REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Badania pracownicze, gdzie?

# meandry

19.04.2023 10:20

Kochani badania pracownicze gdzie? Najlepiej gdzięs okolice Mokotowa. Dostałam skierowanie od pracodawcy, ale bez wskazanie gdzie.

# mariolka

20.04.2023 09:21

O to ciesz się, że nie masz wskazanej pzychodni bo ja ostatnio musiałam jechać na drugi koniec miasta, 2 godziny w jedną stronę komunikacją miejską, mysląłam ze nie dożyję do tych badań!

# angusi

21.04.2023 09:04

Jak Mokotów to polecam przychodnię Medivita. Mają wszystko na miejscu i robią badania w jeden dzień. Później firma się rozliczy z przychodnią :)

REKLAMA

# julax

24.04.2023 11:16

Tak też tam byłam. Tylko dobra rada zarejestruj się online i przyjdź na czas bo przemiał tam mają spory więc nie warto się spóźniać, jeśli wszystko ma przebieg sprawnie :)

# jamniczek

11.05.2023 11:15

byłam w medivicie na badaniach pracowniczych, nic nie musisz specjalnego robić - na stronie jest romularz uzupełniasz, umawiasz się i przychodzisz ze skierowaniem, pozniej juz cię kierują gdzie trzeba i nic nie płacisz bo faktura idzie do zakładu pracy.

# kaszowiczka

15.05.2023 10:14

W temacie pracowniczych badań to również mogę polecić medivitę. Szybko i sprawnie. Zadzwoniłam i na drugi dzień już byłam na badaniach.

REKLAMA

# Larry

17.06.2023 09:39

dzięki za namiary, sprawdzę sobie bo muszę podpisać umowę z jakąś przychodnią w końcu :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy