REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Joasia

13.05.2017 19:45

Ja też chętnie pomogę. Dajcie znać

# czytelniczka

14.05.2017 06:28

Masakra. Miło się czyta komentarze osób, które chcą pomóc temu panu, ale co do komentarza pana Huberta Marciniaka mam taką dygresję, że nie można nikogo zmusić do tego, aby opiekował się swoimi rodzicami. Jest to przykre, ale prawdziwe, i w ostatnim czasie coraz bardziej powszechne. Tak naprawdę, to nie wiadomo do końca, czy to dzieci tego pana nie chcą, bądź nie mogą utrzymywać z nim kontaktu, czy też ten pan podjął taką decyzję. Lepiej nie podejmować pochopnych kroków, bo mogą być z tego same kłopoty. W życiu różnie się układa, w rodzinie również, więc nie wiem czy jest potrzeba ingerowania w relacje rodzinne tych ludzi.

# Irina

14.05.2017 19:33

Byłam dziś u Pana Bolesława. Najbardziej potrzebuje opału - drewna, brykietów, czegokolwiek, byle niewielkiego - koza jest malutka, zmieszczą się w niej jakieś 20 cm gałązki lub brykiet - jak do kominków z Obi. Pan nie ma wody ani prądu, wiec żeby zagotować wodę musi rozpalić kozę, a opału praktycznie nie ma. Pan Bolesław prawie nie wychodzi z działki. Zatem - najbardziej potrzebne są stałe dostawy wody, opału i czegoś do jedzenia. Panu Bolesławowi przydałyby się też ubrania - spodnie, koszule, koszulki - na bardzo szczupłą osobę wzrost 160 cm. Buty - wygodne, jak dla starszej osoby, myślę, że rozm. 38 mógłby być. Jestem umówiona z Panem Bolesławem na czwartek rano. Gdyby ktoś chciał coś mu przekazać, proszę o kontakt na priv.

REKLAMA

# Arek

14.05.2017 22:42

W którym miejscu są te ogródki??

# beata00143

15.05.2017 08:53

Przecież MOPS może sam wystapic o alimenty od dzieci tego Pana tylko osoby na miejscu moga tego dopilnować

# Edi

06.07.2017 06:30

Czy ktoś wie w którym miejscu dokładnie jest ten Pan chciała bym zanieść jakieś jedzenie coś ciepłego pomoc jakoś.... :(

REKLAMA

 melkasoo

03.10.2017 13:56

Też z chęcią pomogę, może trze jeszcze mocniej rozreklamować sprawę?

# batozryty

03.10.2017 14:43

kupa wychodzi mi urwana, co robić ???
ktoś coś
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break