REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

afera "telagraf"

# piotrek

27.03.2006 21:28

zasłyszałem, iz ongiś wydarzyła sią afera "telegraf"
czy to afera SLD?
może ktoś mi wyjaśni, bo nie wiem nic w tym temacie..................

# viki

27.03.2006 21:52

no toś chyba z księżyca albo rocznik 1990. Telegraf to nierozliczona spółka jednojajowych.

# Janusz

28.03.2006 08:24

Najlepiej wszystkie afery wrzucić do jednego wora czyli SLD.Okazuje się jednak że jesli idzie o normy postępowania to są -małe pikusie przy tych olbrzymach.

REKLAMA

# Szewczyk Dratewka

28.03.2006 20:52

Czy oprócz tego, że słyszałeś słowo "Telegraf", możesz cokolwiek powiedzieć o tej tzw. aferze? Jeżeli była jakaś afera to dlaczego Millery i inne czerwońce nie powołały komisji śledczej dla jej wykrycia?
Zastanów się człowieku co mówisz i jaką prasę czytasz i zacznij myśleć zamiast powtarzać puste slogany.
Afery i jaja z Państwa i Państwa to kto inny robi. Przykład: Prezio Olek wynajmuje fundacji Olka i fundacji żony Olka lokal publiczny w centrum Warszawy i jeszcze otwiera w nim biuro byłego prezia Olka za jedyne 5.50 (gdzieś około tego) za metr.
Życze mniej zacietrzewienia a wiecej myślenia

# klient

29.03.2006 09:56

Zapytaj się Szewczyku ile za lokale placila Mierzejewska ?Czy Twoim zdaniem Prezydent Polski - dwoch kadencji powinien zalożyć biuro pod mostem ? Czy nie rozumiesz że promocja i ( nie tylko) Polski trwa przez wczesniejsze powiązania i kontakty .
Nie gloś myśli prymitywnego szewca bo znam wielu ktorzy zachowują umiar i rozsądek .

# prawdziwy Polak

29.03.2006 12:57

I dlatego powinien płacić tylko 1-złotówkę za cały lokal a nie za metr. Nie stać b.prezia na taki wydatek to ustanowić fundację "byłych" i dać dotację państwową.Nie zabierać tylko
Św.O B , Radiu M... i Tv T...

REKLAMA

# NN

29.03.2006 13:05

Afera "Telegraf" już dawno została osądzona przez sąd, skazano niejakiego Zalewskiego (członka PC) i jeszcze kogoś na dwa lata. Wyrok odsiedział, ułaskawienie nie przyszło (ech Starachowice).

# piotrek

29.03.2006 20:32

ja pytałem, a tu jakiś jarząbek(viki) ocenia, zastanów sie jarząbku zanim ocenisz, bo jak wezmę cię w obroty to zamilkniesz....
czy ktoś może mi w końcu wyjaśnić o co chodzi w tej aferze, czy forum odwiedzają same pisuary, że nikt nie chce nic smarknąć!!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy