REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Autobusy 101 509 E6

# Thomas

27.02.2004 13:26

Wczoraj przeczytałem w Gazecie Stołecznej o nowych zmianach w rozkładach jazdy. Nas mieszkańców Tarchomina i Nowodworów chcą uszczęśliwić wprowadzeniem autobusu E6 , który z Nowodworów pojechałby do Dworca Wileńskiego lub Wschodniego . Autobus 509 miałby być połączony z linią 101 , a w wyniku tego połęczenia została by tylko linia 101 , która by jeździła z Nowodworów do stacji metra Politechnika .
Uważam , że to fatalny pomysł ! Te zmiany nie wprowadzą nic idobrego. Autobus E6 do niczego nie jest potrzebny ,a likwidacja autobusu 509 to tragedia . 101 jest wolny , zatrzymuje się prawie na każdym przystanku . Dodam też , że na obecnej trasie autobusu 509 cały czas jest pełno ludzi i tłok więc zamiast likwidować 509 warto by nawet było przedłużyć trasę autobusu 101.
A co wy o tym wszystkim sądzicie ?

# Thomas

27.02.2004 13:30

A oto adres e-mailowy ZTM ztm@ztm.waw.pl ! Napiszcie im co sądzicie o tych zmianach.

 dar200

28.02.2004 18:46

Jestem za tym aby nie łączyć 2 lini w jedną

REKLAMA

# Ala

01.03.2004 14:47

Zlikwidują linię 509, ale w zamian do Targowej dojedzie się autobusem E-6. Myślę, że to dobry pomysł. Linia 509 wcale nie była szybka, bo miała wiele przystanków na żądanie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break