REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# IKKU

12.11.2020 20:04

Warszawa Hanny i Trzaska - niekonczace sie eldorado deweloperow i tajemniczych wlascicieli wyrastajacych jak grzyby po deszczu

# Dev

13.11.2020 12:36

Przy pętli Chomiczówka już ogrodzony teren. Kiedy zaczną budować?
Reprywatyzacja była już za Lecha.

# leonek

14.11.2020 20:59

Z drugiej strony każda z dzielnic się rozrasta, a ludzie potrzebują swoich czterech kątów. Mam nadzieję, że jakoś to wyjaśnią. Ale ciekawi mnie kiedy rozwiążą problem z Czajką. Bo patrząc ile uwagi ściąga ona na siebie, niestety licznymi awariami, może by czas na powrót do idei drugiej oczyszczalni ścieków po lewej stronie Wisły. Tu inicjatywę musiałby przejąć burmistrz Bielan, bo to tam już lata temu proponowano takowe rozwiązanie, ze względu na najbardziej optymalne ułożenie terenu

REKLAMA

# Kolo

16.11.2020 09:33

Mamy dość coraz większej ilości psów s...ych gdzie popadnie, szczekajacych pół dnia i wyjacych na balkonach. To jest koszmar i należałoby zrobić tak jak w każdym cywilizowanym kraju czyli wprowadzić obowiązek uzyskiwania zgód wspólnot mieszkaniowych na trzymanie psów. Psy to obszcz...e windy, szczekanie, wycie, brudne klatki schodowe (psy mają tendencję do opierania się brudnym lapami o ściany, wycierania się o ściany czy otrzasania). Chcesz mieć osa to dbaj o niego i płac więcej a nie zadaj aby ktoś usuwał skutki twojej fanaberii i w dodatku tolerowal uciążliwości oraz zapewniał szalet dla psów na prywatnym gruncie. Osobiście nie mam nic przeciw nowym budynkiem pod warunkiem że będą się wpisywaly w strukturę miasta i komponowaly. A jak ktoś chce hodować psy i mu nie pasuje to niech kupi sobie dom na wsi i hoduje choćby kozy. Ale nad swoim a nie na cudzym.

# Marta26

16.11.2020 11:50

#Kolo ty jesteś jednak dzban.

# bebe

20.11.2020 09:33

do Marta 26.
Ten jak piszesz "pusty dzban" jednak przedstawił i uzasadnił swój punkt widzenia i ma pełne prawo do wyrażania swojej opinii. On tak widzi sprawę. Więc nie jest pustym dzbanem w odróżnieniu od Ciebie, prymitywnej prostaczki, która potrafi tylko obrażać; nic merytorycznego nie ma w Twojej wypowiedzi. Popracuj trochę nad sobą i dołącz do grupy białych cywilizowanych ludzi.

REKLAMA

# Aaaaaaa

06.12.2021 08:02

Koło, mów za siebie. Nie w moim imieniu. Jak ci psy w mieście nie pasują wyjedź tam gdzie ich nie ma. Nikt na siłę cię tu nie trzyma.

# Zenon2

06.12.2021 08:09

O to fajnie. Pracownicy kupią 2, 3, 4 mieszkanie po taniosci.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA