REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

03,17,24.04.2012 Scena 55: Teatr @ 55

29.03.2012 21:42 Klub 55
Scena 55 w Klubie 55
oraz
Projekt PROSCENIUM
prezentuje
Sławomir Mrożek "Kynolog w rozterce"

03, 17 i 24 kwietnia 2012 roku godz. 20.00
Warszawa, Klub 55 ul. Żurawia 32/34 (wejście od ul. Parkingowej)
http://www.klub55.pl
http://www.facebook.com/55.klub

Bilety: przedsprzedaż 15 zł, w dniu spektaklu 20 zł
Rezerwacja: 517 338 129
Sprzedaż w klubie od poniedziałku do soboty w godzinach 16.00 - 18.30

Sławomir Mrożek
"KYNOLOG W ROZTERCE"

komedia w "akcie"

Krótka jednoaktówka autorstwa mistrza ciętego humoru polskiego dramatu Sławomira Mrożka, który w tej czterdziestominutowej sztuce zawarł kwintesencję swoich umiejętności sprawczych. Znakomity dialog, postacie zróżnicowane współgrające ze sobą w pikantny i nieobliczalny sposób i wreszcie humor, trafny, bez moralnych granic.

"Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt Poniektórych? Czy tutaj? Czy wejść można?"

Wizyta Nieznajomego gościa to dla Kynologa i Miłośniczki Ptaszków nie lada okazja i wyzwanie do przedstawienia swoich racji i bezlitosnego zmiażdżenia konkurencji. Problem jednak stanowi nie kryte uczucie Kynologa do swojej konkurentki. Więc miłość czy praca? Więc uczucie czy zamiłowanie? Więc psy czy ptaszki? Czy...?

"Kynolog w rozterce" to pierwszy spektakl Projektu PROSCENIUM prezentowany w repertuarze pierwszego sezonu! Od premiery na Scenie "Łazienkowska" 20 stycznia 2012r. przez widownię przewinęło się kilkaset widzów każdorazowo podkreślając po wyjściu dobry humor i przyjemną interpretację dramatu. Od 3 kwietnia br. stałą sceną spektaklu będzie przestrzeń Klubu 55, Scena "55" w samym sercu Warszawy.

reżyseria:
Antoniusz Dietzius

opracowanie dźwiękowe:
Patryk Bartoszewski

scenografia:
Elżbieta Kossakowska

realizacja techniczna spektaklu:
Jakub Kapuściński-Bernatek

obsada:
Miłośniczka Ptaszków - Melania Kowalczyk
Kynolog - Patryk Bartoszewski
Nieznajomy - Antoniusz Dietzius
Delegat - Łukasz Obłąk / Artur Zwierzchowski
28.11.2019 15:03 magnik89
Ja Wam powiem szczerze, że nie wiem jak zagospodarować sobie wnętrze, dlatego skorzystałam z pomocy Iwony terczyńskiej z Terczyńska Design, po to, aby zrobiła mi piękny projekt wnętrz no i się nei zawiodłam, wyszło rewelacyjnie

193/4030 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Dzień dobry, Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Przygotowuję do egzaminu ośmioklasisty oraz udzielam pomocy w zrozumieniu bieżącego materiału. Co mnie wyróżnia wśród korepetytorów? Oprócz doktoratu z ekonomii ukończyłam także podyplomowe studia matematyczne i studium pedagogiczne. Mam ponad 20 lat doświadczenia akademickiego i od ponad 5 lat udzielam korepetycji. Jestem ciepłą, radosną i bardzo cierpliwą osobą, zawsze staram się zapewnić domową atmosferę na zajęciach. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ponadto sama mam 25 letniego syna. Pracuję jako wykładowca w Szkole Głównej Handlowej. Lekcji udzielam u siebie w domu - na Ursynowie, niedaleko metra Stokłosy. Godzina zegarowa 60 PLN. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu, Dorota Bem tel. 500-560-079 www.6i6.pl

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

Dom i ogród
 Świerk srebrny i pospolity choinki donica cięty sadzonki jodła kaukaska Świerk srebrny odmiana kaibab drzewko z bryłą ziemi w 4 rozmiarach 50-75 cm. cena przy 100 sztukach 13,50 zł, 75-100 cm. cena przy 100 sztukach 16,50 zł, 100-125 cm. cena przy 100 sztukach 22,00 zł, 125-150 cm. cena przy 100 sztukach 24,00 zł, 150 cm. + indywidualna wycena Drzewka piękne gęste od dołu, towar klasy premium! Ilość ograniczona około 10-15000 sztuk. Jeżeli bryła ziemi drzewa ma być w jucie + 1,50 zł., możliwość donic + koszt donic. Świerk pospolity rozmiary 70-150 cm. z bryłą ziemi cena 15-19 zł. cięty ten sam rozmiar 12-14 zł. częściowo formowany (tani sprzedawalny temat) Jodła kaukaska cięta 160-180 cm. 29,99 zł.

Dam pracę
 Współpraca - BETTERWARE - Zarabiaj DOŁĄCZ DO BETTERWARE I ZDOBĄDŹ PREZENTY! Na czym polega współpraca z Betterware? 1. OSZCZĘDZANIE Jako Przedstawiciel Betterware możesz oszczędzać kupując taniej dla siebie ponieważ otrzymujesz wszystkie produkty w cenach hurtowych (cena niższa o 30 % marży handlowej) 2. POLECANIE Polecanie produktów Betterware jest prosta ponieważ oferujesz cenione markowe artykuły, z których na co dzień każdy chętnie korzysta. 3. BUDUJESZ GRUPY PRZEDSTAWICIELI Rozbudowujesz własną grupę - jeśli interesują Cię duże pieniądze szukasz kreatywnych osób poszukujących pracy. Zapraszam do kontaktu: BETTERWARE.BIZ@GMAIL.COM

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA