REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Nowy

22.02.2024 09:45

Dzięki Ci ZTM. Chętnie przesiądę się z powrotem do samochodu. Tłumaczenie, że można się przesiąść w linie 28 są podobne do słynnej kwestii z "Co mi zrobisz, jak mnie zlapiesz" - "Bo ja to mam świetne połączenie...
Pewnie, można się 3 razy przesiadać, tylko wtedy podróż komunikacją miejską przestaje być lepszą alternatywą...

# katastrofa

22.02.2024 10:01

Wydali dwa miliardy na zastąpienie buspasa linią tramwajową do Wilanowa, to teraz muszą zaciskać pasa i ciąć połączenia.

# Wat-Benowo

22.02.2024 13:08

Co za idiota robi badania w okresie letnio-wakacyjnym? Kolejny raz ta sama firma,gdzie Panowie jeżdżą samochodami a nie komunikacja?

REKLAMA

# Krzysztof 1970

22.02.2024 13:53

Każda praktycznie linia przez pierwsze przystanki jeździ tylko w części zapełniona. Gdyby 35-ka była zapchana np. w 2/3 od Bemowa - to od pętli Piaski trzeba by było uruchomić dodatkowe kursy na krótszej trasie. A tak, na Bemowie pogorszono komunikację ze śmiesznym wprost tłumaczeniem, że można się przesiadać z linii magistralnej-głównej na linie dowozowe. W ten sposób próbowano już działać na początku lat 90tych XX wieku i dzięki apelowi i olbrzymiej akcji Życia Warszawy całą tą machinę zastopowano. A później - kroczek po kroczku jest ona kontynuowana, aż do dziś.

# Ohh

22.02.2024 19:25

#Nowy napisał(a) 22.02.2024 09:45
Tłumaczenie, że można się przesiąść w linie 28 są podobne do słynnej kwestii z "Co mi zrobisz, jak mnie zlapiesz" - "Bo ja to mam świetne połączenie...
Pewnie, można się 3 razy przesiadać, tylko wtedy podróż komunikacją miejską przestaje być lepszą alternatywą...

No właśnie - zależy teraz od przypadku.
- jeśli ktoś podróżował 35, a mieszka np. na Radiowej (np. przy Orlich Gniazd), to będzie musiał się przesiąść między Rondem Radosława a Piaskami w 28, a potem np. w 23/24
- jeśli ktoś podróżował 35, a mieszka np. bliżej Połczyńskiej, to będzie musiał się przesiąść między Rondem Radosława a Piaskami w 28, a potem np. w 76
Czyli ma dwie przesiadki zamiast jednej przy pętli Nowe Bemowo. Czy coś mylę? :)

# Marian

22.02.2024 22:48

Ulice zwężone, parkingi skasowane, komunikacji brak - to jest polityka gogusia. Głosujcie na szkodnika dalej.

REKLAMA

# Witek

22.02.2024 22:50

W czerwcu i lipcu? wtedy już jest ciepło(ludzie wybierają rowery)i kończy się szkoła więc pasażerów jest na pewno mniej.niexh zrobią pomiary zimową porą

# Kolo

23.02.2024 01:02

Słuszna linię ma naszą władza. Władza uśmiechnięta, europejska, przepojona miłością, tolerancja i różnorodnością. Jak głosujecie to tak macie i proszę nie narzekać, uśmiechać się i popierać nasza władzę i ukochanego przywódcę.

# chomik

23.02.2024 13:35

35 powinno jeździć na Nowe Bemowo, jak dawniej.
Ale z drugiej strony, popatrzcie na 171 czy 112 do Karolina. Te autobusy jeżdżą zupełnie puste i to w godzinach szczytu. Czy jest sens je utrzymywać? 171 stoi w korku na Powstańców na wysokości Carrefoura, każdy rozsądny wybierze tramwaj.
Na Chomiczówkę powinna docierać jakaś lokalna linia, np. wariantowe kursy 201 z Bemowa.

REKLAMA

# Pan Kleks

23.02.2024 15:39

Żądam przywrócenia linii E-1.
Z Chomiczowki na Starówkę zapierda lał w niecałe 25minut.
Gdzie tam Metro i jakieś buspasy.

# Kocur

26.02.2024 10:16

Wesoło jest z Wawrzyszewa dostać się na Kocjana transportem publicznym :)

# Alka

27.03.2024 18:04

Dodajmy do tego skrócone kursy 33 z Centrum do Piasek, bo przecież powrót się nie liczy prawda? Ile razy stoi się na przystanku Romaszewskiego, po 20 min żeby dostać się do Popiela, bo wszystko jedzie na Piaski, chyba, że łaskawie trafi się to 28, żeby dojechać na Reymonta i przesiąść się 26. Tylko jaki jest w tym sens jeśli to przesiadanie trwa tyle co czekanie na 33 na Metro Młociny?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break