REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

3,2,1 - 21.37 pali sie???

# Strażak SAM

08.04.2005 20:59

To jak gasicie te światła? A gasicie też monitory i telewizory??? Bo gdybyście jednak je mieli zamiar gasić, to najlepszym rozwiązaniem będzie użycie wody święconej. Pożądne luuuuuu i po sprawie.

# xyz

08.04.2005 22:18

bardzo śmieszne, to się uśmiałem...........kwas

 Gonzo-reaktywacja

08.04.2005 22:54

No cóż ja zgasiłem. Uważam, że są w życiu momenty, w których należy zrezygnować z głupkowania.
Ale to gaszenie światła coś mi podsunęło na myśl. Bo o tym wszyscy moi przyjaciele informowali mnie od rana. O 21.37 wyjżałem przez okno i były okna, gdzie się paliło. WIecie co, nawet mam takiego głupkowatego sąsiada, łysy chrzysio, latał i myślał, że coś się stało, jak tak pogasło. I tak sobie pomyślałem, ON NIE MA PRZYJACIÓŁ, nikt mu nie powiedział ...

REKLAMA

# Majster

08.04.2005 23:00

Nie wiem czy taka akcja się jeszcze powtórzy... Ale następnym razem proponuje aby przyłączyli się do niej kierowcy na drogach. To była by dopiero jazda

# Stefan

08.04.2005 23:18

No cóż stary, nie wiem czy wiesz, ale teraz się przyłączyli ;) Nie musi być następnego razu, bo to nie o to chodzi ...

# Młody Kościelny

09.04.2005 06:29

Wasze puste nic nie znaczą pseudo katolicy za tydzień góra dwa znowu będzie to samo każdy każdemu wilkiem, zamiast gasić swiatło nie lepiej było zaprosić bezdomnego na kolację i nakarmić go i powiedzieć to od papieża. Jesteście bandą zakłamanych maluczkich osobników którzy wiarę znają tylko z telewizji fermentatorzy społeczni pomyślcie znamim coś zrobicie.

REKLAMA

# Lucjan

09.04.2005 14:43

A ty tak zrobiłeś przemądrzała pierdoło ?

# JK

09.04.2005 20:19

No i zaczyna się, polskie podwórko...... szkoda

# CHRIS

10.04.2005 17:37

Akcja gaszenia świateł o 21.37 jest świetna. Ten kto to wymyślił duże brawa. Nie należy zapominac co zrobił dla nas Papież. Z całą pewnością Ojciec Święty tam w niebie cieszy się z tego. Proponuje sięgnijcie do jego książek. Przyznaje się, że dopiero po jego śmierci zacząłem czytać jego twórczość "Pamięc i tożsamość". Tu nie ma pustosłowia, glupiego gadania -jak naszych polityków. Tu są same konkrety, wręcz recepty na zycie. Przeczytajcie warto !!!! Swoją drogą jest sensowne nabrać trochę dystansu do życia. On oczekiwał od nas abysmy byli trochę dla siebie lepsi, a więc Sznowni Forumowicze - zróbmy to !!!!!!

REKLAMA

# Młody Kościelny

10.04.2005 19:51

Wcale nieumniejszam zasług tego wspaniałego i wielkiego człowieka, chodzi mi jedynie o naród który poza pustymi gestami nic nie potrafi realnego i dobrego zrobić obłuda i zakłamanie niepozwala wam spojrzeć na prawdę. Ja sam nie jestem idealny jednak jeżeli ktokolwiek choć raz słuchał i zrozumiał jego nauki to nierobił pustych gestów tylko wziął się za coś realnego i pożytecznego.

# bobo

10.04.2005 23:14

puste gesty? niestety tak. Jeżeli sie myle to zapraszam do czytania encyklik JPII. Za trudne?

# Known Soldier

10.04.2005 23:53

Tzn. co konkretnie chcesz zrobić??? Upier*** jakiś transformator o 21.30 aby akcja obowiązywała wszystko i wszystkich ??

REKLAMA

# JK

11.04.2005 18:40

Ludzie opanujcie się! Każdy ma prawo przeżywać śmierć Papieża po swojemu. Jeżeli ktoś chce gasić światła, potrzebuje tego - niech gasi, a jeśli ktoś nie chce - też ma do tego prawo! Czy to jest powód do ubliżania sobie? Czy my Polacy musimy zawsze zachowywać się w ten sposób?

# ciekawy

11.04.2005 21:42

Czy Jk to Jacek Kaznowski?

# hihot

12.04.2005 08:44

A czy Ciekwy to 007 ?

REKLAMA

# aa

12.04.2005 19:56

Popieram JK.

# Adolf

13.04.2005 13:36

A ja podpieram płot na srebrnogórskiej, jak piwo trzymam ;)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA