REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Tarchominiak

16.10.2014 14:28

Jakim doświadczeniem. Chyba tylko w odralnianiu terenów, ot mi sukcesy. Nie potrafił Pan nawet zaplanować siatki dróg na Białołęce. Pozwolił Pan na to by Białołęka wyglądała jak wygląda czyli jak koszmar urbanistyczny. Panu już podziękujemy. Co wiecej Pana następcy z PO nic nie poprawili.

# mniam999

16.10.2014 14:33

Czy ten Pan nie powinien już wypoczywać na emeryturze?

# cliver

16.10.2014 14:39

Ten Pan właśnie walczy w wyborach o emeryturę ;)

REKLAMA

# Misza

16.10.2014 20:23

Artykuł dla słoików i lemingów, którzy są od niedawna w Warszawce.

# Gerwazy

16.10.2014 22:06

Pan Smoczyński z pewnością nie jest złym kandydatem Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej do Rady m.st Warszawy. Jego doświadczenie zawodowe to duży kapitał.

 Jacek Jackowski

16.10.2014 22:59, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 16.10.2014 23:02

Panie Gerwazy, niejaki Tarchominiak chyba Panu napisał dlaczego Jerzy Smoczyński jest fatalnym kandydatem do Rady Warszawy. Chce Pan podyskutować - moim zdaniem nie ma już o czym. Brak równomiernej siatki ulic. Brak wizji rozwoju dzielnicy. Dzielnica upośledzona komunikacyjnie.

REKLAMA

# Protazy

16.10.2014 23:03

Jasnowidz Jackowski nie ma na imię Jacek.

 Jacek Jackowski

16.10.2014 23:11

To nie jasnowidztwo to ocena dokonań a właściwie ich braku ;)

# Kacper

16.10.2014 23:20

Ja tam wolę Darka Kacprzaka. Warszawska Wspólnota Samorządowa wyraźnie postawiła na młodszego człowieka i z doświadczeniem w Radzie Warszawy. Był dyrektorem tego biura i wie jak poruszać się by zorganizować poparcie dla dzielnicowych przedsięwzięć.

REKLAMA

 Jacek Jackowski

16.10.2014 23:31, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 16.10.2014 23:33

Darka nie umiem ocenić jako kandydata ale na pewno mogę napisać jedno - to człowiek, który umie słuchać ludzi,co jest bardzo ważne. Prywatnie bardzo fajny gość. Z Jerzym Smoczyńskim miałem zaś do czynienia 15 minut i tyle mi wystarczy. Odebrałem go jako bardzo zadufanego człowieka, który pozjadał wszystkie rozumy. To jest moja subiektywna ocena. Ocena obiektywna wynika zaś z tego jak wygląda Białołęka. Oczywiście to nie jest wyłącznie jego zasługa ale można powiedzieć, że wraz z PO zrobili tutaj urbanistyczną stajnię Augiasza.

# gosik

16.10.2014 23:44

Pan Jerzy jest chyba zbyt pewny siebie. Nie znam nikogo, kto chciałby na Niego głosować. Natomiast spośród wszystkich poważnych kandydatów do Rady Warszawy, faktycznie najlepszą kandydaturą wydaje się Pan Dariusz Kacprzak. Choć go nie znam osobiście, to na swojej stronie internetowej przedstawił program, który mnie przekonuje. Postulat likwidacji straży miejskiej, bądź jej głębokiej reformy, uważam podobnie jak Pan Dariusz za ważny. Podoba mi się z resztą Jego całościowe spojrzenie na Białołękę. Myślę, że będę na niego głosować.

# Z Zielonej

17.10.2014 11:03

A co poza wydawaniem zgód na budowanie nowych osiedli, budowaniem placów zabaw robią radni? chaos komunikacyjny, brak nowych czy remont głównych dróg, kanalizacja. To są prawdziwe problemy.

REKLAMA

# Czerowny

17.10.2014 17:50

Dziadek to już nie ta impreza.

# Misza

19.10.2014 21:05

Nie, temu panu już dziękujemy.

# NowaBiałołęka

07.11.2014 22:36

Starym działaczom już podziękujemy. Czas na nowych samorządowców. Czas na Nową Prawicę!

REKLAMA

# gość

09.11.2014 12:25

Walka z bezrobociem, wzrost płac, budowa szkół ,żłobków ,ulic itd.-populistyczne hasła, aby dostać posadę państwową.Wskażcie co zrobiliście ,a nie co zrobicie dla Białołęki

# z Dąbrówki

10.11.2014 13:08

Nowa prawica, nowa jakość, nowy burdel.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break