REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Bojkot taksówek

# zdegustowany

30.09.2003 14:32

Tylko tyle przychodzi mi do głowy, po dzisiejszym horrorze w mieście. I nie dajcie się omamić, że taksometr fiskalny kosztuje 2000 jak głosi np. radio Pogoda. Przy Trasie Toruńskiej wisi wielki transparent, że 299 zł. To dwa dni pracy zakładając zaledwie cztery kursy (he, he!!!)
Poza tym, skoro kazdy prowadzacy działalność w RP ma mieć kase fiskalną, to dlaczego złotówiarz mna byc swieta krową.

# Marco

30.09.2003 14:59

Taksówkarze nie powinni blokować miasta, a siedzibę SLD na ul. Rozbrat, bo tam rodzi się zło. Na marginesie, dwa dni temu widziałem w okolicach ATRIUM Kwiatkowskiego i Czarzastego - uśmiechnięci od ucha do ucha - tak się przejęli działalnością komisji śledczej.

# strajk

30.09.2003 16:23

Ogłoszona została solidarna akcja odwetowo-protestacyjna klientów:
W dzień po strajku kierowców, tj. 1 października 2003, zamawiamy taxi we wszystkich warszawskich korporacjach, a następnie zapominamy o zamówieniu, a na wszelkie telefoniczne upomnienia grzecznie (to ważne) odpowiadamy do słuchawki "Zlecenie odwołane, strajk klienta".
Proszę prześlijcie tego e-maila dalej, chodzi o jak najszerszy udział
nas, klientów.

REKLAMA

# kapelan

30.09.2003 18:19

Opodatkować czarnych !!!
Dajesz na tacę domagaj się paragonu!!!!
Dlaczego złotówy i czarni mają być świętymi krowami?

# reporter

30.09.2003 21:19

dzisiaj w mieście było pięknie. Policja nie reagowała na żadne wybryki kierowców taksówek, ale jak się okazało nie regowała także na wybryki kierowców w samochodach z napisem TV. W związku z tym po raz pierwszy w życiu mój osobisty szofer przewiózł mniej 100 km/h po chodniku wzdłuż ulicy Świętkorzyskiej. Następnie z piskiem opon wjechaliśmy na skrzyżowanie z Marszałkowską, ( policjant popatrzył się i machnął ręką) zatrzymaliśmy się przed czołem oczekujących na zmianę świateł taksówek ( tak, oczywiście, że w poprzek ulicy) wyjeliśmy kamerę i do roboty. Wyobraźcie sobie, że taksówkarze bardzo zdenerwowali się, że ktoś blokuje ich blokadę miasta. Pzdr.

# Fine

01.10.2003 19:47

Przy 100 km/h to byście już tam lecieli 5 metrów nad chodnikiem.

REKLAMA

# Monia

02.10.2003 09:10

Drogi Reporterze!
Policjant patrzy a nie "patrzy się"!
Pozdrawiam.

# reporter

02.10.2003 15:40

Droga Moniu!
Napisałem "popatrzył się" a nie patrzy się!
Pozdrawiam

# Monia

03.10.2003 08:30

To nie zmienia faktu, że było to niegramatycznie.
Pozdrawiam.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break