REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Warszawa

REKLAMA

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

 Serdenis

22.02.2018 12:55

Witam wszystkich!
Prowadzę własną firmę. Mamy dla siebie cały budynek, który zajmujemy. W związku z ostatnimi zmianami w przepisach, musimy zrobić mały update naszych zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz urządzeń do radzenia sobie z ewentualnym pożarem. Nie wiem jednak dokładnie na co się zdecydować żeby zapewniało odpowiednie bezpieczeństwo, ale także spełniały narzucone wymogi, aby nie było problemów w razie jakiejś kontroli.
Na tą chwilę znalazłem tylko sklep z armaturą pożarniczą.
Zwracam się do Was z zapytaniem czy jest tu ktoś kto ogarnia tematy BHP i PPOŻ i mógłby mi doradzić jakie rzeczy powinienem kupić i jakie warunki spełnić żeby wszystko było zgodnie ze sztuką?
Na tą chwilę mamy może z 2-3 gaśnice, po jednej na piętro, a to już za chwilę będzie niewystarczająca ochrona, stąd moje pytanie. W sumie dobrze się złożyło z tymi zmianami prawnymi, bo wcześniej nikt nie myślał za dużo o kwestiach bezpieczeństwa na wypadek pożaru, a w sumie nie ma żartów w tym temacie i trzeba się chronić.
Będę wdzięczny jeśli znajdzie się ktoś kto się zna i podpowie jakie środki podjąć, bo osobiście totalnie nie znam się na temacie, a i jasnych wytycznych na tą chwilę nie mogę znaleźć.
Dziękuję z góry za pomoc.
Pozdrawiam serdecznie.

# to syf, nie polecam

22.02.2018 14:29

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# fiołek

23.11.2022 18:14

To prawda takie sprawy powinny być dla każdego z nas wazne i ja jeszcze chcę dodać, że mnie na ogół wszelkie kwestie BHP bardzo interesują. Polecam od razu wam przeczytanie artykułu slubice24.pl/19304-podstawowe-wyposazenie-firmy-z-zakresu-bezpieczenstwa abyście wiedzieli jakie jest wyposażenie firmy z zakresu bezpieczeństwa.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA