REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Bidet - co uważacie

 hejkumkejkum

18.04.2013 10:52

Hej właśnie urządzam małą łazienkę u siebie i w zasadzie zastanawiam się czy potrzebny mi będzie bidet ? Jakie macie doświadczenia? Bo od kilku osób wiem, że tylko staje się on potem niepotrzebnym elementem a mam kilkanaście m2 tylko na całą łazienkę. Przy okazji znacie jakieś tanie i dobre firmy, które wykańczają łazienki etc. to chętnie przejrzę ich oferty również. Bo na necie znajduje tylko opisy bidetów i różne teksty ale to i tak nie rozwiązuje sprawy jak choćby: http://www.mowimyjak.pl/dom/budowa-i-remont/bidet-w-lazience-czy-warto-zamontowac-bidet-czy-bidet-jest-potrzebny-ile-kosztuje-bidet,10_50281.html

# HejHejHEj;-)

18.04.2013 19:47

Jeśli masz niewielką łazienkę ale chcesz mieć bidet, to zdecydowanie polecam BIOBIDET. To japoński wynalazek, który szybko wchodzi do europy. Wszak woda to woda a nie papier toaletowy i to rozcieranie.. brrrr.r..
Biobidet to nic innego jak połączenie miski sedesowej z bidetem i to zdecydowanie lepszym niż ten który był znany z "domów bogaczy". Prosty w obsłudze i moim zdaniem po lodówce i TV to 3-ci sprzęt który trzeba mieć ;-)
W razie czego zerknij na stronę: www.biobidet.pl albo na YT możesz znaleźć też filmy jak coś takiego działa.
Powodzenia w poznawaniu japońskiej fontanny!

# modzik

31.05.2013 12:12

jeżeli ma to być bidet podwieszany to lepiej zapoznać się jakie normy wytrzymałościowe powinien spełniać http://www.roca.pl/strona-stelaz-roca-utrzyma-nawet-samochod/268

REKLAMA

 MagdaWA

02.06.2013 23:47

Jeśli w łazience mało miejsca, to zamiast bidetu o wiele lepiej jest zainstalować obok sedesu mały prysznic - można wtedy umyć niewymowne części ciała siedząc po prostu na kibelku. Korzystam z tego rozwiązania od wielu lat i jestem bardzo zadowolona.

# olga32

31.08.2014 23:28

Uważam, że bidet jest niezbędnym przedmiotem w łazience. Naprawdę często się przydaje. Poza tym, jeśli dobrze się rozejrzymy na rynku to może również stanowić ozdobę naszej łazienki. Tu jest np. fajny model Massi http://www.ceneo.pl/25380591

# Anka_szklanka

03.09.2014 13:47

Bidet nie jest potrzebny. Lepiej zamontować deskę myjącą i oszczędzić miejsce. W salonach Łazienki z Pomysłem można takie deski nawet przetestować przed zakupem.

REKLAMA

# Zespół Kombi

04.09.2014 09:25

#Anka_szklanka napisał(a) 03.09.2014 13:47
Bidet nie jest potrzebny. Lepiej zamontować deskę myjącą i oszczędzić miejsce. W salonach Łazienki z Pomysłem można takie deski nawet przetestować przed zakupem.

Wile osób ma z tym problem, żeby podmywać się nad sedesem. Jakiś taki opór psychiczny. Wtedy bidet jak najbardziej...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break