszą mnie głosy wazeliniarzy. Policja nie zatrzymuje chyba ( zwłaszcza pospolite krawężniki ) nikogo bez powodu?! Przynajmniej od czasu jak się tak nazywa ( ha, ha).
Widać więc, że jeździł nieco slalomem.
Tak uznany samorządowiec nie wie jaka jest procedura odwołania i do kogo składa dymisję? Śmiech i partyjniactwo.
PO ma mnóstwo problemów i z wodą i z wódą.
A, że nieszczęścia kuśtykają parami też wiemy.
Innym przykładem partyjniactwa i marnotrawstwa państwowych pieniędzy był rekonesans wyborczy Tuska w Elblągu. Albo ktoś jest premierem i zajmuje się sprawami państwa, albo szefem partii i robi to za prywatne pieniądze i w prywatnym czasie. Pieniądze partii to również nasze pieniądze.

# sędzia

25.06.2013 22:02

I tak burmistrz prędzej czy później zostanie odwołany, bo będzie miał sprawę w sądzie i zostanie ukazany za przestępstwo umyślne. Wtedy nie może być urzędnikiem na tym szczeblu. Ale minie kilka lat, będzie zatarcie skazania i czysta karta...

# cobra22

25.06.2013 22:40

Fajnie, że burmistrzem zostanie mieszkaniec Białołęki.

REKLAMA

# "rudy szubert"

26.06.2013 02:59

"Piłeś ? Nie jedź.
Nie piłeś ? Wypij"

# Tridlle

26.06.2013 07:36

Zgodnie z prawem osoba mająca tyle promili uczestnicząca w ruchu drogowym podlega karze więzienia lub grzywny. Znaczy to przestępstwo, a nie wykroczenie. A po placu Zamkowym nie wolno jeździć rowerem.
Jako kierowca nie współczują nikomu, kto jeździ czymkolwiek po pijaku.
Teraz oczekujemy kolejnego "nicnierobiącego" burmistrza, albo takiego który zgodnie z linią partyjną wprowadzi dodatkowe obciążenia dla ludzi oraz poszuka oszczędności w edukacji, ochronie zdrowia czy innych wydatkach publicznych.

# ojktamojtam

26.06.2013 08:09

" Nicnierobiący" Burmistrz to musi być na bank z PiS-u. Przykład dał jako "nicnierobiący" Prezydent Warszawy "" zamordowany" w Smoleńsku nijaki Lech Kaczyński i całe jego stado pseudourzędników- Zeby wszyscy urzędnicy byli tak trzeżwi jak nietrzeżwy Burmistrz byłoby dobrze

# omg:)

26.06.2013 08:39

Mamy w Polsce idiotyczne prawo - ja też po paru browarach wolę sobie podjechać, bo chodzić mi się zwyczajnie nie chce:D A że chłopak młody jeszcze...
Co nie zmienia faktu, że prawo jest prawem i niezależnie od tego, jak ciężko pracował - postąpił wbrew niemu.
Ładnie z Jego strony, że chociaż nie udaje, że nic się nie stało:D

# Ojtam

26.06.2013 09:43

do sędzia - to już wiesz jaki wyrok zapadnie , te czasy już minęły tak było za PISUARII. Przecież sąd może również zastosować tzw pomroczność jasną / całkowite wyłączenie świadomości gdy wsiadał na rower- przecież to z historii obecnego sądownictwa znamy/

# xxx

26.06.2013 09:50

#Ojtam napisał(a) 26.06.2013 09:43
do sędzia - to już wiesz jaki wyrok zapadnie , te czasy już minęły tak było za PISUARII. Przecież sąd może również zastosować tzw pomroczność jasną / całkowite wyłączenie świadomości gdy wsiadał na rower- przecież to z historii obecnego sądownictwa znamy/

Zanim sprawa trafi do sądu - po drodze jest jeszcze prokurator. W tvnwarszawa podają, że było badanie krwi (niecałe 0,4), a badanie krwi na pewno jest bardziej precyzyjne. Jeśli były dwa badania (burmistrz sam powinien o to zadbać), to prokurator weźmie je pod uwagę i jest duża szansa, że warunkowo umorzy sprawę.

# ojtamtamtam

26.06.2013 11:15

O.4 promila to wykroczenie i po sprawie

# A GU GU

26.06.2013 13:09

Ludzie-do cholery-czy to takie trudne-jak się mianuje gołowąsa-bez doświadczenia i kompetencji,to i wymagać niczego nie można.A tak pogratulować kumpli-kapusiów.

# DORIS

26.06.2013 14:58

GDYBY BYŁ LUDZKI I ŻYCZLIWY DLA MIESZKAŃCÓW TO NA PEWNO BY O NIEGO WALCZYLI ALE NIE SZANOWAŁ I NIE DOPUSZCZAŁ DO SIEBIE MIESZKAŃCÓW LOS JEST MŚCIWY , MAMY TEGO PRZYKŁAD

# Wiśta wio

26.06.2013 15:33

Zazdrościcie , że młody i w dodatku zdolny a w w Biedronce musicie przewalać towar a na wakacje do Hiszpanii jeżdzicie tj na żniwa do mamusi. Trzeba było się uczyć- "tobyśta" zostali Burmistrzem i "nicta byście nie robita "... Mieliśmy już Burmistrza siwego i doświadczonego a co robił oświetlał Ratusz .zapraszał ciągle zespół Mazowsze a Ratusz to pewnie zostałby przeniesiony na plebanię.

# Włodek z Erazma

26.06.2013 20:14

Cieszy mnie fakt że od czasu do czasu są wpisy świadczące o zdrowym rozsądku uczestników debaty .Jeśli stwierdził alkomatem szlachetny młody policjant 0,9 to póżniej krew daje 0,4 ( po paru godzinach ) a po dwóch dniach możemy śpiewać Białołęczanie nic się nie stało .Pozytywny śpiew to śpiew członków PO . Jeśli są tacy dobrzy to niech odpowiedzą dlaczego kierowca Burmistrza do i z domu jeżdzi służbowym a burmistrz skąpiec pedałuje na rowerze .Ha ,ha ,ha ...Nie powinniście się teraz skupiać na durnej obronie tylko odpowiedzieć na pytanie czy będzie teraz jeżdzić służbowym i kto za to będzie płacić ? Podatnicy . Mnie interesuje czy łącznie z podaniem do Hanki złożył jednocześnie prawo jazdy mówiąc fe ,fe ,fe ...a to że przeprasza -to ma inne wyjście !!!

# przedszkolak

26.06.2013 20:21

Rada dla działaczy samorządowych Platformy .
Nie używajcie rowerów .To już druga ofiara motoryzacji rowerowej wśród waszych burmistrzów . Zajeżdzicie na śmierć Platformę . Przejdzcie na hulajnogi.

# MATKA

01.07.2013 13:23

DO KOBIET:czy byłybyście tak zachwycone facetem,który albo byłby sprawcą,albo T Y L K O ofiarą wypadku z udziałem waszych dzieci? Gratuluję INTELIGENCJI między nogami

# DRUGA MATKA

01.07.2013 13:24

Przecierz to TYLKO 2 piwa....

# pan Kracy

15.11.2013 21:48

Skoro po nowelizacji z więzień wychodzą rowerzyści z wyrokami, to i pan Grzegrzółka ma szansę na powrót do samorządu?

# ser Wacy

17.11.2013 12:51

panie Kracy, to sa dwa rózne zagadnienia.

# biała

18.01.2014 23:26

Co porabia dziś nasz były burmistrz?

# Michalina

21.01.2014 18:59

Ma się bardzo dobrze - młody, zdolny, inteligentny, wykształcony, kreatywny - zawsze poradzi sobie w życiu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe