REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

aplikacja zakupowa

# dariuszek

16.10.2021 19:14

Która jest obecnie najlepsza na rynku? Tylko taka sprawdzona :)

# borys

17.10.2021 14:48

Polecam aplikację JOKR, którą osobiście testuje od dłuższego czasu i póki co jestem zadowolony. Spory wybór asortymentu a do tego ceny lepsze jak na moim osiedlowym sklepiku. Nie liczę oczywiście promocji jakie czasem tam się trafią, bo te są bardzo opłacalne.

 taurgq

24.12.2021 00:22

Ja jakoś nie korzystam z aplikacji zakupowych. Kupuję produkty w sklepach stacjonarnych albo internetowych. Przykładowo sterydy zamawiam ze strony https://esterydy.pl z których to jestem zadowolony.

REKLAMA

# zo%u015Bka43

03.01.2022 14:03

dużo kupuje online ale jakoś nie potrzebuje do tego aplikacji zakupowej mam swoje sklepy internetowe i w nich kupuje
ostatnio kupiłam sobie https://owiskozie.blogspot.com/2021/12/jakie-rodzaje-majtek-sa-najlepsze-dla.html

# Majka2000

28.02.2022 15:46

Dla mnie aplikacja Bonus E.Leclerc bo jest w niej dużo promocji, kodów rabatowych. Często z niej korzystam przy zakupach :D Dodatkowo można grać w niej w grę Kołko&Krzyżyk, drapać zdrapki. Dostaje sie za to kupony na zakupy :D Codziennie korzystam teraz z aplikacji, bo lubię dodatkowe oszczedności kasy :D
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy