REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# SONNY

04.07.2016 16:00

Popieram!

# edededed

05.07.2016 15:25

Przecież i Bródno i Targówek to jedna patologia. O co te spory?

# Anika

06.07.2016 21:28

Zmiany nazw nie są potrzebne, tylko używanie właściwego nazewnictwa i wszystko będzie dobrze, bo Bródno nigdy nie było Targówkiem, tak jak Targówek czy Zacisze Bródnem. Mieszkałam 25 lat na Powiślu /Tamka/ i nigdy nie mówiłam, że mieszkam w Śródmieściu, bo w Śródmieściu to mieszkała moja Babcia w Al.Jerozolimskich.Od 40 lat mieszkam na Bródnie i nie jest mi wszystko jedno, tak jak tym co przybyli tu niedawno, albo na chwilę. Pozdrawiam.

REKLAMA

# TMlolek

07.07.2016 08:26

Jestem mieszkańcem Targówka mieszkaniowego i zgadzam się z pomysłem. Nigdy nie powinno dojść do takiej zmiany.

# benka

23.10.2016 17:04

Szukasz odpowiedniego tekstu? Nie masz żadnego pomysłu? Zerknihttp://opisowo.prv.plj tu:

# wek

12.06.2021 20:41

Rozumiem, że wsi napływowej nie zależy na tym aby utrzymać właściwe i zgodne z historią nazwy dzielnic warszawki. Grupa tumanów napływowych podjęła decyzję o likwidacji jednej z dzielnic warszawki, dla nich jest to nieistotne, natomiast dla mieszkańców tej dzielnicy z dziada, pradziada, jest to bardzo ważne i decyzja ta powinna zostać bezwzględnie cofnięta...

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe