REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

ANKIETKA do licencjata...

# g-o-s-i-a

14.04.2005 16:49

Witam!
Studiuje turystyke i rekreacje, pisze prace licencjacką o gminie W-wa Białołęka.
Potrzebuje przeprowadzic badanka na podstawie których dokonam analizy tematu. Bedzie ona dotyczyła świadomości atrakcyjności turystyczno-krajoznawczej gminy W-wa - Bialoleka wśród studentów oraz ludzi którzy zamieszkuja ta gmine (2 odzielne ankietki=> dla studentow z Warszawy! oraz ludzi którzy zamieszkuja Białołeke) Jeśli ktoś byłby
zainteresowany wypełnieniem ankietki/ankietek prosze pisac na maila.
Poswieccie mi 5 min Waszego cennego czasu
gooooosia@wp.pl <5xo>
Z gory dziekóweczka za ew pomoc. Pozdrawiam!

# gosia

14.04.2005 22:07

Z góry palcóweczka za ew pomoc. Pozdrawiam!

# basik

15.04.2005 09:52

Nie wróże Ci wiele dobrego skoro nawet nie wiesz że Białołęka to dzielnica a nie gmina ...

REKLAMA

# g-o-s-i-a

15.04.2005 16:17

wiem więcej niż ty...

 Matka_Sławka_z_Gdańska

15.04.2005 22:09

Palcoweczka ? Dziewczynki...moze lepiej niech jedna drugiej strzeli patelnie z wdziecznosci ... Co Wy na to ?

# marek

16.04.2005 16:05

Pomoglbym, ale sadzac po jezyku mamy do czynienia z dzieciakiem (ew. osoba zdziecinniala) a ja nie koresponduje z dziecmi. Kogo to teraz na uczelni mozna spotkac. Albo co za uczelnie ?

REKLAMA

# g-o-s-i-a

17.04.2005 12:09

Na necie kazdy moze sie podawac za kogos innego i tak bylo w tym przypadku, nick-> gosia to nie ja <moj brzmi g-o-s-i-a>, nie jestem na tyle prosta osoba zeby pisac o jakis palcoweczkach... To swiadczy tylko o osbobach, ktore na tym forum sie udzielaja i pisza glupoty.... Widze ze to nie byl dobry pomoc proszac ludzi na TYM forum... Czlowiek chce dobrze, a tu prosze, to jest wlasnie Polska! To tyle... Thx

# Wincenty.

18.04.2005 10:27

O zgrozo ! Ty masz być absolwentką uczelni której masz dodać splendoru ! Nauko polska jak upadłas nisko!!!

 Gonzo-reaktywacja

18.04.2005 22:14

A niech się wali z tą ankietą, błzenada z tą turystyką, szkoda czasu ..., nic mądrego po takiej szkole nie wyrośnie ;)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break