REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bomba na Wisłostradzie?

# dzidziuś

14.10.2004 07:14

Ludziska, wjazdy i zjazdy z Grota na Wisłostradę zamknięte. Od ciorta policji i straży miejskiej. Od strony Łomianek zjazd z Pułkowej tylko w Marymoncką, dalej zakaz. Szerokiej drogi.

# lisek

14.10.2004 09:21

a co sie dzialo dzis na Modlinskiej, paranoja, poprostu paranoja, przez jakiegos debila

# mireq

14.10.2004 09:37

a co się stało?

REKLAMA

# Peter_Pan

14.10.2004 10:10

Dwa autobusy (i kilka pomniejszych łazików) zatarasowały Modlińską nad Kanałem Zerańskim. Dystans 100m na skrzyżowaniu z Płochocińską pokonywałem cyba ze 20 minut. Rekord!

# gość2

14.10.2004 10:17

Jeśliby codzień były takie akcje, to moze w koncu przestaliby chrzanić o jakis procedurach itp tylko od razu przystąpili do budowy mostu. Jasne, precedury są wazne i obejść się ich prawie nie da. Ale moze niech troche pomyślą Ci co "nami rządzą". W końcu biorą za to grube pieniądze. moze jakąś ustawę kryzysową podejmą, albo cos innego. Ludzie ten most to powinien być najpóźniej za rok. A czekać do 2008??!!!! To niech od razu klinikę psychiatryczną razem z mostem zbudują dla sfrustrowanych kierowców!

# Peter_Pan

14.10.2004 11:30

Żeby było jeszcze śmieszniej (a może bardziej ponuro), obiecany buspas ma się ponoć pojawić wraz z poszerzeniem Modlinskiej, ktore przewidziane "za rok, a moze 3 lata" - patrz dzisiejsze ZW. Czyli scenariusz jest mniej wiecej taki: 2005r. - nic nowego, dojazd do Grota dłuższy o 15 minut, 2006r. - remont Modlińskiej: węziej o 1 pas w trakcie robót, dojazd do Grota dłuższy o kolejne 15 minut, 2007r. - modernizacja Grota: Modlińska szersza o 1 pas, ale za to Grot węższy o 2 pasy na czas robót, dojazd o kolejne 15 minut, 2008r. - most Grota nadal modernizowany ale za to budowa Mostu Północnego jest już b. zaawansowana więc Obrazkowa jest już zamknięta: korek zaczyna się na Światowida przy Lider Price, 2009r. - wszystkie remonty ukończone, Most Północny otwarty, ale... Wisła właśnie kompletnie wyschła i można się już pieszo przeprawiać na drugi brzeg

REKLAMA

# korek na modlińskiej

14.10.2004 11:39

nie dodałeś jeszcze że w 2007 nowodwory zgodnie zresztą ze swoją nazwą będą się kończyć w Nowy Dworze Mazowieckim a ludzie z blokowisk nadwiślańskich wzbogacą Białołękę o następnych 20 tys samochodów i żeby dobudowali jeszcze 20 pasów w obie strony i trzy mosty to i tak to nic nie da chyba że metro podprowadzą na ćmielowską :-)

# Rysio.Ochucki

14.10.2004 11:52

Ta jasne Reagana porwali Po prostu cysterna się przewróciła na Wisłostradzie. taką informację zapodało dzisiaj ok. 6 rano RMF FM. Dlatego nawet nie starałem się w godz. porannych zbliżyć do mostu Grota.
No ale dzisiaj to na Modlińskiej to było przegięcie!!! grrrrrrrrr Co się tam stało przy konwaliowej??? Jakiś debil miał stłuczkę i nie chciał zjechać czy co??? Do żerania jechałem 50 minut z Nowodworów!! Wie ktoś coś więcej co się tam dzisiaj rano porobiło???

# Marginalia_Filozoficzne

14.10.2004 12:04

Rok 2009. Tuz, tuz po zakonczeniu inwestycji.
Na Kongresie Zjednoczeniowym LPR i PiS uznaja "most" za urzadzenie stymulujace zblizenie miedzy ludzmi, a co za tym idzie wywolujace nieporzadany i niebezpieczny ideologicznie poped plciowy, prowokujacy do wykorzystania mysli, mowy i uczynku w celach antypanstwowych.
Jak donosi "Zolnierz Niepokalnej" Saperskie Oddzialy Sztafet NOP maszeruja na przyczolki mostowe w celu likwidacji powstalego zagrozenia.
Z okna budynku , w ktorym znajduje sie Zalatwiona Po Polsku Kwatera Komunalna, do zolnierzy wymachuja kwiatami bohaterskie Matki Polki:
Matka Miejscowej Pisuardessy
i goscinnie
Matka Slawka w pieknym szalu z wyprawionego u Jedynaka Jezyka Pralata.

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

14.10.2004 12:21

Przede wszystkim piszemy "wyma.. ", a nie tak orydnarnie !
Poza tym to przepraszamy Was za "rz" w pozadaniu. Wstyd !

# Dorota od Michasia

14.10.2004 12:30

Ok. 7.00 jechalismy Modlińską w stronę Żoliborza i doslownie chwilę przedtem 2 samochody osobowe miały stłuczkę z cysterną tuż za przystankiem Konwaliowa, na prawym pasie, tyle że cysterna stojąc w poprzek tarasowała 2 pasy. Nikomu nic się nie stało. Widziałam jak prowadząca jeden z osobowych wzywała policję przez komórkę. Myśmy stali oczywiście bardzo krótko w korku, błogosławiłam siebie za wczesne wyjście z domu, bo wyobrażam sobie co działo się później. Natomiast kolejny korek, też dla nas niedługi bo było wcześnie, był rzeczywiście na moście na wysokości zjazdu na Wisłostradę - nie można było tam zjechać. Podobno wczoraj zapowiadali złe warunki biometeorologiczne na dziś ;)))

# Piter

14.10.2004 12:39

Spokojnie, bez paniki. Rządzący PZPR nie chce zmiejszyć akcyzy na paliwa, a wręcz zamierza wprowadzić znaczną jej podwyżkę na gaz. W ramach tzw. sprawiedliwości społecznej chcą znacznie podnieść haracz na ZUS, co spowoduje upadek małych firm i "biznesów" jednoosobowych. Wielu tych co tworzą korki będzie siedzieć w domciu. Najwyżej raz na miesiąc wsiądą na rower lub do MZK i ruszą na Grochowską lub Ciołka.

REKLAMA

# Vladymir

14.10.2004 17:13

Mam dobra pracę w Legionowie i Modlińska mnie nie rusza. Niestety, od czasu do czasu, raz na miesiąc muszę dojechać na rano do Wa-wy. Taki dzien był właśnie dzisiaj... Spózniłem się tak koszmarnie, że już nawet nie miałem siły tłumaczyć, że nie zapiłem. Ludzie nie rozumieją, że z jednej dzielnicy Wawy do drugiej mozna jechać 2 godziny, nikt mi nie chcial wierzyć, że stałem w korku. Dzisiejszy dzien przeważył szalę: mieszkanie na Bialołęce zaczęło mi bardzo przeszkadzać, nie ma drugiej takiej dzielnicy w tym mieście, z ktorej dojazd do centrum byłby tak wielką udręką i to codziennie, niezaleznie od tego, czy jest wypadek, czy nie. Tego nie naprawi żaden most, jest to inwestycja już spóźniona o 10 lat. Mieszkańców przybywa rokrocznie w tempie geometrycznym, samochodów lawinowo, i to ma się za 4 lata /jak ekologowie nie zablokują budowy/ zmieścic na jednym moście ? No i nie zapominajcie, że estakady trasy toruńskiej, oraz most nad kanałem żerańskim są w stanie katastrofalnym i w każdym momencie mogą się zawalić. Oczywiście data ich remontu nie jest nikomu znana, bo po co biurwy z Bankowego mialyby pakować forse w Bialołęke, skoro mozna zbudować za te pieniądze centrum nauki Kopernik na Powiślu, lub zafundować buractwu z Usrynowa nocne metro...

# kotkaa

14.10.2004 20:32

Ok. 9.15 przecinałam dziś Modlińską po drodze do pracy (uroczystość). Korek. O 9. 45 przeproszono zgromadzonych za opóźnienie imprezy, gdyż znaczna część osób nie mogła dojechać na czas.
Zgroza!
Chociaż z drugiej strony... jak mojemu dziecku przyjdzie na myśl rodzić się w godzinach szczytu to może będzie miało do końca życia bezpłatne taksówki?

# gosc

14.10.2004 22:32

Peter_Pan, zapomniałeś o planowanej przebudowie ronda Starzyńskiego (estakady) - ja korek z tego powodu na 2 lata - oprócz Modlińskiej zatka sie i Jagiellońska

REKLAMA

# MM

17.10.2004 11:59

W dniu 14.10.2004 - spóżniłam się do pracy ok. 40 min., koszmar, powinnam dojechać na 8,00 .
Najgorsze jest to ,że na Modlińskiej nie zanosi się na poprawę w najbliższych latach.

# Vladymir

17.10.2004 22:12

Kotkaa, proponuje poród domowy, to bezpieczniejsze, niz jazda taksówką.. O perspektywach zmian na Modlińskiej można poczytać w sobotniej "Stołecznej", kto przeczyta, ten szybko się z Białołęki wyniesie. Nie pomógł nawet dramatyczny apel smoka /zacytowany w tej gazecie/. Prawda jest taka , że z mieszkańcami Białołęki nikt się z władz miasta nie liczy.

# boa

18.10.2004 07:45

to smok i semetkowski odpowiadaja za to wszystko.

REKLAMA

# CC

18.10.2004 10:13

Kaczor musi podjąć decyzję o konkursie na projekt mostu i wykupie ziemi. Bez tego nic nie ruszy. Teraz zajmie się wyborami na prezydenta RP - więc nie będzie miał casu. Białołęko trzeba podjąć jakieś działania mieszkańców - protesty, petycje itp.

# Marginalia_Filozoficzne

18.10.2004 19:33

Kaczor nie podejmie decyzji. Drodzy, jak wam sie wydaje co jest po drugiej stronie rzeki, co ?
Otoz , po drugiej stronie rzeki jest brzeg . Na tym brzegu jest ulica Farysa. A przy niej dzialka nalezaca do Centralnego Zarzadu Agencji Towarzyskich dla M.St. Warszawy. Lady's Secret - niby nieczynne, a zawsze gotowe. Secret nalezy do tego samego Zarzadu, ktory administruje Placowka Lomiankowska, a jakiej rangi i znaczenia jest to Placowka ... heh...
Zreszta zobaczcie sami ! Kurdupel woli wystartowac w wyborach na Prezydenta RP niz podjac banalna decyzje o konkursie na projekt mostu, o wykupie ziemi nie wspominajac... Czy teraz jest jasniej ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe