REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Aaa

25.06.2013 10:34

burmistrz Jacek Kaznowski nie został odwołany, a sam się odwołał. a nowego komentować nie będę, Białołęka dużo straciła i jak widać tracić będzie......

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.06.2013 10:35, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 25.06.2013 10:36

Ha, ha, ha.... i co resortowe bydło z Rakowieckiej tego nie chce "przypicować"?! A może po prostu partyjna szmata z Placu Feliksa Dzierżyńskiego odsunie pana na chwilę od pełnienia obowiązków (L4 z lazaretow na Szaserów lub Wołoskiej konowały piszą na telefon?) i postawi dyżurnego fagasa "na czatach"? Bo może padać na Białołęce.... bardzo?

# Chris

25.06.2013 11:24

Nie wiem czym ten koleś się wsławił na Białołęce. Ale patrząc na realne kompetencje i wiedzę tych wszystkich burmistrzów po 10 na dzielnice, co kasę biorą i za nic nie odpowiadają- to śmiać mi się chce - przez łzy

REKLAMA

# Andrzej Wiewióra

25.06.2013 12:10

Strasznie mi szkoda Pana Burmistrza, to jeden z niewielu uczciwych polityków w tym mieście i taka głupia wpadka. Większość burmistrzów nie jeździ na rowerze w ogóle, piją wódę w pracy i nic. Najgorsze jest to, że jak zmarnują jakieś gigantyczne pieniądze to nic im się nie robi - patrz Targówek zakup nut za 100 tys. zł, które można skserować w bibliotece za 10zł, a jak ktoś zachowuje się jak normalny człowiek, pije jedno dwa piwa i kawałek podjeżdża do taksówki miejskim rowerem to już dymisja - chore. Panie Burmistrzu, bardzo mi pana szkoda, był Pan nadzieją naszej dzielnicy, szansą na przełamanie układów lokalnych sitw "starszych panów".

# zombiak45

25.06.2013 12:57

Bzdurne mamy w Polsce prawo. Facet wypił parę piw jechał rowerem i okazało się , że popełnił STRASZNE PRZESTĘPSTWO.
Mam nadzieję, że przykład wreszcie natchnie kogoś do myślenia i do zmiany idiotycznych przepisów terroryzujących obywateli.

 jogger007

25.06.2013 13:16

A mnie najbardziej rozśmieszyło: "Potwierdzam, że oddałem się do dyspozycji pani prezydent i warszawskich struktur Platformy Obywatelskiej". Jak widać mieszkańcy dzielnicy mają gów..o do powiedzenia w sprawach swojego samorządu.

REKLAMA

# z Dąbrówki

25.06.2013 13:23

Gdyby to był burmistrz niepartyjny, to byłoby pewnie tak: złożyłem rezygnację przewodniczącemu Rady. Ale Burmistrz partyjny musi uzyskiwać na wszystko zgodę z góry.

# qwerty

25.06.2013 13:32

0,9 alkoholu to jakieś dwa browary:)

# Matka Teresa Z Krakowa

25.06.2013 13:57

Witam wszystkich, a mi się wydaje że wszedł w Białołęckie "G" Platformy, i słusznie zrobił. Bo mając wizję mienia prokuratury na głowie, za domniemane popełnione przestępstwa których rzekomo dopuściła się Białołęcka komisja rewizyjna różnych instytucjach . Tez wolał stracić funkcję publiczną w ten sposób, niż odpowiadać za błędy swojego poprzednika i współpracowników.
Mieszkańcy: Pytamy gdzie na BIPIE jest sprawozdanie z komisji rewizyjnej w czasie kiedy był pożar w Boku.
Panowie Burmistrzowie no Gdzie!!!

REKLAMA

# Mieszkaniec tarcho

25.06.2013 14:01

0,9 to jakie dobre 5 0,2 ma browar promila

 Matka_Sławka_z_Gdańska

25.06.2013 14:09

Dwa browary to 0,3 - 0,4 po 4 godzinach.... raczej ze cztery do sześciu(?) biorąc pod uwagę masę ciała delikwenta i ew. czas zakończenia spożycia. Opowieść o tym, że się skończyło o północy, a na rower wsiadło o 3:30 można sączyć w uszko "premierowi" z Krakowa. On też miewa silne wizje niesprawiedliwości dziejowej... szczególnie tam, gdzie są Ich Matki i Ich Ojcowie. Tu? Trudno mieć do partyjnej młodzieżówki pretensję, że się nachlała deczko, bądźmy szczerzy. Pijemy przecież od lat. A co w końcu taki figurant ma robić po całym tygodniu dłubania w nosie? Pretensję można mieć o coś zupełnie innego. O wyrzucone w błoto publiczne pieniądze! O to, że nie najął sobie taksówki w takiej sytuacji. Poskąpił naszych podatków w sytuacji bezwzględnie tego wymagającej....! Jak mamy oczekiwać tu szkół, chodników, oświetlenia, jak taki człowiek nie potrafi zrobić porządku z sobą samym i wokół siebie? A pragną Matka zwrócić uwagę Państwa na jeszcze jeden aspekt: z kim pił!? Wstyd, żeby taki niedoświadczony człowiek rządził gminą!

# lokper

25.06.2013 15:06

to się dwa Piotrusie cieszą, ciekawe który zostanie Burmistrzem

REKLAMA

# tutjeszy

25.06.2013 15:07

Szkoda... jeden z sensowniejszych burmistrzów naszej dzielnicy.

# nieznany

25.06.2013 15:09

Żaden Piotruś się nie cieszy. rada dzielnicy moze nie przyjąć dymisji. Wybory za rok, kazdemu zalezy na miejscu na liście. Dobrym! Zwłaszcza gdy sondaże nie są korzystne.

# Z Nowodworów

25.06.2013 15:13

Przecież mnóstwo radnych robi po trzeżwemu straszne głupoty i nic im za to nie grozi a wręcz biorą niemałe pieniądze a Burmistrz p. Grzegrzółka to bardzo pracowity facet , poświęca się i za to mają go odwołać - Nie jestem zwolennikiem Platformy Obywatelskiej ale za tak znikomy czyn powinien zostać ukarany np tylko upomnieniem. Nie był w pracy pod wpływem alkoholu i jego czyn nie był związany z działalnością samorządową

REKLAMA

# Viktor

25.06.2013 15:22

#Z Nowodworów napisał(a) 25.06.2013 15:13
Nie był w pracy pod wpływem alkoholu i jego czyn nie był związany z działalnością samorządową

A poza tym umówmy się - co złego zrobił? Zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego? A może pieszym na pustym Placu Zamkowym? Znam chirurgów, którzy operują mając ponad promil alkoholu we krwi i nikt nawet słowem nie piśnie, bo są świetnymi specjalistami. O co ten szum? Dzielnica ma mieć znów polityczne zawirowanie, bo burmistrz napił się kilka browarów w czasie wolnym od pracy, wsiadł na rower i robił kółka na placu?

# Mieszkanka

25.06.2013 19:23

Zgadzam sie ,ze szkoda sensownego czlowieka.Moze warto zawalczyc o niego .Jestem przekonana ze skoro potrafil przyznac sie do bled Sjors

# mos 2

25.06.2013 19:29

Najgłupsze oceny zainteresowanego i lizusów sprowadzają się do ..byłem pracowity ,pracowałem do póżna ,ciągle miałem w oczach tę Białołękę i podobne pierdy .Może i siedział w pracy bo światło palił , może popijał browary .to nie jest istotne .Najważniejsze w tym jest to że to zwykły gamoń . Ojciec dzielnicy .Świecznik . I w sumie nieudolny konsument alkoholu .Gdybyś TY przypadkowy kierowco jechał samochodem a on po libacji (zakładam puszczania jakiś wianków) wpadł Tobie pod samochód to co byś zrobił ? Tak jak ten ostatni w Łodzi !!! Uciekł by ktoś nie narobił Tobie gnoju . Nie ma usprawiedliwienia . I tyle .

REKLAMA

# Jola1124

25.06.2013 19:53

Bardzo mi szkoda faceta. Chyba ktoś ma ochotę na jego stołek i podłożył mu świnię. Za coś takiego dymisja!!!! A jak posłowie pijani chodzą po sejmie i nadal są posłami to dobrze?. Jaby tak karać za pijaństwo to 3/4 posłów należy odwołać.
Młody chłopak, wypił parę piw i przejechał się rowerem. Jak ludzi napadają, samochody niszczą to gdzie jest policja!!!!!
Obciach dla policji a jeszcze większy dla dziennikarza, który to opisywał. Żenada

# Ojtamojtam

25.06.2013 20:34

ależ stworzył zagrożenie - noc, wszędzie pusto, duży plac i kilka zygzaków rowerem po placu jeżeli karać to wszystkich tych którzy wychodzą z knajpy na chodnik a więc połowę Polski- takie samo zagrożenie stwarzają jak Pan Burmistrz - to znaczy żadne. NIE ODWOŁYWAĆ BURMISTRZA.

# krewny

25.06.2013 21:47

nie ważne kto traci stołek, ważne kto polewał. Mówiłem Ci, Adamie, nie pij z Jackiem...

REKLAMA

 antyurzędnik

25.06.2013 21:52

Śmieszą mnie głosy wazeliniarzy. Policja nie zatrzymuje chyba ( zwłaszcza pospolite krawężniki ) nikogo bez powodu?! Przynajmniej od czasu jak się tak nazywa ( ha, ha).
Widać więc, że jeździł nieco slalomem.
Tak uznany samorządowiec nie wie jaka jest procedura odwołania i do kogo składa dymisję? Śmiech i partyjniactwo.
PO ma mnóstwo problemów i z wodą i z wódą.
A, że nieszczęścia kuśtykają parami też wiemy.
Innym przykładem partyjniactwa i marnotrawstwa państwowych pieniędzy był rekonesans wyborczy Tuska w Elblągu. Albo ktoś jest premierem i zajmuje się sprawami państwa, albo szefem partii i robi to za prywatne pieniądze i w prywatnym czasie. Pieniądze partii to również nasze pieniądze.

# sędzia

25.06.2013 22:02

I tak burmistrz prędzej czy później zostanie odwołany, bo będzie miał sprawę w sądzie i zostanie ukazany za przestępstwo umyślne. Wtedy nie może być urzędnikiem na tym szczeblu. Ale minie kilka lat, będzie zatarcie skazania i czysta karta...

# cobra22

25.06.2013 22:40

Fajnie, że burmistrzem zostanie mieszkaniec Białołęki.

# "rudy szubert"

26.06.2013 02:59

"Piłeś ? Nie jedź.
Nie piłeś ? Wypij"

# Tridlle

26.06.2013 07:36

Zgodnie z prawem osoba mająca tyle promili uczestnicząca w ruchu drogowym podlega karze więzienia lub grzywny. Znaczy to przestępstwo, a nie wykroczenie. A po placu Zamkowym nie wolno jeździć rowerem.
Jako kierowca nie współczują nikomu, kto jeździ czymkolwiek po pijaku.
Teraz oczekujemy kolejnego "nicnierobiącego" burmistrza, albo takiego który zgodnie z linią partyjną wprowadzi dodatkowe obciążenia dla ludzi oraz poszuka oszczędności w edukacji, ochronie zdrowia czy innych wydatkach publicznych.

# ojktamojtam

26.06.2013 08:09

" Nicnierobiący" Burmistrz to musi być na bank z PiS-u. Przykład dał jako "nicnierobiący" Prezydent Warszawy "" zamordowany" w Smoleńsku nijaki Lech Kaczyński i całe jego stado pseudourzędników- Zeby wszyscy urzędnicy byli tak trzeżwi jak nietrzeżwy Burmistrz byłoby dobrze

# omg:)

26.06.2013 08:39

Mamy w Polsce idiotyczne prawo - ja też po paru browarach wolę sobie podjechać, bo chodzić mi się zwyczajnie nie chce:D A że chłopak młody jeszcze...
Co nie zmienia faktu, że prawo jest prawem i niezależnie od tego, jak ciężko pracował - postąpił wbrew niemu.
Ładnie z Jego strony, że chociaż nie udaje, że nic się nie stało:D

# Ojtam

26.06.2013 09:43

do sędzia - to już wiesz jaki wyrok zapadnie , te czasy już minęły tak było za PISUARII. Przecież sąd może również zastosować tzw pomroczność jasną / całkowite wyłączenie świadomości gdy wsiadał na rower- przecież to z historii obecnego sądownictwa znamy/

# xxx

26.06.2013 09:50

#Ojtam napisał(a) 26.06.2013 09:43
do sędzia - to już wiesz jaki wyrok zapadnie , te czasy już minęły tak było za PISUARII. Przecież sąd może również zastosować tzw pomroczność jasną / całkowite wyłączenie świadomości gdy wsiadał na rower- przecież to z historii obecnego sądownictwa znamy/

Zanim sprawa trafi do sądu - po drodze jest jeszcze prokurator. W tvnwarszawa podają, że było badanie krwi (niecałe 0,4), a badanie krwi na pewno jest bardziej precyzyjne. Jeśli były dwa badania (burmistrz sam powinien o to zadbać), to prokurator weźmie je pod uwagę i jest duża szansa, że warunkowo umorzy sprawę.

# ojtamtamtam

26.06.2013 11:15

O.4 promila to wykroczenie i po sprawie

# A GU GU

26.06.2013 13:09

Ludzie-do cholery-czy to takie trudne-jak się mianuje gołowąsa-bez doświadczenia i kompetencji,to i wymagać niczego nie można.A tak pogratulować kumpli-kapusiów.

# DORIS

26.06.2013 14:58

GDYBY BYŁ LUDZKI I ŻYCZLIWY DLA MIESZKAŃCÓW TO NA PEWNO BY O NIEGO WALCZYLI ALE NIE SZANOWAŁ I NIE DOPUSZCZAŁ DO SIEBIE MIESZKAŃCÓW LOS JEST MŚCIWY , MAMY TEGO PRZYKŁAD

# Wiśta wio

26.06.2013 15:33

Zazdrościcie , że młody i w dodatku zdolny a w w Biedronce musicie przewalać towar a na wakacje do Hiszpanii jeżdzicie tj na żniwa do mamusi. Trzeba było się uczyć- "tobyśta" zostali Burmistrzem i "nicta byście nie robita "... Mieliśmy już Burmistrza siwego i doświadczonego a co robił oświetlał Ratusz .zapraszał ciągle zespół Mazowsze a Ratusz to pewnie zostałby przeniesiony na plebanię.

# Włodek z Erazma

26.06.2013 20:14

Cieszy mnie fakt że od czasu do czasu są wpisy świadczące o zdrowym rozsądku uczestników debaty .Jeśli stwierdził alkomatem szlachetny młody policjant 0,9 to póżniej krew daje 0,4 ( po paru godzinach ) a po dwóch dniach możemy śpiewać Białołęczanie nic się nie stało .Pozytywny śpiew to śpiew członków PO . Jeśli są tacy dobrzy to niech odpowiedzą dlaczego kierowca Burmistrza do i z domu jeżdzi służbowym a burmistrz skąpiec pedałuje na rowerze .Ha ,ha ,ha ...Nie powinniście się teraz skupiać na durnej obronie tylko odpowiedzieć na pytanie czy będzie teraz jeżdzić służbowym i kto za to będzie płacić ? Podatnicy . Mnie interesuje czy łącznie z podaniem do Hanki złożył jednocześnie prawo jazdy mówiąc fe ,fe ,fe ...a to że przeprasza -to ma inne wyjście !!!

# przedszkolak

26.06.2013 20:21

Rada dla działaczy samorządowych Platformy .
Nie używajcie rowerów .To już druga ofiara motoryzacji rowerowej wśród waszych burmistrzów . Zajeżdzicie na śmierć Platformę . Przejdzcie na hulajnogi.

# MATKA

01.07.2013 13:23

DO KOBIET:czy byłybyście tak zachwycone facetem,który albo byłby sprawcą,albo T Y L K O ofiarą wypadku z udziałem waszych dzieci? Gratuluję INTELIGENCJI między nogami

# DRUGA MATKA

01.07.2013 13:24

Przecierz to TYLKO 2 piwa....

# pan Kracy

15.11.2013 21:48

Skoro po nowelizacji z więzień wychodzą rowerzyści z wyrokami, to i pan Grzegrzółka ma szansę na powrót do samorządu?

# ser Wacy

17.11.2013 12:51

panie Kracy, to sa dwa rózne zagadnienia.

# biała

18.01.2014 23:26

Co porabia dziś nasz były burmistrz?

# Michalina

21.01.2014 18:59

Ma się bardzo dobrze - młody, zdolny, inteligentny, wykształcony, kreatywny - zawsze poradzi sobie w życiu.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe