REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# kochamPO

09.12.2015 13:52

- Nie zrobiłam nic, co byłoby sprzeczne z prawem.
To się jeszcze okaże i na szczęście to nie pani będzie to oceniać :-)

# mojglos

09.12.2015 13:54

Brawo Pani Przewodnicząca!

# max

09.12.2015 14:05

#kochamPO napisał(a) 09.12.2015 13:52
- Nie zrobiłam nic, co byłoby sprzeczne z prawem.
To się jeszcze okaże i na szczęście to nie pani będzie to oceniać :-)

Asystent Jarosława.K ???????

REKLAMA

# Zniesmaczony

09.12.2015 14:23

Nie, w ogóle nie jestem przyklejona do stołka ;-)
Ot taki medialny wykład.
Ale chyba Akademia Obrony Narodowej myli się z Akademią Obrony Niegodziwości :-P

# Mirszkaniec

09.12.2015 14:29

Ale żenada i manipulacje PO i tej politycznej uzurpatorki co blokuje proces demokratyczny. Majchrzak widzimy i pamiętamy!

# Zbigniew W

09.12.2015 14:40

Pani Przewodnicząca dziekuję bardzo za wyjaśnienie sprawy. My mieszkańcy nie wiedzieliśmy tak naprawdę co się dzieje, teraz mam czarno na białym i popieram panią z całego serca. Nie dajcie się !

REKLAMA

# Gość

09.12.2015 14:41

Lepiej przestańcie pisać posty, które nic nie zmieniają, Pani Majchrzak poprze Pani inicjatywę mieszkańców? http://www.petycjeonline.com/ konsultacje_spoeczne_w_sprawie_ problemow_komunikacyjnych_zb

# Piotr J

09.12.2015 14:55

#Zbigniew W napisał(a) 09.12.2015 14:40
Pani Przewodnicząca dziekuję bardzo za wyjaśnienie sprawy. My mieszkańcy nie wiedzieliśmy tak naprawdę co się dzieje, teraz mam czarno na białym i popieram panią z całego serca. Nie dajcie się !

Tak trzymaj :*
Jeszcze trochę się utrzymamy!

# Dziewczyny Z Mam Czas

09.12.2015 15:23

Brawo Aniu!
Jesteśmy z Tobą my Mamuśki z Mam Czas!
Pozdrawiamy

REKLAMA

# kumple z PO

09.12.2015 16:35

Aniu, my też jesteśmy z Tobą! Nie oddamy władzy, nigdy! Tylko PO!

# kumple z PO

09.12.2015 16:37

#kochamPO napisał(a) 09.12.2015 13:52
- Nie zrobiłam nic, co byłoby sprzeczne z prawem.
To się jeszcze okaże i na szczęście to nie pani będzie to oceniać :-)

No, no, "niezawisły sąd" :-) przyznał nam rację!

# Miki

09.12.2015 19:25

Popieram przewodniczącą! Nie dla zdrajców. Stanowcze nie! To oni powinni odejść! Dostali się z listy PO, jeśli zmienili przekonania powinni honorowo oddać mandaty.

REKLAMA

# piesek

09.12.2015 19:45

Majchrzak totalnie się politycznie podłożyła dla Piotrusia, a on wykorzysta i na koniec..., ona zostanie z problemem. Taka prawda!

# Tadek

09.12.2015 19:51

Głupota, kłamstwa, manipulacje Anny Majchrzak! Broni skompromitowanego Jaworskiego! Psuje demokracje - historia jej tego nie zapomni!

# Piotr J.

09.12.2015 21:51

Anka, nie oddawaj stołka. Musimy mieć czas na wrzucenie do niszczarek i spalenie wszystkich ważnych kwitów.

REKLAMA

# Andrzej S.

09.12.2015 22:18

Pani Majchrzak myśli właśnie o mieszkańcach a nie karierach politycznych jak wszyscy ci "zapracowani" radni co na rady nie przychodzą..
a ja czekałem na swoje sprawy w porządku obrad to "pajace" zrobiły awanturę i sobie wyszły mając w D.pie najstarszych mieszkańców...
Tak tak najstarszych!
Chcąc uchronić Panią Rabiczko bo to ich koleżanka..
Więc musicie sobie zdawać sprawę że my Seniorzy nigdy wam tego nie wybaczymy!
I tacy ludzie mają czelność oczerniać największego społecznika z obecnej Rady jakim jest Pani Przewodnicząca Anna Majchrzak.
Ilu z was poświęciła choć połowę tego czasu co ona na zajęcia z Seniorami, z Matkami, z Kobietami, zbierając podpisy na Nocną Pomoc Lekarską i jeszcze wiele innych inicjatyw które prowadziła SPOŁECZNIE bez wynagrodzenia!
Ilu z was Radnych zrobiła choć połowę tego?
Co zrobił dla mnie mieszkańca np Pan Pelc? Klimiuk? Roszak? Korowaj? Ostrowski? Basiński? Tyburc? Pani Gajewska i Rabiczko?
Bo jak czytam że Pan Radny Korowaj pracuje na rzecz Białołęckiego Ośrodka Kultury i bierze za to pieniądze!
To niech taki ktoś nawet nie próbuje oczernić Pani Majchrzak bo wygląda to co najmniej tragicznie..
A ilu jeszcze tam takich jak on tam jest to wolę nie wiedzieć..
ale jak czytam te bzdury oczerniające to nie pozwolę na to!
Ja głosowałem na Panią Majchrzak i wiem że jest wspaniałą osobą i zawsze będę jej bronił bo w śród was to " z halogenem" drugiej takiej osoby bym nie znalazł..
I nie piszcie że burmistrz,
że opłacony,
że z urzędu itp..
Pozdrawiam,
Andrzej S.

# Piotr J.

09.12.2015 22:43

Andrzej S.: a teraz śpiewaj
"Łubu dubu, łubu dubu,
Niech nam żyje prezeska naszego Klubu..."
Andrzej S., i więcej wazeliny ma być, bo cię z roboty w urzędzie wywalę!!!

# jaga

09.12.2015 23:23

Widać jak złym pomysłem jest ordynacja proporcjonalna- faktycznie radnym zostaje sie dzieki szyldowi partyjnemu oraz miejscu na tzw. liscie. Mozna lubić lub nie PO, ale w Bialolece ma poparcie wiekszosci mieszkańcow (gdyby teraz odbyly sie wybory pewnie by je znow wygrała). Zmiana sił w radzie -to wynik przejscia grupy radnych. Z drugiej strony PO broni swej władzy obecnie sztuczkami prawnymi, a na pierwszej linii front jest p. AM. Tak zle i tak niedobrze. Oczywiście nie bedzie realnej zmiany w B. dopoki prezydent jest z PO. Mysle, ze dla dobra wszystkich potrzebna jest jakas techniczna wielka koalicja i kompromis do wyborów.

REKLAMA

# Kropka_

09.12.2015 23:28

Anonimowość na tym forum to fikcja. Piszący Łubu można domyśleć się jaka opcje prezentujesz. Zastanów się czy warto dawać o sobie taki świadectwo.

# gość

10.12.2015 07:36

osobiście: mimo, ze byłem wyborcą PO, obecnie nie zagłosuje na nich, więc Twoja teoria o wygranej PO jest trochę naciągana.
#jaga napisał(a) 09.12.2015 23:23
Widać jak złym pomysłem jest ordynacja proporcjonalna- faktycznie radnym zostaje sie dzieki szyldowi partyjnemu oraz miejscu na tzw. liscie. Mozna lubić lub nie PO, ale w Bialolece ma poparcie wiekszosci mieszkańcow (gdyby teraz odbyly sie wybory pewnie by je znow wygrała). Zmiana sił w radzie -to wynik przejscia grupy radnych. Z drugiej strony PO broni swej władzy obecnie sztuczkami prawnymi, a na pierwszej linii front jest p. AM. Tak zle i tak niedobrze. Oczywiście nie bedzie realnej zmiany w B. dopoki prezydent jest z PO. Mysle, ze dla dobra wszystkich potrzebna jest jakas techniczna wielka koalicja i kompromis do wyborów.

# NiechTrolleZamilkną!

10.12.2015 08:04

#Andrzej S. napisał(a) 09.12.2015 22:18
Pani Majchrzak myśli właśnie o mieszkańcach a nie karierach politycznych jak wszyscy ci "zapracowani" radni co na rady nie przychodzą..
a ja czekałem na swoje sprawy w porządku obrad to "pajace" zrobiły awanturę i sobie owyszły mając w D.pie najstarszych mieszkańców...
Tak tak najstarszych!
Chcąc uchronić Panią Rabiczko bo to ich koleżanka..
Więc musicie sobie zdawać sprawę że my Seniorzy nigdy wam tego nie wybaczymy!
I tacy ludzie mają czelność oczerniać największego społecznika z obecnej Rady jakim jest Pani Przewodnicząca Anna Majchrzak.
Ilu z was poświęciła choć połowę tego czasu co ona na zajęcia z Seniorami, z Matkami, z Kobietami, zbierając podpisy na Nocną Pomoc Lekarską i jeszcze wiele innych inicjatyw które prowadziła SPOŁECZNIE bez wynagrodzenia!
Ilu z was Radnych zrobiła choć połowę tego?
Co zrobił dla mnie mieszkańca np Pan Pelc? Klimiuk? Roszak? Korowaj? Ostrowski? Basiński? Tyburc? Pani Gajewska i Rabiczko?
Bo jak czytam że Pan Radny Korowaj pracuje na rzecz Białołęckiego Ośrodka Kultury i bierze za to pieniądze!
To niech taki ktoś nawet nie próbuje oczernić Pani Majchrzak bo wygląda to co najmniej tragicznie..
A ilu jeszcze tam takich jak on tam jest to wolę nie wiedzieć..
ale jak czytam te bzdury oczerniające to nie pozwolę na to!
Ja głosowałem na Panią Majchrzak i wiem że jest wspaniałą osobą i zawsze będę jej bronił bo w śród was to " z halogenem" drugiej takiej osoby bym nie znalazł..
I nie piszcie że burmistrz,
że opłacony,
że z urzędu itp..
Pozdrawiam,
Andrzej S.
Ty od łubudubu odpowiedź na pytania Andrzeja bo łubudubu to gimnazjalista potrafi napisać i z tego co widzę to gość nawet pyta o dokonania radnych z po też więc chyba to nie jest ktoś od J. Jak sugerujesz..
no tak trudno odpowiedzieć??
Też jestem za Panią Przewodniczącą!
Ktoś się wreszcie za was wziął i napisał prawdę to nie pasuje co?
Darmozjady!
Tylko kariery im w głowach a mieszkańcy na końcu...
przykre..

REKLAMA

# Lew II

10.12.2015 08:18

Warszawa z budżetem, a nasi radni co zrobili w kwestii środków dla dzielnicy? proszę mi wskazać na której sesji o tym prawili? http://tvnwarszawa.tvn24.pl /informacje,news, budzet-warszawy-mniejszy- o-pol-miliarda,187971.html

# NiechTrolleZamilkn%u0105!

10.12.2015 08:32

No właśnie!
Wyszli żeby ochronić koleżankę z partii :-(
A budżet i mieszkańcy nie istotni tak bardzo jak stanowiska..

# NiechTrolleZamilkn%u0105!

10.12.2015 08:38

Ale przyjdzie czas jak się będą płaszczyć przed nami jak wybory nadejdą..
oj wtedy zapytam co zrobili przez swoje kadencje?
Co oprócz próby przejęcia władzy?

REKLAMA

# trol

10.12.2015 08:38

#NiechTrolleZamilkną! napisał(a) 10.12.2015 08:04

niewykonalne

# kochamPO

10.12.2015 08:56

A co zrobiła pani Majchrzak przez ostatnie lata? :-)
Prawda jest taka że 99% ludzi jej nie kojarzyło dopóki nie zasłynęła blokowaniem sesji
No to faktycznie osiągnięcie
Jak Renata Beger :-)

# kochamPO

10.12.2015 08:57

#Piotr J. napisał(a) 09.12.2015 22:43
Andrzej S.: a teraz śpiewaj
"Łubu dubu, łubu dubu,
Niech nam żyje prezeska naszego Klubu..."
Andrzej S., i więcej wazeliny ma być, bo cię z roboty w urzędzie wywalę!!!

Ku chwale Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej!

REKLAMA

# trol

10.12.2015 09:09

#kochamPO napisał(a) 10.12.2015 08:57

Ku chwale Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej!
Ku chwale ?
Niech Żyje ! Niech Żyje ! Niech Żyje ! Partia z Narodem ! Naród Z partią !

# erin

10.12.2015 11:07

PiS to dyktatura. Ludzie, tych trzech co odeszlo z PO nigdy, ale to nigdy nie bylo by wybranych w demokratycznych wyborach, jezeli nie bylo by z PO. Ludzie nie chca PiSu i wody swieconej w kranach.

# erin

10.12.2015 11:08

#kochamPO napisał(a) 09.12.2015 13:52
- Nie zrobiłam nic, co byłoby sprzeczne z prawem.
To się jeszcze okaże i na szczęście to nie pani będzie to oceniać :-)
Niech tych trzech zdjacow odda mandaty. Nikt zdrowy na umysle nie chce PiSu u wladzy.

# Jacek

10.12.2015 12:13

do #kocham PO tu masz podane pare rzeczy, które zrobiła..
Podane przez kogoś kto "nie zna" osiągnięć Pani Przewodniczącej i nigdy o niej nie słyszał.. ;-)
Hejt jest ugly...
#Andrzej S. napisał(a) 09.12.2015 22:18
Pani Majchrzak myśli właśnie o mieszkańcach a nie karierach politycznych jak wszyscy ci "zapracowani" radni co na rady nie przychodzą..
a ja czekałem na swoje sprawy w porządku obrad to "pajace" zrobiły awanturę i sobie wyszły mając w D.pie najstarszych mieszkańców...
Tak tak najstarszych!
Chcąc uchronić Panią Rabiczko bo to ich koleżanka..
Więc musicie sobie zdawać sprawę że my Seniorzy nigdy wam tego nie wybaczymy!
I tacy ludzie mają czelność oczerniać największego społecznika z obecnej Rady jakim jest Pani Przewodnicząca Anna Majchrzak.
Ilu z was poświęciła choć połowę tego czasu co ona na zajęcia z Seniorami, z Matkami, z Kobietami, zbierając podpisy na Nocną Pomoc Lekarską i jeszcze wiele innych inicjatyw które prowadziła SPOŁECZNIE bez wynagrodzenia!
Ilu z was Radnych zrobiła choć połowę tego?
Co zrobił dla mnie mieszkańca np Pan Pelc? Klimiuk? Roszak? Korowaj? Ostrowski? Basiński? Tyburc? Pani Gajewska i Rabiczko?
Bo jak czytam że Pan Radny Korowaj pracuje na rzecz Białołęckiego Ośrodka Kultury i bierze za to pieniądze!
To niech taki ktoś nawet nie próbuje oczernić Pani Majchrzak bo wygląda to co najmniej tragicznie..
A ilu jeszcze tam takich jak on tam jest to wolę nie wiedzieć..
ale jak czytam te bzdury oczerniające to nie pozwolę na to!
Ja głosowałem na Panią Majchrzak i wiem że jest wspaniałą osobą i zawsze będę jej bronił bo w śród was to " z halogenem" drugiej takiej osoby bym nie znalazł..
I nie piszcie że burmistrz,
że opłacony,
że z urzędu itp..
Pozdrawiam,
Andrzej S.

# erin

10.12.2015 13:10

#gość napisał(a) 10.12.2015 07:36
osobiście: mimo, ze byłem wyborcą PO, obecnie nie zagłosuje na nich, więc Twoja teoria o wygranej PO jest trochę naciągana.

Tak to kazdy moze powiedziec. Prawda jest taka. 3 radnych zostalo wybranych dzieki przynaleznosci do PO. Jak maja godnosc odejsc z partii i wspierac PiS (Paranoja i Spiski) to niech maja godnosc zlozyc mandat radnego!

# głos rozsądku

10.12.2015 13:17

Gloryfikacja pani Majchrzak w takiej sytuacji jest już nie tyle nachalna co po prostu odpychająca a szczególnie zasłanianie się wymienionymi osobami. Czy jakiś prawdziwy człowiek jest w stanie to potwierdzić? Jak na razie wyłącznie anonimy na TuStolica pieją na jej temat. Poza tym tak jak to już było powiedziane, niczym szczególnym nie zasłynęła. Może pora zatem skończyć tę obłudę??

# Patyk

10.12.2015 14:42

niech korowaj zrzeknie się mandatu - oni chcą wprowadzić Bolszewie na Bialolece tak jak powoli już zaczynają wprowadzać w Polsce

# z Ratusza

10.12.2015 15:13

Klasyk. Pojawia się merytoryczny zarzut/pytanie do kogoś z PO, i co mamy? Odpowiedzi brak, za to atak na opozycję i straszenie nią. Jakbyście nie zauważyli, z taką taktyką przegraliście już drugie wybory, z kretesem. Do trzech razy sztuka? Ja wiem że nie macie za bardzo czym się pochwalić, ale spróbujcie chociaż. Bez manipulacji, uda się?

# Jacek

10.12.2015 15:24

NOCNA POMOC LEKARSKA? niepotrzebne??
heh zobaczcie ile ludzi z tego korzysta co dziennie..
LATARNIK (to dzięki temu ten Senior pewnie mógł się wypowiedzieć na forum)?
BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ?
BIAŁOŁĘCKI KLUB MAM?
Wszystko społecznie??
Może dla tego ma wrogów bo to przecież nie przystoi Radnemu nie brać pieniędzy za pracę społecznie...
#głos rozsądku napisał(a) 10.12.2015 13:17
Gloryfikacja pani Majchrzak w takiej sytuacji jest już nie tyle nachalna co po prostu odpychająca a szczególnie zasłanianie się wymienionymi osobami. Czy jakiś prawdziwy człowiek jest w stanie to potwierdzić? Jak na razie wyłącznie anonimy na TuStolica pieją na jej temat. Poza tym tak jak to już było powiedziane, niczym szczególnym nie zasłynęła. Może pora zatem skończyć tę obłudę??
NOCNA POMOC LEKARSKA? niepotrzebne??
heh zobaczcie ile ludzi z tego korzysta co dziennie..
LATARNIK akcja skierowana do Seniorów (to dzięki temu pewnie ten Senior mógł się wypowiedzieć na forum)?
BIAŁOŁĘKA JEST KOBIETĄ?(wiele lat)
BIAŁOŁĘCKI KLUB MAM? (Wiele lat)
Zaradny Mikołaj?(wiele lat)
Wszystko społecznie?
I wiele innych rzeczy które należą do obowiązków Radnego..
Może dla tego ma wrogów bo to przecież nie przystoi Radnemu nie brać pieniędzy za pracę społecznie...
Jak Korowaj za 5tyś dla Białołęckiego Ośrodka Kultury!
Tragedia i on teraz będzie oceniał?
To jest tragedia a może parodia jakaś..

# Jacek

10.12.2015 15:26

to pojawiła się odpowiedź specjalnie dla # z ratusza..
Pozdrawiam,

# Jacek

10.12.2015 15:29

Doszło do #z ratusza?
To poproszę teraz o dokonania tych co tak krzyczą...
Dostanę odpowiedź prawda??
Tylko o smogu nie pisz bo to jakaś farsa..

# Jacek

10.12.2015 15:30

Pan Klimiuk coś zrobił na pewno??
I reszta jego ekipy też prawda??

# Piotr J.

10.12.2015 16:54

Jacek, nie wysilaj sie tak, bo popuscisz.
Pisze tu rozne glupoty. Nie mam co robic w robocie, to sobie siedze i pisze. I tak wiem, ze do nowego roku mnie wykopia. A potem wykopia ciebie, bo zamiast robota zajmujesz sie pisaniem glopot w sieci.
Ale spokojna twoja poczochrana. Szukam juz roboty w gazetach. Znalazlem 2 hitowe oferty:
1. stroz nocny na budowie u dewelopera za 2 zlote za godzine (ma sie swoje kontakty, w koncu mowia na mnie czlowiek deweloperow he he),
2. a w drugiej napisali "konserwator powierzchni gladkich w szalecie", to musi byc robota dla ludzi na poziomie, bo nie wiem, o co chodzi. Tutaj daja 1,5 zlotego za godzine.
Wybiore sobie jedna. Druga bedzie dla ciebie jak znalazl. Nie moj zaby Jacek. Ze mna nie zginiesz.

# OdpowiecieTrolle?

10.12.2015 17:00

I po co znowu odwracacie kota ogonem??
Nic nie zrobili dla tego #Jackowi nie odpiszecie trolle!
#Jacek napisał(a) 10.12.2015 15:29
Doszło do #z ratusza?
To poproszę teraz o dokonania tych co tak krzyczą...
Dostanę odpowiedź prawda??
Tylko o smogu nie pisz bo to jakaś farsa..

# też z Ratusza

10.12.2015 19:13

Ale Was boli :-)
Zagadka: Czy "sympatycy" Platformy Obywatelskiej potrafią napisać jeden wpis bez:
1. Atakowania szeroko pojętej opozycji?
2. Obelg i znieważania?
3. Pomówień?
4. Błędów ortograficznych?
Czas-start!

# z partii Makaron

10.12.2015 20:53

ile ci placi pisoszambo za 1 wpis 1 zl czy wiecej

# Radny

10.12.2015 21:24

Panowie i panie, PO co te nerwy? :)))))))

# NiechTrolleZamilkną!

10.12.2015 21:30

To poczytajcie coś prawdziwego:
#Andrzej S. napisał(a) 09.12.2015 22:18
Pani Majchrzak myśli właśnie o mieszkańcach a nie karierach politycznych jak wszyscy ci "zapracowani" radni co na rady nie przychodzą..
a ja czekałem na swoje sprawy w porządku obrad to "pajace" zrobiły awanturę i sobie wyszły mając w D.pie najstarszych mieszkańców...
Tak tak najstarszych!
Chcąc uchronić Panią Rabiczko bo to ich koleżanka..
Więc musicie sobie zdawać sprawę że my Seniorzy nigdy wam tego nie wybaczymy!
I tacy ludzie mają czelność oczerniać największego społecznika z obecnej Rady jakim jest Pani Przewodnicząca Anna Majchrzak.
Ilu z was poświęciła choć połowę tego czasu co ona na zajęcia z Seniorami, z Matkami, z Kobietami, zbierając podpisy na Nocną Pomoc Lekarską i jeszcze wiele innych inicjatyw które prowadziła SPOŁECZNIE bez wynagrodzenia!
Ilu z was Radnych zrobiła choć połowę tego?
Co zrobił dla mnie mieszkańca np Pan Pelc? Klimiuk? Roszak? Korowaj? Ostrowski? Basiński? Tyburc? Pani Gajewska i Rabiczko?
Bo jak czytam że Pan Radny Korowaj pracuje na rzecz Białołęckiego Ośrodka Kultury i bierze za to pieniądze!
To niech taki ktoś nawet nie próbuje oczernić Pani Majchrzak bo wygląda to co najmniej tragicznie..
A ilu jeszcze tam takich jak on tam jest to wolę nie wiedzieć..
ale jak czytam te bzdury oczerniające to nie pozwolę na to!
Ja głosowałem na Panią Majchrzak i wiem że jest wspaniałą osobą i zawsze będę jej bronił bo w śród was to " z halogenem" drugiej takiej osoby bym nie znalazł..
I nie piszcie że burmistrz,
że opłacony,
że z urzędu itp..
Pozdrawiam,
Andrzej S.
No przysypywać tekst dalej!
Cudaczki śmieszne!
Proponuję ponowną zmianę tematu :-)

# Profesor

10.12.2015 22:04

"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych."
Jak ulał pasuje do tych, którzy sami wyzywają od trolli. I którzy dziwnym trafem, popierają PO. Hipokryzja?

# NiechTrolleZamilkną!

11.12.2015 07:42

Więc kim jesteś # profesorze?
No właśnie napisałeś "atakując", że ci którzy popierają PO to trolle..
ten pan też na pewno nie jest trollem jak ty..
#też z Ratusza napisał(a) 10.12.2015 19:13
Ale Was boli :-)
Zagadka: Czy "sympatycy" Platformy Obywatelskiej potrafią napisać jeden wpis bez:

niech zgadnę ta sama osoba to pisała zwana
nie trollem :-)
Proponuję rozbieg i..
Z "baranka" w ścianę bo cię rozszyfrowali..
:-D

# NiechTrolleZamilkną!

11.12.2015 07:50

Klasyk. Pojawia się merytoryczny zarzut/pytanie do kogoś z PIS i opozycji, i co mamy? Odpowiedzi brak, za to atak na PO i straszenie nią. Jakbyście nie zauważyli, z taką taktyką przegraliście już kolejne wybory samorządowe, z kretesem.
Do ilu razy sztuka?
Ja wiem że nie macie za bardzo czym się pochwalić, ale spróbujcie chociaż.
Bez manipulacji, uda się?
:-D

# Lew II

11.12.2015 08:18

i szpitala jednego dnia na Białołęce nie będzie, hmm... kogo my w radzie Warszawy mamy z Białołęki?
i czy Białołęka nie jest traktowana po macoszemu? to, ze buduja tu szkoły to ich sar...any obowiązek, a nie argument, ze jak się tyle szkó buduje to nam już wystarczy... zenada
Aleksandra Gajewska, Gabriela Szustek, Dorota Zbińkowska, Zbigniew Cierpisz, Paweł Lisiecki, Anna Rożek - co Wy tam robicie? co zrobiliście dla Białołęki - bo do prezentowania interesu Białołęki zostaliście wybrani.
a tubialoleka śpi, tvn już wysmarował artykuł a lokalna prasa - cisza???
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/ informacje,news,zbuduja- szpital-na-ursynowie- bialoleka-na-swoj- musi-poczekac,188167.html

# Lew II

11.12.2015 08:24

Metro - nie. Szpital - nie. Most Północny - kończy się za Wisła (gdzie trasa północna?), płochocińska wiecznie zakorkowana (kiedy to obiecywano poszerzenie i modernizacje wraz z Marywilską) TOG - pięknie zaplanowany.
Co zrobiła Warszawa dla Białołęki poza poborem podatków??? Szlag mnie trafia, jak widzę obecną sytuacje, a Wy się podniecajcie przewodniczącą i cała tą bandą nierobów.

# Lew II

11.12.2015 08:32

"Na Białołękę zbudowaliśmy tramwaj i trzy szkoły, nie ulega wątpliwości, że szpital też będziemy chcieli zrobić, ale Białołęka musi pamiętać, że dzielnic jest 18 - odpowiedziała mu Hanna Gronkiewicz-Waltz"
serio???

# manieks

11.12.2015 08:38

Dzielnic jest 18 i Białołęka zawsze będzie tą ostatnią - Hanna Gronkiewicz-Waltz.
A pani przewodnicząca i jej działania to dobry temat zastępczy.
Tylko znów wyszło szydło z worka, tym razem ze szpitalem.
Wcześniej metro, tramwaj, drogi, chodniki... można długo wymieniać.
Quo vadis PO? Gdzie jest zarząd dzielnicy, gdzie są radni Warszawy którzy rzekomo mają nas reprezentować? A jak przyjdzie co do czego to głosują przeciwko?

# NiechTrolleZamilkną!

11.12.2015 09:37

Ile lat ursynów czekał??
A wy po roku od pomysłu już teraz natychmiast!
Ile szkół powstało ile jest w planach u nas?
Ile jest na ursynowie i w pozostałych dzielnicach?
Może po kolei ?
Wiem że zadaniem opozycji jest żądać wszystkiego już ale bez przesady..
Szkoły metro super szybki tramwaj autobusy co 3 minuty i żłobki i chodniki i w ogóle wszystko na raz..
trochę rozsądku w tym wszystkim..

# manieks

11.12.2015 09:47

BUAHAHAHAHAHAHAHA, piękne tłumaczenie. Równajmy w dół i na nic nie liczmy, pewnie!
Żadnej rzeczy której wymieniłeś nie ma i nie będzie na Białołęce. To o czym tu gadać? Może w ogóle mieszkajmy w ziemiankach i jeździjmy do pracy konnymi wozami po polnych drogach? Bo "nie wszystko na raz"?
Teraz serio. Zgadzam się że nie da się zrobić wszystkiego od razu. A dlaczego nagle trzeba by to robić? Ano przez lata zaniedbań partii rządzącej. Przez które nie zapewniono komunikacji, nie zbudowano tramwaju (o metrze nie wspominając), nie budowano dróg, szkół, przedszkoli, nawet nędznych chodników. To czego Ty chcesz bronić?!

# PrawdaBoli

11.12.2015 10:17

to przeprowadź się do centrum tam wszystko od razu masz...
a ja mijam po drodze do pracy tramwajem 2 nowe szkoły jeden żłobek i przedszkole których nie ma ;-)

# z ZB

11.12.2015 10:23

#PrawdaBoli napisał(a) 11.12.2015 10:17
to przeprowadź się do centrum tam wszystko od razu masz...

I wzajemnie, grunt to konkretny argument... Te "nowe szkoły" są przy jakichś ulicach czy tak po prostu "są"?

# PrawdaBoli

11.12.2015 10:33

Ty pewnie na Głębockiej masz tak tej ulicy która jest w planie do modernizacji..
tak tak też nie zrobiona od razu jak się tam wprowadziłeś..
rozumiesz ile rzeczy się robi i ile jest jeszcze do zrobienia??
po kolei krok po kroku...

# z ZB

11.12.2015 10:47

#PrawdaBoli napisał(a) 11.12.2015 10:33
Ty pewnie na Głębockiej masz tak tej ulicy która jest w planie do modernizacji..

Możesz po polsku?
Rzeczy które się robi... Znaczy jakie? Proszę wymień te, które realnie zaistniały, nie "w planach"

# Lew II

11.12.2015 11:53

ile tu jest obrońców włodarzy dzielnicy i miasta. Normalnie oczom nie wierzę.
Kwestia szkół - jaka to inwestycja? to ich obowiązek by zapewnić dostęp do edukacji, bo jak nie, to dzielnica płaci za dojazdy dzieci tzn. ze taniej jest zbudować szkołę niż płacić za te dojazdy - wiec przestańcie tu truć jakie mamy szkoły. ŻADNA ŁASKA.
METRO przy TT - NIE - ale ile kampanii wyborczych się na tym zrobiło? naobiecywano? a później zawijas na Bródno.
TRAMWAJ - te kilka przystanków? Ile to lat obiecywano i w którym to już roku miał być na Winnicy?
TRAMWAJ NA ZB - piękne i głupie plany - tramwaj z trasą "na około".
Modernizacja Głębockiej - planowana od 2011 r. a w końcu nie udało się zgrać z inwestycja wodociągów i średnio co rok, zamykana na prace drogowe, ale uwaga, Głębocka nie jest główną trasą na ZB, wg. P. Smoczyńskiego jest to TOG i super, tylko ze TOGu jak nie było tak nie ma.
To może teraz o Kartograficznej - w 2014 miała powstać CAŁA!!! jest końcówka 2015 i wiemy że tylko do os. Lewandów II powstanie do 30.06.2016 r. i zabrakło kilku metrów by połączyć osiedle Dolcana (Konik Polny), ale co tam, zrobi się to może do 2018 albo w 2018 obieca ze się zrobi.

# Taltos2

11.12.2015 12:29

Do Lew II:
sporo racji w Twoich postach, ale diabeł czasem tkwi w szczegółach. Szkoły, owszem, to obowiązek, ale ten obowiązek kosztuje. A skoro za darmo te szkoły nie chcą powstać, bo firmy budowlane jakoś za co łaska nie pracują, to chyba logiczne jest, że koszt ich budowy ZMNIEJSZA ilość pieniędzy na inne inwestycje... A skoro szkoły to OBOWIĄZEK i MUSZĄ powstać w pierwszej kolejności, to nie starcza na inne rzeczy...
Akurat metro na ZB to obiecywali nam kandydaci do Rady Dzielnicy ze wszystkich partii i komitetów, chociaż oni akurat najmniej w tej kwestii mogą. Na poziomie Prezydentów/Zastępców jedyne co przed wyborami udało się wycisnąć, to obietnice przeprowadzenia analizy opłacalności... Ten zawijas na Bródno, chociaż w dzisiejszych i przyszłych realiach jest ZŁYM rozwiązaniem, to akurat był pierwotnym zapisem. I był/jest to jeden z głównych argumentów dlaczego metro na ZB nie dotrze - bo nowy projekt, nie zdążymy rozliczyć inwestycji w aktualnej perspektywie unijnej, etc.
Tramwaj na Tarchomin, fakt, ślimaczy się strasznie, ale znów, ile w tym czasie powstało linii tramwajowych w całej Wawie? To nie tak, ze wszędzie się budowało z WYJĄTKIEM Białołęki.
Modernizacji Głębockiej NIE było w żadnych planach. Jedyne plany dotyczyły budowy pod Głębocką kolektora i odtworzenia przez MPWiK stanu zastanego. Dopiero protesty (m.in. naszych radnych dzielnicowych i mieszkańców) spowodowały, że ZMID dostał pieniądze na Głębocką. Co do zgrania, przypominam, że wodociągi jeszcze według swoich planów kopią pod Głębocką, bo podały termin zakończenia prac na styczeń 2016... A trudno budować nową drogę w tym samym czasie. W grudniu 2014 ZMID podpsiał umowę (po przetargu) na opracowanie projektu i zdobyciu pozwoleń na budowę. Termin mija bodajże w lutym 2016, tak więc na razie opóźnień brak. Potem jeszcze "tylko" wykup gruntów (obrońcy ojcowizny, działki z niewyjaśnionym statusem prawnym, albo stadem spadkobierców), przetarg na wykonawcę (odwołania, SKO, Sądy) i startujemy ;-)
I pan Smoczyński powiedział ŚWIĘTĄ prawdę, to TOG jest główną ulicą ZB w relacji Północ-Południe. Leży piękna, niezabudowana rezerwa terenu, tylko wpuszczać spychacze i walce. Tyle, że kwestia jej wybudowania na dziś przekracza nawet Prezydenta Wawy, o burmistrzu dzielnicy - przypominam, to tylko organ pomocniczy, nie mający ani własnych pieniędzy, ani realnej władzy. A GDAKA nie chce sobie brać nowej trasy na głowę, wojewoda nie ma kasy, a miasto też wolałoby nie dawać pieniędzy na nie swoją inwestycję.
Kartograficzna, faktycznie, jakaś przeklęta inwestycja. I tu faktycznie można BEZPOśREDNIO czepiać się naszych dzielnicowych włodarzy

# Dziadekdionizy

11.12.2015 15:49

Tak pięknie Taltosie za każdym razem usprawiedliwiasz władze dzielnicy i miasta , tacy oni biedni, nic nie mogą zrobić, że się wzruszam i leję łzy. A to mieszkancy źli, bo nie chcą oddać gruntu na chodnik( mieszkancy Kątów oddają od 10 lat - za darmo! tylko jakoś nie chcą wziąć, bi musieliby zrobić chodnik i latarnie, jakieś 50 tys, ale trzeba, a tu trzeba dofinansować dni młodzieży w Krakowie, też się wzruszam), bo za dużo wymagają, a władza tak się stara by im ulżyć, niewdzięcznikom

# LOLEK

11.12.2015 17:07

A ile jest takich "kątów" w całej dzielnicy?
jak myślisz?
I pewnie wszyscy czekają..
taka kolej rzeczy jak chcesz wszystko to centrum pozostaje i 10 min do pracy gdzie byś nie pracował..
3/4 tych co tak się niecierpliwią to do szkoły podstawowej jeździło 15km autokarem a teraz miastowi to przecież musi wszystko być bo oni ojcowiznę sprzedali i mają mieszkanie w marmurach to i metro by się przydało.
Ja mieszkam w Warszawie od prawie 40 lat tu się urodziłem i mieszkałem w 4 dzielnicach i widzę że białołęka rozwija się najszybciej ze wszystkich więc nie pitolić że nic się nie dzieje bo to jakąś farsa..
potrzeby są ogromne zgadzam się ale krok po kroku....
Porównajcie nas z innymi dzielnicami..

# Dziadekdionizy

11.12.2015 17:32

Ja, dziadek Dionizy, mieszkam w Warszawie od 60 lat, w Białołęce od 21 czyli od początku tej dzielnicy. A owszem, dojeżdżałem autobusem do szkoły 12 km, do dobrego liceum w centrum, wiec nie mierz wszystkich jedną miarą. Gdybym sprzedał moją ojcowiznę mieszkalbym pewnie w innej dzielnicy, ale moi " ojce" mieli tylko skromne mieszkanie na Bielanach

# LOLEK

11.12.2015 17:59

3/4 lub 1/4 to chyba jest wybór nie mierze wszystkich jedną miarą..

# LOLEK

11.12.2015 18:05

A co do meritum to co było na bielanach 20 lat temu?
A co jest teraz?
Dużo się zmieniło?
Nie sądzę...
a białołęka20 lat temu?
A białołęka teraz?
Myślmy trochę racjonalnie dostajemy dużo z miasta nie ma co się użalać..
zawsze może być lepiej ale bez przesady nie możemy mieć budżetu wszystkich dzielnic tylko dla siebie..

# Lewandów

11.12.2015 18:20

#LOLEK napisał(a) 11.12.2015 17:07
Ja mieszkam w Warszawie od prawie 40 lat tu się urodziłem i mieszkałem w 4 dzielnicach i widzę że białołęka rozwija się najszybciej ze wszystkich

Co jest wyznacznikiem tego rozwoju? Proszę o przykłady

# Roastron

11.12.2015 19:46

Pani Majchrzak ZWYCZAJNIE OBLEŚNIE i CHAMSKO KŁAMIE !!!!!!!! Według Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz TAK BRONIONEGO I CHOŁUBIONEGO przez po Trybunału Konstytucyjnego, niefigurowanie w rejestrze niczemu nie przeszkadza. Dlatego TK w wyroku z 20.2.2006 r., K 9/05 (OTK ZU 2006, Nr 2, poz. 17) stwierdził, że okoliczność wpisania do rejestru wyborców w gminie stanowi czynność formalną, nie jest natomiast warunkiem przynależności do wspólnoty samorządowej, a tym samym nie powinna być uważana za przesłankę związanych z tą przynależnością praw wyborczych. (...) I Taka to g...o prawda pani Majchrzak !!! Kiedy wreszcie do to tych pustogłowych partyjniaków z po to dotrze ... Wiedzą o tych orzeczeniach sądów doskonale, a biją pianę tylko żeby zgarnąć jeszcze trochę kaski??? czy udają debili? ... A sondaże na dla po lecą w dół ....

# Roastron

11.12.2015 20:06

Dlatego nie ma żadnej sprawy Rabiczko, to sztucznie wyprodukowany problem za pomocą po, urzędników ( informacje decyzje w ciągu jednego dnia) oraz donosiciela Roszaka ...Jakoś to że ten pan radny jest przewodniczącym komisji inwestycji, a pracuje w dziale inwestycji dewelopera J.W. Construction jakoś nikogo nie oburza, a mediów całkowicie nie obchodzi ??? Tylko jakieś wydumane i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością wymysły po o wygaszaniu mandatu radnej Rabiczko z nieistniejących powodów, pozwala zrywać sesję i tłumaczyć to co wyprawiają radni po... Mam nadzieje że wszyscy odpowiedzialni za tą hucpę poniosą dotkliwe konsekwencje swojej sprzecznej z prawem działalności !!!

# Ber

11.12.2015 20:16

#LOLEK napisał(a) 11.12.2015 18:05
a białołęka20 lat temu?
A białołęka teraz?

To ja poszukam bliższego przykładu. A Tarchomin 20 lat temu? A Tarchomin teraz?

# lutek

11.12.2015 22:10

to mi przypomina trybunał sprawiedliwości tam też PO na siłe chce utrzymać wiekszość

# NiechTrolleZamilkną!

11.12.2015 22:18

Te bzdury piszecie na każdy temat?
Skaczecie po tematach jak wszy..
Co nie otworze jakiegoś info to te same hejty wszędzie i jak tu was poważnie traktować.. :-)

# SzpiegAntonio

11.12.2015 22:36

Hehe to Klimiuk Radny te bzdury na 3 nicki pisze?
Bo to on prawnik chyba co prawo inaczej tak jak reszta pisu jakoś interpretuje.. :-)
A o Rabiczko to mam nadzieję że sąd zadecyduje a nie wy partyjne piso pracusie!
Co pan zrobił Radny Klimiuk?
Przez rok na pewno coś pan zrobił?
Czy tylko knucie przejęcia władzy zajęło Radnemu tyle czasu?
A no i pis idzie do góry faktycznie :-)
Oj

# Mirekk

11.12.2015 23:48

Do #ber
no faktycznie wszystko jak 20 lat temu..
szkoła z parkiem picassa z kompleksem sportowym i z BOK,
Obok nowy most z trasą mostu,
Tramwaj?
Oj chyba druga szkoła nowa na milenijnej?
Trasy rowerowe i chodniki nowe.
Wał wiślany nowy?
Wyremontowana modlińska?
Nowe przedszkole odkryta?
Rozbudowane przedszkole na książkowej?
Nowe boisko i kompleks sportowy bos książkowa?
Nowy kompleks sportowy BOS?
Nowy żłobek na książkowej?
Nowa szkoła na Hanki Ordonówny?
Odnowiona szkoła na Leśnej Polanki?
Nowy oddział szkolny obok aluzyjnej nie wiem jaka to ul.
Myślę że nawet na Tarcho "coś" doszło więc może aż takiej tragedii to nie ma chyba co?
Dziwi mnie ta ilość hejtu bo czytając ten stek bzdur to można pomyśleć że w jakimś gettcie mieszkam a chyba jednak nie..
Jestem mieszkańcem nie radnym z jednej lub drugiej strony..
taka opinia mieszkańca co jest tu rzadkością jak widzę.. :-)
pozdrawiam

# Ber

12.12.2015 08:01

#Mirekk napisał(a) 11.12.2015 23:48
Do #ber
no faktycznie wszystko jak 20 lat temu..
szkoła z parkiem picassa z kompleksem sportowym i z BOK,
Obok nowy most z trasą mostu,
Tramwaj?
Oj chyba druga szkoła nowa na milenijnej?
Trasy rowerowe i chodniki nowe.
Wał wiślany nowy?
Wyremontowana modlińska?
Nowe przedszkole odkryta?
Rozbudowane przedszkole na książkowej?
Nowe boisko i kompleks sportowy bos książkowa?
Nowy kompleks sportowy BOS?
Nowy żłobek na książkowej?
Nowa szkoła na Hanki Ordonówny?
Odnowiona szkoła na Leśnej Polanki?
Nowy oddział szkolny obok aluzyjnej nie wiem jaka to ul.
Myślę że nawet na Tarcho "coś" doszło więc może aż takiej tragedii to nie ma chyba co?
Dziwi mnie ta ilość hejtu bo czytając ten stek bzdur to można pomyśleć że w jakimś gettcie mieszkam a chyba jednak nie..
Jestem mieszkańcem nie radnym z jednej lub drugiej strony..
taka opinia mieszkańca co jest tu rzadkością jak widzę.. :-)
pozdrawiam

Całkowicie nie zrozumiałeś mojego wpisu. No trudno...

# taka prawda

12.12.2015 09:41

Most? Bez przedłużenia
Tramwaj, nie gotowy więc też słabo
Inne inwestycje komunikacyjne: brak
Tramwaj z żerania na Tarchomin: 20 lat opóźnienia
Tramwaj na ZB: może za 15 lat?
Przyspieszony autobus na ZB: dopiero po akcji społecznej
Brak inwestycji drogowych
Kartograficzna, Sieczna, Ostródzka, Głębocka, Kąty Grodziskie - dramat
Nawet głupiego chodnika nie można zbudować
Szkoły i przedszkola? Jakoś to chyba nie wystarcza skoro nadal dzieci muszą się uczyć na zmiany

# Przykład z góry

15.12.2015 08:25

Pani Majchrzak mówi, że nie można niszczyć ludzi dla zabawy i władzy...A przykład takiego niszczenia ludzi idzie od samego Burmistrza Piotra Jaworskiego, ktory nie przebiera w środkach, aby pozbywać się wartościowych ludzi, którzy nie byli obsadzeni na stanowiskach dyrektorskich z klucza partyjnego i nie ulegali mu w każdej sprawie. Jakoś podczas trwania nagonki medialnej na te osoby p. Majchrzak nie interweniowala, ale jak o niej napisano, to nagle czytamy, że nie wolno niszczyć ludzi dla zabawy...i władzy. Otóż proszę Pani, dokładnie właśnie tak działa Pani szef partyjny, a jak wiadomo ryba psuje się od głowy...

# na poważnie

18.12.2015 20:10

Pani przewodnicząca
Cieszę się, że Pani nie zrobiła nic niezgodnego z prawem.
Niech Pani teraz zgodnie z prawem zwoła sesję rady ze wszystkimi punktami porządku obrad, które zgłaszali Pani przeciwnicy.
Wy radni bez względu na poglądy, sympatie i antypatie MUSICIE umieć się dogadywać w naszych sprawach!!! NASZYCH, MIESZKAŃCÓW.
Dlatego oczekuję, że przestanie Pani udzielać wywiadów i zwoła Pani wreszcie sesję rady.
Niech Pani wreszcie zrozumie, że samorząd to MY wszyscy mieszkańcy.
Pani ma OBOWIĄZEK działać dla naszego dobra tak w koalicji jak i w opozycji!!!!
Miłych, spokojnych świąt, mądrych, pokornych i odważnych działań w Nowym Roku życzę!

# NN1

20.12.2015 16:27

Odnosząc się do tytułu: rozumiem, że nie wolno niszczyć ludzi dla zabawy, ale dla władzy to raczej już chyba można. Nawet jest to nieuchronne często.

# Lew II

30.12.2015 09:42

http://www.bip.warszawa.pl/dokumenty /budzet/2016/WPF_2016-2042_20151217.pdf
i Siecznej nie widzę :/
jest Kartograficzna.
Prognoza jest na lata 2016-2042, po za listą budowy szkół i żłobków mamy to:
1. Modernizacja Zdziarskiej;
2. Wykup gruntu ul. Przaśna (os. Piekiełko);
3. Nabycie gruntów pod poszerzenie drogi dojazdowej do ul. Szlacheckiej;
4. Budowa ul. Szlacheckiej na odcinku od. P.Włodkowica do ul. Daniszewskiej;
5. Budowa chodnika ul. Berensona;
6. Wykup gruntów pod ul. Sielską;
7. Wykup gruntów pod ul. Tłuchowską;
8. Nabycie gruntów pod ul. Ostródzka - rozliczenie z deweloperem;
9. Nabycie gruntów na os. Tarchomin cz. IV - rozliczenie z deweloperem;
10. Nabycie gruntów pod ul. Dziatwy - rozliczenie z deweloperem;
11. Nabycie gruntów pod ul. Leśnej Polanki i Topolowej - rozliczenie z deweloperem;
12. Nabycie gruntów pod ul. Projektowanej KL20 - rozliczenie z deweloperem;
13. Nabycie gruntów pod ul. Kroczewskiej - rozliczenie z deweloperem;
14. Nabycie gruntów pod ul. Projektowanej 1L z przesłużeniem do ul. Skierdowskiego - rozliczenie z deweloperem;
15. Przebudowa Skarbka z Gór;
16. Nabycie gruntów pod ul. Projektowanej 17KL- rozliczenie z deweloperem.
i tyle. a dwa sponsorowane artykuły p. Smoczyńskiego to tylko tcze gadanie. Zostaliśmy nabici w butelkę, zwłaszcza ja z wiarą w rozwój dla Lewandowa: Sieczna wraz z Geometryczną i przejęciem ulicy Geodezyjnej od obecnych właścicieli do 2018 r.
Gratuluje ekipie PO, to się nazywa skuteczne zarzadzanie! Podziękuję za to zaangażowanie dla Zielonej Białołęki przy urnie wyborczej w 2018. Brawo p. Jaworki, p. Roszak i p. Majchrzak. Walczcie dalej o stołki i do 2018 nie zwołujcie sesji, bo odwołanie przez większość to przecież nie jest demokracja. Udanej zabawy w samorząd. Projekt WPF pokazał jak kpicie z mieszkańców!

# karol

30.12.2015 17:47

potwierdza się PO raz kolejny że artykuły w Echu sobie a życie sobie. pewnie że nie wszystkie ale pewni autorzy jak PB, DG mają skłonności do mijania się z prawdą. często na korzyść "władzy"

# na poważnie

11.01.2016 12:32

Czas płynie a o sesji rady dzielnicy ani mrumru!!!
Ciekawe jak długo potrwa jeszcze ta tragi komedia???

# Lew II

11.01.2016 12:36

proponuje jeszcze zwieszenie posiedzeń komisji i rezygnacje z diet radnych, może wtedy odczują potrzebę zwołania sesji.
i tak nie widać efektów zarządzania Jaworskiego i jego ekipy, wiec po co obciążać budżet wynagrodzeniami dla nich? niech zostanie to przesunięte na kolejny remont Ruskowego, by było jeszcze równiej.
#na poważnie napisał(a) 11.01.2016 12:32
Czas płynie a o sesji rady dzielnicy ani mrumru!!!
Ciekawe jak długo potrwa jeszcze ta tragi komedia???

# Lew II

11.01.2016 14:38

bardzo dobre pytanie:
http://bip.warszawa.pl/NR /rdonlyres/0011147d/eqhwiikkksxdkqffh hhumgqybisqifoq/8061Tumasz.pdf

# Lew II

13.01.2016 11:13

W obecnej kadencji 2014-2018 zwołano:
Komisja Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego - 9 posiedzeń;
Komisja Mieszkaniowa - 17 posiedzeń + zaplanowana na styczeń kolejna;
Komisja Ochrony Środowiska - 11 posiedzeń + zaplanowana na styczeń kolejna;
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu - 12 posiedzeń + zaplanowana na styczeń kolejna;
Komisja Planu i Budżetu - 17 posiedzeń + zaplanowana na styczeń kolejna;
Komisja Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia - 10 posiedzeń + zaplanowana na styczeń kolejna;
Komisja Rewizyjna - 4 posiedzenia;
Komisja Statutowa i Porządku Publicznego - 10 posiedzeń.
bardzo aktywnie, biorąc pod uwagę brak sesji. Panie Roszak nie ma potrzeby zwołania Komisji Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego - w końcu nie ma palących potrzeb. Rewizyjnej nie skomentuje - ostatnia odbyła się w sierpniu.

# Nie dla Anny Majchrzak!!!!!

02.10.2022 00:25

No Anno "Nie wolno niszczyć ludzi dla zabawy bądź władzy"!!!!! Dzielnicy też nie wolno niszczyć!!!

# T2367

02.10.2022 13:53

Patoproblemy w patodzielnicy spowitej oparami smrodu z czajki.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break