REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Badania pracownicze, gdzie?

# meandry

19.04.2023 10:20

Kochani badania pracownicze gdzie? Najlepiej gdzięs okolice Mokotowa. Dostałam skierowanie od pracodawcy, ale bez wskazanie gdzie.

# mariolka

20.04.2023 09:21

O to ciesz się, że nie masz wskazanej pzychodni bo ja ostatnio musiałam jechać na drugi koniec miasta, 2 godziny w jedną stronę komunikacją miejską, mysląłam ze nie dożyję do tych badań!

# angusi

21.04.2023 09:04

Jak Mokotów to polecam przychodnię Medivita. Mają wszystko na miejscu i robią badania w jeden dzień. Później firma się rozliczy z przychodnią :)

REKLAMA

# julax

24.04.2023 11:16

Tak też tam byłam. Tylko dobra rada zarejestruj się online i przyjdź na czas bo przemiał tam mają spory więc nie warto się spóźniać, jeśli wszystko ma przebieg sprawnie :)

# jamniczek

11.05.2023 11:15

byłam w medivicie na badaniach pracowniczych, nic nie musisz specjalnego robić - na stronie jest romularz uzupełniasz, umawiasz się i przychodzisz ze skierowaniem, pozniej juz cię kierują gdzie trzeba i nic nie płacisz bo faktura idzie do zakładu pracy.

# kaszowiczka

15.05.2023 10:14

W temacie pracowniczych badań to również mogę polecić medivitę. Szybko i sprawnie. Zadzwoniłam i na drugi dzień już byłam na badaniach.

REKLAMA

# Larry

17.06.2023 09:39

dzięki za namiary, sprawdzę sobie bo muszę podpisać umowę z jakąś przychodnią w końcu :)

# blaszka

17.05.2024 10:13

Hej! Jeśli szukasz miejsca na badania pracownicze w Warszawie, warto poszukać przychodni z dogodną lokalizacją i dobrą obsługą. Sprawdź, co oferują różne placówki.

# ciasteczko

27.05.2024 09:15

Cześć! W Warszawie znajdziesz wiele przychodni oferujących badania medycyny pracy. Warto poszukać takiej, która oferuje szybkie terminy i kompleksową obsługę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break