Fort Radiowo: bez wiaty na zimę
24 listopada 2011
Użytkownicy ogródków działkowych i mieszkańcy budynków w okolicach Fortu Radiowo narzekają na brak wiaty przystankowej na pętli autobusowej.
Kursujący na pętlę Fort Radiowo autobus linii 220 jeździ co pół godziny.
Balonu sportowego nie będzie. Koniec marzeń dzieci z Górczewskiej
Szkoła Podstawowa nr 82 im. Jana Pawła II na Górcach nie może liczyć na halę pneumatyczną. Okazuje się, że jej montaż uniemożliwiają skomplikowane przepisy.
Jak twierdzą mieszkańcy i użytkownicy działek, wiata przystankowa jest tu niezbędna.
ZTM twierdzi, że wie o sprawie i obiecuje postawić daszek, niestety dopiero w przyszłym roku. - W tym roku nie otrzymaliśmy funduszy na postawienie nowej wiaty. Jak tylko będziemy mieli pieniądze, daszek przy pętli linii 220 na pewno się pojawi - mówi Paweł Olek z biura prasowego ZTM.
matt
Dziurawa jezdnia, brak chodnika, zdemolowana wiata przystankowa?
Chcesz, aby nasza gazeta pomogła Ci w kontaktach z urzędnikami
- dzwoń 22 392-08-39.








































