REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# biegająca mama

19.05.2016 10:30

super pomysł :) dziękuję pomysłodawczyniom i organizatorkom., do zobaczenia na starcie

# BIEG TYLKO DLA KOBIET

19.05.2016 23:50

"To propozycja pań (Aleksandry Gajewskiej, Ilony Łąckiej, Anny Majchrzak, Anny Myślińskiej i Magdaleny Roguskiej) z grupy "Białołęka jest kobietą". Pomysłodawczynią biegu jest Ewa Paciorek - biegająca mama. "
CO ZA TEKST: "BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ" ???
Po pierwsze: Jak słyszę takie feministyczne teksty, to mi się taka impreza od razu nie podoba.
Po drugie: mężczyźni są w tej imprezie dyskryminowani, a feministki twierdzą, że jest odwrotnie. Organizowanie biegu tylko dla kobiet jest tego ewidentnym przykładem: dyskryminacji mężczyzn !!! Czy odbył się wcześniej bieg tylko dla mężczyzn? ZAPEWNE NIE ! Nawet jeśli kobiety biegają wolniej, to mogą biegać razem z mężczyznami, a dodatkowo zdobywać medale w kategorii kobiet. Mają więc same PRZYWILEJE, a to mężczyźni są dyskryminowani. Nie widać tego?
Po trzecie: Jeśli jeszcze Urząd Miasta St. Warszawy dopłacił do organizacji tego biegu to pytam się dlaczego, UM propaguje ewidentną dyskryminację ze względu na płeć ?
Brzydko drogie Panie, bardzo brzydko. W głowach Wam się poprzewracało. Jak już wejdzie do Europy prawo Sahria, o które zresztą same lewicujące feministki nieświadomie zabiegają, wszystko wróci do normy...

# Lew II

20.05.2016 09:24

Nie wymagaj zbyt wiele, to co się działo na ostatnim Kongresie Kobiet przechodzi ludzkie zdolności rozumowania.
Jak można wiwatować na widok najsłynniejszego w tym kraju alimenciarza???
#BIEG TYLKO DLA KOBIET napisał(a) 19.05.2016 23:50
Brzydko drogie Panie, bardzo brzydko. W głowach Wam się poprzewracało. Jak już wejdzie do Europy prawo Sahria, o które zresztą same lewicujące feministki nieświadomie zabiegają, wszystko wróci do normy...

REKLAMA

# AleBeka

20.05.2016 15:49

Oj tam oj tam
Panie zrobiły bieg POparcia :-)
Same gwiazdy z PO co to im się robić nie chce
I ubergwiazda Gajewska
Nagle sobie przypomniała gdzie leży Białołęka
Pewnie media przyjadą trzeba się POlansować :-)

# BIEG TYLKO DLA KOBIET

20.05.2016 22:09

Chyba z ciekawości złożę zapytanie do Urzędu Miasta, czy wydano publiczne pieniądze na dofinansowanie takiego szowinistycznego biegu, w którym dyskryminuje się mężczyzn! A skoro park Henrykowski i działaczki PełO to można być pewnym, że dofinansowanie było.
A czy Pani Grodzka mogłaby wziąć udział czy nie? Przypominam po raz kolejny, że podział i wykluczenie ze względu na płeć jest prawnie zakazana, drogie Panie feministki.

# Mąż zabieganej mamy

23.05.2016 11:18

Super impreza była :) dziekujemy za jej zorganizowanie. Ja jestem akurat tatusiem i też się dobrze bawiłeś. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego jak poradziły sobie mamy i tego, że ten bieg był przeznaczony własnie dla nich. My tatusiowie mogliśmy im pokibicować i też sie świetnie bawilismy. Brawo organizatorki!

REKLAMA

# BIEG TYLKO DLA KOBIET

23.05.2016 12:02

Fajnie, że był Pan zadowolony, ale z prawnego punktu widzenia doszło do naruszenia ustawy z dnia 3 grudnia 2010 r. o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania. Nie może być tak, że radne z PO organizują dyskryminacyjną imprezę i bieg tylko dla kobiet i to z pieniędzy częściowo publicznych. Nie wiem co na to szanowny Pan Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar powie, bo wiadomo z jakiej jest opcji, ale do naruszenia doszło i mam nadzieję, że jest to pierwszy bieg mam i ostatni.
Nie chcę tu nadmiernie pastwić się nad tymi paniami organizatorkami, ale właśnie Panie feministki z PO popełniły błąd "przedobrzenia". I trzeba będzie założyć torby na głowy ponownie ....
Bieg tylko dla kobiet to dyskryminacja ze względu na płeć !!! I proszę to mieć na uwadze przy następnych takich pomysłach pań radnych.

# prawnik

23.05.2016 12:58

wyobraźmy sobie "Bieg tylko dla Białych"... i to chyba wystarczy za komentarz

# SportToZdrowie

23.05.2016 16:30

A moja cała rodzina biega tym razem żona z dzieckiem biegła i było super ja dopingowałem innym razem ja biegnę a żona z rodzinką dopingują i każdy jest zadowolony!
A Wy "dyskryminowani Panowie " pobiegajcie może w biegach: Króla internetu lub internetowych płaczków to wtedy będziecie zdrowsi bo sport to zdrowie!
Pozdrowienia dla rodzin biegających!
I Panowie no stres!
W dresik i na dwór pobiegać a nie tylko Internet! :)

REKLAMA

# Sport tak, dyskryminacja nie!

23.05.2016 16:53

#SportToZdrowie napisał(a) 23.05.2016 16:30
A moja cała rodzina biega tym razem żona z dzieckiem biegła i było super ja dopingowałem innym razem ja biegnę a żona z rodzinką dopingują i każdy jest zadowolony!
A Wy "dyskryminowani Panowie " pobiegajcie może w biegach: Króla internetu lub internetowych płaczków to wtedy będziecie zdrowsi bo sport to zdrowie!
Pozdrowienia dla rodzin biegających!
I Panowie no stres!
W dresik i na dwór pobiegać a nie tylko Internet! :)
Proszę Pana czy proszę Pani. Możemy obrócić wszystko w żart, ale mnie wcale to nie śmieszy.
Bieganie, sport - wspaniałe aktywności, które warto wspierać, ale ograniczenie biegu tylko dla jednej płci i finansowanie go z pieniędzy publicznych jest formą dyskryminacji.
Ciekawe, co powiedziałyby Panie, gdyby Urząd Miasta zorganizował bieg wyłącznie dla mężczyzn ?
Wszystko OK? My pobiegniemy następnym razem?

# prawnik

23.05.2016 17:02

Wiem, że gdyby był bieg "Tylko Dla Białych" byłoby wielu białych, którzy mówili, o co chodzi? była super imprezka, nie bijcie piany, tylko zróbcie sobie bieg dla kolorowych. Nie. Nie ma zgody na segregację. Prawa nie można stosować wtedy, gdy nam wygodnie. Jeśli ktoś chce robić bieg dla pań, niech napisze: Bieg skierowany dla pań, niech da cenę zaporową na pakiet dla panów, a jeśli któryś będzie chciał pobiec z żoną, kochanka, mamą, niech ma do tego prawo.
Po co? Dla zasady.
Jestem biegaczem, uwielbiam biegać. Sam, z kolegami, z koleżankami.

# Feministki

23.05.2016 23:17

A za hasło: "BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ" powinno się karać !!!!!
Idiotyczne, musiała feministka wydumać.

REKLAMA

# biegacz

23.05.2016 23:45

Biegam 2-3 razy w tygodniu. Biegów tylko dla jednej płci jeszcze nie widziałem.

# feminista

24.05.2016 09:01

podobno na imprezie był obecny ex burmistrz jaworski w celu przełamania feminizmu. czy to prawda? :-)

# agnieszka k

24.05.2016 11:17

nie był obecny :) za to była nowa pani burmsitrz

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe