REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Brawo Szkoła Podstawowa Nr 344

# A.O

01.10.2004 21:58

Byłem dziś na wspaniałej uroczystości w tej szkole . 60 lecie Powstania Warszawskiego i 10 lecie istnienia szkoły.Jestem pełen wrażeń.Perfekcyjnie wykonany program ,sercem pisane wystąpienia (użyto określeń młodych artystów-i to prawda )Uhonorowanie bohaterów POWSTAŃCÓW.Wzruszenia, wzruszenia, wzruszenia.Szkoda tylko że tych tak bardzo patriotycznych momentów nie utrwalono w zapisie-na taśmie filmowej.Bohaterowie odchodzą -czas zatrze ich i będzie po NICH pustka. Nasunęła mi się refleksja -czy przy takich świętach nie można zaprosić także mieszkańców?

# Marginalia_Filozoficzne

02.10.2004 14:17

60 rocznica ? powiadacie ...Alez ten czas leci. A... izwienitie drug, ktora to kleska tutaj ? 3 ? 5 ? Dziesiata ?
Sasiad Pawlowa mowi , ze pies to zaczal wstawac do zaracia dopiero przy szostej probie. Ale glupek, co ?

# Marginalia_Filozoficzne

02.10.2004 14:20

... ha, ha, ha, ha .... oczywiscie Sobaka Glupia, a nie sasiad. Co tu czlowiek zawinil !

REKLAMA

# sanna

04.10.2004 08:19

Marginalia-biorąc pod ocenę logikę postępowania to przywódcy powstania ani glowy ani j.. nie mieli.Szkoda tylko tych ludzi co przy głupocie innych ducha oddali.Śmieszy mnie pomysła Kaczora że w muzeum mał dzieciaki będą się mogli w powstańców zabawić.MPO będzie mogło dowozić coś w czym nowe pokolenie będzie się mogło taplać.Jakie jest Twoje zdanie?

# Marginalia_Filozoficzne

04.10.2004 12:07

Tak ? Powaznie ?
W takim razie "Salke Barykadki na Piwnej" z "Pawilonem Budynku Pasty" powinna polaczyc Radomska Sciezka Zdrowia. Z okazji zblizajacego sie Listopadowego Prazdnika oraz z powodow czysto pedagogicznych, Placowki Oswiatowe moglyby rywalizowac na punkty, prawda ? Ilonie zostalo okolo 5.000 lewych ( znaczy sie z lewej reki, papiery sa w porzadku ) rekawic ( nie opieprzylas ich jeszcze , co ? ) , wiec dzieci moga sie taplac ... Do butow im nie przesiaknie ...
A dla tych zuchow, ktorzy beda najlepiej udawac kleske - Nagroda ! Skok z korony Zapory We Wloclawku. Na dynkie Na bandzio oczywiscie . Za friko !
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break