REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Orion

28.05.2021 07:29

Przed wyborami do samorządowymi na pewno nie zdążą więc 2023 rok to najbardziej prawdopodobna data otwarcia metra a z pół roku później zamkniętych ulic tak jak to do tej pory było przy okazji budowy wcześniejszych stacji metra . Dlaczego dopiero w 2023 ? Bo nikt tej budowy nie nadzoruje gdyż p.Trzaskowski jest bardziej zajęty polityką czyli starciami jego partii PO z PiS-em niż tym niż tym co dzieje się w mieście . Dodatkowo założył projekt Campus coś tam hahaha i teraz ma 5 min dla stolicy w tygodniu . Nie wiem na co Trzaskowski liczy bo poparcie jego osoby w stolicy osiągnęło takie samo dno jak i poparcie jego nic nie wartej partii ! Dla czego jestem na niego cięty ? Jakiś czas temu pojawiły się informacje na przystanach odnośnie opłaty za śmieci ale dopisek że nauczymy się bardziej ekologicznego podejścia do wody zadziałało na mnie jak czerwona płachta na byka ! Ja też nauczę Trzaskowskiego i jego partyjne ptaszki z ratusza ekologicznego podejścia do wody przy urnie wyborczej ! Następne co mnie wkurzyło to propozycja jednej z pań z PO aby wprowadzić zakaz palenia papierosów na balkonach! A uwno ją to powinno interesować co ja na swoim balkonie robię a dwa palę za swoje pieniądze nie za jej ! Choćby Wisła miała się zapalić ani ja ani moja żona nie zagłosujemy na nikogo z szyldem PO !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024