REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# bielańczyk1

29.11.2021 19:53

Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja na Conrada ale przed pandemią mimo wykupionego karnetu na zajęcia pływackie był problem z wejściem. Dlatego zrezygnowałem. Szkoda było dzieci czekających aż jaśnie wielmożna pani - wielki strażnik kluczyków do szafek zechce wpuścić.
A dyrektorzy basenów wolą grupy zorganizowane, które z góry płacą za tory niż klienta indywidualnego, który może przyjść a może nie przyjść.
Po prostu jest za mało basenów. No ale mamy galerie handlowe...

# XYZ

29.11.2021 19:57

#bielańczyk1 napisał(a) 29.11.2021 19:53
Po prostu jest za mało basenów. No ale mamy galerie handlowe...

Galerie handlowe to prywatne inwestycje, z których są ogromne podatki. I te podatki nie idą na baseny, tylko na pieszą kładkę.

# hGW

30.11.2021 06:15

Grzegorz , buduj przy Mączka i Rudnickiego ! Masz dobrą lokalizację i pomysł ! POproś o środki Rafała ! On Ci je obieca jak jak obiecał kilka inwestycji dla Warszawy ! Będziesz ZADOWOLONY !

REKLAMA

# rozczarowany panem P.

30.11.2021 08:43

Oczywiście, że brakuje nowych basenów, ale wypowiedź Pana Burmistrza pozostawia wiele do życzenia, bo nie pada żadna propozycja rozwiązania problemu na najbliższe lata. Smutne. Ostatnio czytałem ochy i ahy nad naszym burmistrzem, ale ten pan rozczarowuje mnie nie pierwszy raz. Łatwo się po kilka razy dziennie fotografować przy okazji miłych imprez, ale bycie burmistrzem to jednak przede wszystkim praca i rozwiązywanie problemów, a tu widzę tylko zamiatanie pod dywan.

# Kubson5699

30.11.2021 08:44

Pieniędzy nie ma, a co ze środkami pozyskanymi od grup zorganizowanych ? Chyba baseny są na tyle dochodowe, że zyski są !

# wodnik szuwarek

30.11.2021 09:56

Bo basen powinien być przy każdej szkole. A nad nim sala gimnastyczne. Na dachu boiska. i 10h WF tygodniowo.
Popołudnia , soboty , niedziele dla mieszkańców. Budowę powinien sfinansować NFZ - zaoszczędziłby na przychodniach szpitalach i sanatoriach.

# Pablos

30.11.2021 10:19

W budżecie nie ma pieniędzy. Już to skądś znamy; nie ma i nigdy nie będzie....

# Mateo

30.11.2021 10:26

#Pablos napisał(a) 30.11.2021 10:19
W budżecie nie ma pieniędzy. Już to skądś znamy; nie ma i nigdy nie będzie....

Jakoś na gazetkę propagandową Nasze Bielany nigdy nie zabrakło.

# obywatel

01.12.2021 11:39

#XYZ napisał(a) 29.11.2021 19:57
Galerie handlowe to prywatne inwestycje, z których są ogromne podatki. I te podatki nie idą na baseny, tylko na pieszą kładkę.

Warszawa zobaczy te ogromne podatki jak "świnia niebo" a te co rzeczywiście wpadają idą przede wszystkim tam gdzie iść muszą. Czyli np. na komunikację. Ale i tu są marnotrawione w postaci "urzędu" ZTM, który w tej rozbuchanej formie jest całkowicie zbędny.

# Reszka

02.12.2021 00:16

Wazne, ze na kladke rowerowa przez Wisle jest kasa!

# .....

03.12.2021 12:01

Baseny wybudowane za publiczne pieniądze, a normalny człowiek po opłaceniu wejścia skorzystać nawet nie może. Na tej zasadzie żeby zwiększyć przychód miasta można i metro wynająć, na początek powiedzmy połowę wagonów dla jakiegoś Flixtramwaja który będzie potem oferował każdy przejazd drożej. Jak ktoś w efekcie się nie zmieści to mu się powie że mamy w Warszawie za mało metra i kolejne linie też by się przydały, ale że nie ma kasy to trudno i nic się zrobić nie da. Tyle wynika z tego artykułu.

# RedMagnat

04.12.2021 15:26

Z pływalni na Lindego i przez kilka tygodni na Conrada z przyjaciółką korzystałyśmy całe wakacje. Problem zaczął się tuż po ich zakończeniu. Jak były dwa tory wolne to był luksus. A i tak mając średnie umiejętności pływackie wiecznie byłyśmy stratne bo na tym samym torze co my byli też ludzie, którzy wręcz profesjonalnie pływali. Więc wieczne wyprzedzanie nas kończyło się tym, że czułyśmy się nie komfortowo. Panie w kasie wiecznie uśmiechnięte, miłe ... o nich złego słowa nie powiem. Ale organizacja niestety kulejąca. Wchodzimy i po chwili musimy iść na inny tor bo zaraz będzie jakaś grupa zorganizowana. Nauczyciele, którzy uczą małe dzieci pływać zajmują schodki, którymi wchodzi się do basenu. Schodki te są wielkim ułatwieniem dla mojej przyjaciółki, która z przyczyn neurologicznych preferuje je niż drabinki. Najbardziej jednak denerwujące jest to, że jak są jakieś zawody to wywieszki nie ma lub jest maleńka karteczka gdzieś na drzwiach, za którą trzeba się rozglądać z 15 minut.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA