REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bomba na Wisłostradzie?

# dzidziuś

14.10.2004 07:14

Ludziska, wjazdy i zjazdy z Grota na Wisłostradę zamknięte. Od ciorta policji i straży miejskiej. Od strony Łomianek zjazd z Pułkowej tylko w Marymoncką, dalej zakaz. Szerokiej drogi.

# lisek

14.10.2004 09:21

a co sie dzialo dzis na Modlinskiej, paranoja, poprostu paranoja, przez jakiegos debila

# mireq

14.10.2004 09:37

a co się stało?

REKLAMA

# Peter_Pan

14.10.2004 10:10

Dwa autobusy (i kilka pomniejszych łazików) zatarasowały Modlińską nad Kanałem Zerańskim. Dystans 100m na skrzyżowaniu z Płochocińską pokonywałem cyba ze 20 minut. Rekord!

# gość2

14.10.2004 10:17

Jeśliby codzień były takie akcje, to moze w koncu przestaliby chrzanić o jakis procedurach itp tylko od razu przystąpili do budowy mostu. Jasne, precedury są wazne i obejść się ich prawie nie da. Ale moze niech troche pomyślą Ci co "nami rządzą". W końcu biorą za to grube pieniądze. moze jakąś ustawę kryzysową podejmą, albo cos innego. Ludzie ten most to powinien być najpóźniej za rok. A czekać do 2008??!!!! To niech od razu klinikę psychiatryczną razem z mostem zbudują dla sfrustrowanych kierowców!

# Peter_Pan

14.10.2004 11:30

Żeby było jeszcze śmieszniej (a może bardziej ponuro), obiecany buspas ma się ponoć pojawić wraz z poszerzeniem Modlinskiej, ktore przewidziane "za rok, a moze 3 lata" - patrz dzisiejsze ZW. Czyli scenariusz jest mniej wiecej taki: 2005r. - nic nowego, dojazd do Grota dłuższy o 15 minut, 2006r. - remont Modlińskiej: węziej o 1 pas w trakcie robót, dojazd do Grota dłuższy o kolejne 15 minut, 2007r. - modernizacja Grota: Modlińska szersza o 1 pas, ale za to Grot węższy o 2 pasy na czas robót, dojazd o kolejne 15 minut, 2008r. - most Grota nadal modernizowany ale za to budowa Mostu Północnego jest już b. zaawansowana więc Obrazkowa jest już zamknięta: korek zaczyna się na Światowida przy Lider Price, 2009r. - wszystkie remonty ukończone, Most Północny otwarty, ale... Wisła właśnie kompletnie wyschła i można się już pieszo przeprawiać na drugi brzeg

REKLAMA

# korek na modlińskiej

14.10.2004 11:39

nie dodałeś jeszcze że w 2007 nowodwory zgodnie zresztą ze swoją nazwą będą się kończyć w Nowy Dworze Mazowieckim a ludzie z blokowisk nadwiślańskich wzbogacą Białołękę o następnych 20 tys samochodów i żeby dobudowali jeszcze 20 pasów w obie strony i trzy mosty to i tak to nic nie da chyba że metro podprowadzą na ćmielowską :-)

# Rysio.Ochucki

14.10.2004 11:52

Ta jasne Reagana porwali Po prostu cysterna się przewróciła na Wisłostradzie. taką informację zapodało dzisiaj ok. 6 rano RMF FM. Dlatego nawet nie starałem się w godz. porannych zbliżyć do mostu Grota.
No ale dzisiaj to na Modlińskiej to było przegięcie!!! grrrrrrrrr Co się tam stało przy konwaliowej??? Jakiś debil miał stłuczkę i nie chciał zjechać czy co??? Do żerania jechałem 50 minut z Nowodworów!! Wie ktoś coś więcej co się tam dzisiaj rano porobiło???

# Marginalia_Filozoficzne

14.10.2004 12:04

Rok 2009. Tuz, tuz po zakonczeniu inwestycji.
Na Kongresie Zjednoczeniowym LPR i PiS uznaja "most" za urzadzenie stymulujace zblizenie miedzy ludzmi, a co za tym idzie wywolujace nieporzadany i niebezpieczny ideologicznie poped plciowy, prowokujacy do wykorzystania mysli, mowy i uczynku w celach antypanstwowych.
Jak donosi "Zolnierz Niepokalnej" Saperskie Oddzialy Sztafet NOP maszeruja na przyczolki mostowe w celu likwidacji powstalego zagrozenia.
Z okna budynku , w ktorym znajduje sie Zalatwiona Po Polsku Kwatera Komunalna, do zolnierzy wymachuja kwiatami bohaterskie Matki Polki:
Matka Miejscowej Pisuardessy
i goscinnie
Matka Slawka w pieknym szalu z wyprawionego u Jedynaka Jezyka Pralata.

REKLAMA

# Marginalia_Filozoficzne

14.10.2004 12:21

Przede wszystkim piszemy "wyma.. ", a nie tak orydnarnie !
Poza tym to przepraszamy Was za "rz" w pozadaniu. Wstyd !

# Dorota od Michasia

14.10.2004 12:30

Ok. 7.00 jechalismy Modlińską w stronę Żoliborza i doslownie chwilę przedtem 2 samochody osobowe miały stłuczkę z cysterną tuż za przystankiem Konwaliowa, na prawym pasie, tyle że cysterna stojąc w poprzek tarasowała 2 pasy. Nikomu nic się nie stało. Widziałam jak prowadząca jeden z osobowych wzywała policję przez komórkę. Myśmy stali oczywiście bardzo krótko w korku, błogosławiłam siebie za wczesne wyjście z domu, bo wyobrażam sobie co działo się później. Natomiast kolejny korek, też dla nas niedługi bo było wcześnie, był rzeczywiście na moście na wysokości zjazdu na Wisłostradę - nie można było tam zjechać. Podobno wczoraj zapowiadali złe warunki biometeorologiczne na dziś ;)))

# Piter

14.10.2004 12:39

Spokojnie, bez paniki. Rządzący PZPR nie chce zmiejszyć akcyzy na paliwa, a wręcz zamierza wprowadzić znaczną jej podwyżkę na gaz. W ramach tzw. sprawiedliwości społecznej chcą znacznie podnieść haracz na ZUS, co spowoduje upadek małych firm i "biznesów" jednoosobowych. Wielu tych co tworzą korki będzie siedzieć w domciu. Najwyżej raz na miesiąc wsiądą na rower lub do MZK i ruszą na Grochowską lub Ciołka.

REKLAMA

# Vladymir

14.10.2004 17:13

Mam dobra pracę w Legionowie i Modlińska mnie nie rusza. Niestety, od czasu do czasu, raz na miesiąc muszę dojechać na rano do Wa-wy. Taki dzien był właśnie dzisiaj... Spózniłem się tak koszmarnie, że już nawet nie miałem siły tłumaczyć, że nie zapiłem. Ludzie nie rozumieją, że z jednej dzielnicy Wawy do drugiej mozna jechać 2 godziny, nikt mi nie chcial wierzyć, że stałem w korku. Dzisiejszy dzien przeważył szalę: mieszkanie na Bialołęce zaczęło mi bardzo przeszkadzać, nie ma drugiej takiej dzielnicy w tym mieście, z ktorej dojazd do centrum byłby tak wielką udręką i to codziennie, niezaleznie od tego, czy jest wypadek, czy nie. Tego nie naprawi żaden most, jest to inwestycja już spóźniona o 10 lat. Mieszkańców przybywa rokrocznie w tempie geometrycznym, samochodów lawinowo, i to ma się za 4 lata /jak ekologowie nie zablokują budowy/ zmieścic na jednym moście ? No i nie zapominajcie, że estakady trasy toruńskiej, oraz most nad kanałem żerańskim są w stanie katastrofalnym i w każdym momencie mogą się zawalić. Oczywiście data ich remontu nie jest nikomu znana, bo po co biurwy z Bankowego mialyby pakować forse w Bialołęke, skoro mozna zbudować za te pieniądze centrum nauki Kopernik na Powiślu, lub zafundować buractwu z Usrynowa nocne metro...

# kotkaa

14.10.2004 20:32

Ok. 9.15 przecinałam dziś Modlińską po drodze do pracy (uroczystość). Korek. O 9. 45 przeproszono zgromadzonych za opóźnienie imprezy, gdyż znaczna część osób nie mogła dojechać na czas.
Zgroza!
Chociaż z drugiej strony... jak mojemu dziecku przyjdzie na myśl rodzić się w godzinach szczytu to może będzie miało do końca życia bezpłatne taksówki?

# gosc

14.10.2004 22:32

Peter_Pan, zapomniałeś o planowanej przebudowie ronda Starzyńskiego (estakady) - ja korek z tego powodu na 2 lata - oprócz Modlińskiej zatka sie i Jagiellońska

REKLAMA

# MM

17.10.2004 11:59

W dniu 14.10.2004 - spóżniłam się do pracy ok. 40 min., koszmar, powinnam dojechać na 8,00 .
Najgorsze jest to ,że na Modlińskiej nie zanosi się na poprawę w najbliższych latach.

# Vladymir

17.10.2004 22:12

Kotkaa, proponuje poród domowy, to bezpieczniejsze, niz jazda taksówką.. O perspektywach zmian na Modlińskiej można poczytać w sobotniej "Stołecznej", kto przeczyta, ten szybko się z Białołęki wyniesie. Nie pomógł nawet dramatyczny apel smoka /zacytowany w tej gazecie/. Prawda jest taka , że z mieszkańcami Białołęki nikt się z władz miasta nie liczy.

# boa

18.10.2004 07:45

to smok i semetkowski odpowiadaja za to wszystko.

REKLAMA

# CC

18.10.2004 10:13

Kaczor musi podjąć decyzję o konkursie na projekt mostu i wykupie ziemi. Bez tego nic nie ruszy. Teraz zajmie się wyborami na prezydenta RP - więc nie będzie miał casu. Białołęko trzeba podjąć jakieś działania mieszkańców - protesty, petycje itp.

# Marginalia_Filozoficzne

18.10.2004 19:33

Kaczor nie podejmie decyzji. Drodzy, jak wam sie wydaje co jest po drugiej stronie rzeki, co ?
Otoz , po drugiej stronie rzeki jest brzeg . Na tym brzegu jest ulica Farysa. A przy niej dzialka nalezaca do Centralnego Zarzadu Agencji Towarzyskich dla M.St. Warszawy. Lady's Secret - niby nieczynne, a zawsze gotowe. Secret nalezy do tego samego Zarzadu, ktory administruje Placowka Lomiankowska, a jakiej rangi i znaczenia jest to Placowka ... heh...
Zreszta zobaczcie sami ! Kurdupel woli wystartowac w wyborach na Prezydenta RP niz podjac banalna decyzje o konkursie na projekt mostu, o wykupie ziemi nie wspominajac... Czy teraz jest jasniej ?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe