REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Bishkopt

29.11.2014 13:24

Chyba ktoś tu jest niedoinformowany bo dzisiaj byłem z dzieckiem pod drzwiami tego lodowiska i jest ZAMKNIĘTE. Nie wiem co ma w głowie zarządzający tym Lodowiskiem ale chyba własnie sensowniej bylo by otworzyć je na weekend a nie 1 Grudnia w poniedziałek. No nic byłem na lodowisku na Moczydle które jest normalnie czynne

# Jacek

29.11.2014 13:43

Moim zdaniem szczerze mówiąc nie ma jeszcze takiego mrozu, który pozwoliłby na otwarcie lodowiska do użytku. Pozdrawiam.

# Bishkopt

29.11.2014 18:35

#Jacek napisał(a) 29.11.2014 13:43
Moim zdaniem szczerze mówiąc nie ma jeszcze takiego mrozu, który pozwoliłby na otwarcie lodowiska do użytku. Pozdrawiam.
Temperatura na minus i sztuczne lodowisko mrożone agregatami nie pozwala na otwarcie ??? Człowieku skąd ty się wziąłeś w całej warszawie już działają sztuczne lodowiska więc nie wypowiadaj się jak nie masz o temacie pojęcia !!!

REKLAMA

# Laluna

29.11.2014 18:38

#Jacek napisał(a) 29.11.2014 13:43
Moim zdaniem szczerze mówiąc nie ma jeszcze takiego mrozu, który pozwoliłby na otwarcie lodowiska do użytku. Pozdrawiam.
A co ty jesteś z OSIR? bezmózgi z basenu jak i z lodowiska zarządzają tymi przybytkami tak że woła to o pomstę do nieba. Tez byłam z dzieckiem pod drzwiami Lodowiska bo wszędzie jest napisane w internecie że działa od 29 Listopada jedynie na karteczkach na pływalni jest informacja że otwarte będzie od 1 Grudnia - żenada !!!!!!!111

# Jacek

30.11.2014 11:15

#Bishkopt napisał(a) 29.11.2014 18:35
Człowieku skąd ty się wziąłeś w całej warszawie
Moim zdaniem szczerze mówiąc wziąłem się z brzuszka mojej mamusi za sprawą obojga moich rodziców podobnie jak ty i całość tego zwierzęcego świata. Pozdrawiam

# paradoks

02.12.2014 13:42

Z powodu otwarcia lodowiska nie działają windy na Bemowie.
Na Chomiczówce nie ma ogrzewania z powodu poszerzania Wału Miedzeszyńskiego.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe