REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# ddd

25.11.2014 11:04

Miodowe bagno brzmi niezwykle wymownie.

# agaaaaaa

25.11.2014 15:45

Chwastowy zakątek nie wiele lepiej... :)

# aaaa

25.11.2014 19:12

Zlustrowałem i według mnie 3 etap jest dobrze zbudowany. Inny wykonawca niż na 2 etapie i chyba jednak inne podejście developera.

REKLAMA

# Pete

25.11.2014 19:21

#aaaa kto Ty jesteś, deweloper?

# Sapota

26.11.2014 10:33

ze mna wedlug umowy przedwstęonej mieli podpisac akt notarilany do końca 2013 a jest listopoada 2014 i nadal nie mam aktu

# 3 etap

26.11.2014 17:52

III etap budowała firma BESTA z Rzeszowa i z tego co wiem wyrobili się w swoich terminach i tematach. Jest solidnie zrobiony wg mnie :)

REKLAMA

# aaaa

26.11.2014 19:27

#Pete
Nie, jestem w miarę zadowolonym mieszkańcem 3 etapu. Jest problem, a raczej był z aktami notarialnymi ale rozwiąże się na dniach (chociaż nie miałem takich problemów jak Sapota, bo ja w umowie miałem termin do końca sierpnia, czyli 3 miesiące obsuwy... patrząc na inne osiedle oprócz DD, nie jest źle). Podobnych problemów jak 2 etap na razie nie mamy. Zresztą inna konstrukcja budynków, inny główny wykonawca.

# Rob

26.11.2014 22:22

taaaa, mój balkon naprawiali 4 miesiące (ma jakieś 6 m2), w międzyczasie awantura o wykończenie balkonu - fugi z silikonu połozone przez fachowca wyglądały jakby kładło je kilkuletnie dziecko; podczas prac wykończeniowych w mieszkaniu odpadl mi tynk z całej sciany w sypialni, złozyłam reklamację, nie uznano jej twierdząc, że jest to wynik prowadzonych prac wykończeniowych w mieszkaniu, koszt mojej własnej naprawy to jakieś 40zł za materiał plus robocizna, ale deweloper nie poczuwał się do naprawy. Zalana sypialnia w wyniku źle zrobionej izolacji tarasu sąsiada. To naprawili, póki co nic nie wyłazi. Na klatce cała masa pęknięć, do tej pory nie mamy kodów do furtek, nie wspominając o zadłużeniu dewelopera wobec wspólnoty.

# mat

28.11.2014 15:01

A takie ładne mieszkania z BOD

REKLAMA

# nie murapol

01.01.2015 21:31

CCC-cena czyni cuda!
lub
Przyjdzie głupi i kupi.

# Murapol odpada

11.08.2015 09:55

Nie polecam tej firmy. Wszystko robią po terminie. Odbiór lokalu z kilkumiesięcznym opóźnieniem, podpisanie aktu też. Ciągle przesuwanie terminów. Centrala nawet nie odniosła się do pisma wzywającego do przekazania lokalu. Pani Golczyk kręci i kombinuje, za każdym razem mówi co innego.

# zły

27.11.2015 14:41

Ja chetenie powybijał bym im jeszcze troche szyb widziałem jak niektózy tak robili a morze spalić im biuro złodzejski developer uczciwi ludzie kupili mieszkania i teraz muszą sie bujać i prosić o poprawki.

REKLAMA

# Inzynierka

16.02.2016 15:52

Na zdjęciu widać pęknięcia rzecz raczej naturalna do usunięcia występują jeszcze przed klikaj lat po wybudowaniu, ludzie za wszelką cenę chcą do piec deweloperowi kilku nie zadowolonych psychomatow i od razu afera jest krecona , to niesamowito jak w tych czasach kazdy ktoremu cos nie wyszlo uzewnetrznia sie na forum , polecam wybudowac sobie mieszkanie semu napewno bedzie idealne :)

 kamil1

16.05.2017 12:45

W Rzeszowie chyba najbardziej popularna robi sie aktualnie nowa dzielnica parkowa, osiedle powstaje przy parkach, buduje NG Development, mysle o zakupie bo ceny sa jeszcze niskie, mieszkania szybko schodza zianteresowanie jest duze a ciezko trafic na takie tanie meiszkania w stanie deweloperskim przy parku

 daria.d

21.07.2017 12:00

W Rzeszowie to ciągle popularne są http://www.szklane-tarasy.pl/. Mają teraz tyle nowych inwestycji i wszystkie bardzo ładne. Osobiście bardzo podoba mi się Zig Zak House. Ten nowoczesny wygląd jest świetny. Chociaż inwestycja na Strażackiej też jest niczego sobie. Pomysł z fontanną jest trafiony w dziesiątkę.

REKLAMA

 Jan Z

25.04.2018 13:47

Sporo tych inwestycji w Rzeszowie mamy. I w sumie w fajnych okolicach budują te mieszkania, mnie się z kolei bardzo podobają te mieszkania od dewelopera na osiedlu http://www.bulwarypark.pl/ - strasznie fajna okolica się wydaje, no i wiadomo - mieszkania na wizualizacjach też świetnie sobie wyglądają. Zobaczymy jak będzie po wybudowaniu. ;)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024