REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Aeasing auta używanego Warszawa

# possoonik

25.11.2016 14:21

Szukacie bardzo dobrego auta do kupna ? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą http://www.uzywanejaknowe.pl/finansowanie-ubezpieczenie/leasingujemy-auto w którym znajdziecie bardzo dobrej jakości samochody na sprzedaż, Honda to sprawdzona marka, teraz macie wiele promocji wakacyjnych, skorzystajcie z nich i kupcie wymarzony samochód !

# majkel

05.12.2016 00:37

Jeśli chodzi o auta używane to zamiast brać je w leasing wolę kupić samochód poleasingowy. Takie choćby raiffeisen ma mnóstwo takich samochodów i jest w czym przebierac.

# onder

30.12.2016 19:07

jesli BMW to polecam warszawskie Bawaria Motors BMW, u nas dwa auta tam były kupowane, konkretny dealer maja uta nowe i uzywane

REKLAMA

# Jursik

02.01.2019 14:16

Praktyczne auta ma Toyota. Moim zdaniem warto zdecydowanie się zainteresować ich ofertą. Dobrym miejscem na zakup jest Carolina Toyota Wola. Duży wybór samochodów, rozsądne ceny, miła obsługa

# kamilo

03.01.2019 08:50

jak ktoś przymierza się do zakupu używanego samochodu to najlepszą opcją jest... salon. Żadnych komisów, czy nawet od prywaciarzy. W salonie takim jak carolina toyota włochy masz używane modele samochodów, a przy tym wiesz że zostały one sprawdzone pod każdym względem.

# Kamilaa89

03.01.2019 12:13

#kamilo napisał(a) 03.01.2019 08:50
jak ktoś przymierza się do zakupu używanego samochodu to najlepszą opcją jest... salon. Żadnych komisów, czy nawet od prywaciarzy. W salonie takim jak carolina toyota włochy masz używane modele samochodów, a przy tym wiesz że zostały one sprawdzone pod każdym względem.

Z tym się całkowicie zgodzę. Jednak salony oferują samochody sprawdzone, bezpieczne i komfortowe, a przede wszystkim nie oszukują na temat historii pojazdu. Czyli wiemy, co kupujemy i to jest okej. Też właśnie rozglądam się za Toyotą to pewnie do tego salonu zajrzę

REKLAMA

# MaciekPok

04.01.2019 11:09

Ja kupiłem też auto z salonu i to lepsze rozwiązanie. Teraz szukam właśnie auta dla żony i zastanawiam się nad Yariską też z salonu. Zalet jest dużo więcej niz w przypadku samochodu z typowego komisu

# Misza24

05.02.2019 13:15

Nie wiem jak wy, ale ja kilka razy bym się oszukał właśnie na samochodach kupowanych w skupach albo od prywatnego, często drugiego właściciela. Stąd jestem teraz zdania, że faktycznie auto kupowane w salonie pod względem bezpieczeństwa jest lepszym wyjściem

# Maurrr80

02.09.2019 14:06

Polecam kontakt z https://www.autoefl.pl/ . Używane samochody również można leasingowac, wszystkie wątpliwości rozwieją przedstawiciele firmy. Klarownie i profesjonalnie.

REKLAMA

# wonek

03.09.2019 13:30

#Misza24 napisał(a) 05.02.2019 13:15
Nie wiem jak wy, ale ja kilka razy bym się oszukał właśnie na samochodach kupowanych w skupach albo od prywatnego, często drugiego właściciela. Stąd jestem teraz zdania, że faktycznie auto kupowane w salonie pod względem bezpieczeństwa jest lepszym wyjściem

dokładnie tak, nic dodać nic ująć. Ale pamiętajmy że aktualnie w takich salonach jak np. Carolina Toyota Włochy też mozna kupić używane modele samochód. Z tym że są gruntownie sprawdzone ;)

# marcin12

02.10.2019 21:12

no leasing to spoko opcja. Ja wziąłem samochód w leasing w salonie carolina Toyota Włochy. Warunki są korzystne, wszystkie formalności zostały szybko załatwione, a samochód elegancko chodzi :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe