REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jan

21.03.2012 02:48

Szkoda tylko ,że nowo powstałą ścieżekę rowerową wzdłuż ulicy E.J.Osmańczyka urzędnicy z dzielnicy Bemowa zamienili na parking dla samochodów...wydając decyzje na zdjęcie słupków oddzielających ścieżkę rowerową od zatoki postojowej-pewnie pod naciskiem kierowców, którzy nie mieli ochoty płaci za wynajecie miejsca parkingowego w okolicy.
I tak ścieżki nie ma ale za to przybyło około 10 miejsc parkingowych.
A to co najciekawsze parkują tam osoby na rejstracjach spoza Warszawy-a więc najpeniej nie płacący podatków w Warszawie...

# damador

21.03.2012 06:29

niestety pomysl uwazam za nietrafiony i zbedny w systuacji kiedy burmistr usilnie szuka osczednosci np w oswiacie. By zylo sie lepiej. Wybaczcie ale bez rowerow (ktore nta bene mozna kupic za niewielkie pienadze samemu) da sie przezyc - a oszczedzanie na edukacji zemsci sie na "prorodzinnej" polityce PełO

# Mati

22.03.2012 00:16

Super pomysł i nareszcie wprowadzony! Czekam tylko, aż ZTM ogarnie się i wprowadzi rower publiczny na znacznie większą skalę.

REKLAMA

# Zuuz

15.04.2012 07:11

Wszytko super było aż do czasu ... Postanowiłam wypożyczyć rowerek w 1 piękną sobotę ale okazało się że wszystkie rowery są niedostępne : błąd systemu ) nie tylko ja miałam taki problem a najgorsze jest to że gdy wróciłam do domu po wielu godzinach spacerów ( bez roweru ) okazało się że rowery zostały prze zemnie wypożyczone a system czyści mi konto za wypożyczone ''nie dostępne rowery '' teraz mija 14 godzina jak nie oddałam 1 roweru :P mam nadzieję że sami do mnie zadzwonią jak pomyślą że ukradłam im rower... A do tego nikt tych cholernych telefonów nie odbiera niby infolinia bzdura nikt tego nie odbiera tylko kiczowata muzyczka ... Kiedyś bym poleciła te rowerki ale nie dziś zraziłam się i nie wiem czy wrócę jeszcze do używania bemowobike :/

# czarna perła

17.05.2012 15:34

Fajny pomysł z tymi rowerami. Szkoda tylko że nikt nie pomyślał o rowerach z siedzeniem dla dziecka z przodu lub z tyłu:( To by się na pewno sprawdziło
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA