REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Araby wysadziły Wołominiaków w kosmos??

 Erneścio

25.07.2023 22:01, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 25.07.2023 22:24

Próbowałem dzisiaj TAXI brać z zachodniego, uffff, ludzie. Kiedyś, stała tam cała elita bezTasometrowców, no wiecie, tacy, co WPR i WWL mieli na blachach i licznik oraz trasę dla każdego inne a kogut TAXI (to była wtedy nowość) był na magnesie, loga firm i lewa numeracja też.
A dzisiaj to się wszystko zmieniłoooooo widzę!
Otwieram ja drzwiczki Priusa uberowego hybrydowego, w środku szofer makumba, krzyczy uradowany abla,bla,blu,cieńTopry, pan jechać jak gdzie ja wozić ... Normalnie, ELE to się chowie :))))
a MPT to już w ogóle jakaś patologia.
Multikultiexpress, licznik włączył dopiero przy Grójeckiej ale i tak cyferki mu się na miejscu zjechały i zamiast 30 krzyczał 50. Ale to i tak nic, inny w sobotę policzył mi EURO zamiast PLN z taksometru. I tak widziałem gołym okiem że lewizna, kilometry biło normalnie na liczniku a na tasometrze jak na moje oko co 800m. Przygoda wyszła o 12 talarów więcej aniżeli za to samo rano z droższym MPT.
Ganz legal ta Polska, gdzie podziały się PRZEWOZY OSÓB, no te GROSIKI, których wszyscy ganiali ??
Pogonili?
Swoich?
A teraz co zrobią??
A Ubera brałem bo nic innego w okolicy nie widziałem. Pogonili ??? :)))))
:-)
Gagnsterka pełną parą i to na legalu. Brawo Warszawooo...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break