REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# papski

03.03.2021 13:13

Hmm... mało co pomaga, większość rzeczy i metod kompletnie nic nie daje. U mnie w zasadzie dopiero Goko przyniosło zmianę na plus. Aktualnie mamy święty spokój, nic nie boli, robi różnicę. A zmiany w diecie? Nie pomaga nawet zwiększenie aktywności. Trzeba zwrócić uwagę na wiele tematów. Tak docelowo da się zrealizować cele - nic od razu.

# Kanialka

10.05.2021 11:52

Od dłuższego czasu spożywam produkty, które są bogate w błonnik i mój https://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/uklad-pokarmowy/ ma się dzięki temu bardzo dobrze! Nie tylko nie mam już problemów z tzw. niestrawnością, czy ciągłym uczuciem głodu, ale dużo łatwiej jest mi się po prostu "wypróżnić" - jedynie trzeba pamiętać aby dużo pić przy spożywaniu produktów bogatych w błonnik, ponieważ przez tzw. pęcznienie absorbuje on duża ilość wody w organizmie.

 LinkaLo

08.09.2021 21:10

Miałam okropne zaparcia z którymi nie mogłam sobie poradzić. Pomogły mi bardzo czopki musujące evaqu. Działają szybko, ale nie gwałtownie i nie uzależniają.
Teraz bardzo dbam o dietę i jem dużo błonnika, i problem z zaparciami już się nie pojawił. Także trzeba dbać o swoje zdrowie i nie dopuszczać do sytuacji kryzysowych

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break