REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Etui do iPhone 13: lepiej wybrać to z ciekawym wzorem czy wytrzymałe?

Etui do iPhone 13: lepiej wybrać to z ciekawym wzorem czy wytrzymałe?

iPhone 13 jest jednym z najpopularniejszych modeli telefonów z logo nadgryzionego jabłka. Jednocześnie, jak to zwykle bywa w przypadku Apple, nie jest to produkt najtańszy w swojej klasie. Wymaga więc szczególnej ochrony w postaci dodatkowego etui. Czym kierować się przy jego wyborze?

Obudowy do iPhone 13 z ciekawym wzorem

Interesujący wzór obudowy do iPhone 13 jest wyrazem naszego stylu. Może być też przejawem mody, podobnie, jak ciekawa, tematyczna torebka lub plecak. Dobry producent etui do iPhone'a 13 zawsze podąża z duchem czasu i słucha swoich klientów, oferując szeroki wybór modnych etui o ciekawych kolorach z trwałym nadrukiem, który nie blaknie z upływem czasu. Ważne, aby materiał, z którego wykonane jest etui, był łatwy do utrzymania w czystości. Ciekawostką jest, że niektóre etui do smartfonów można nawet bezpiecznie prać w pralce.

Wytrzymałe etui na telefon iPhone 13 - czy to możliwe?

Etui przede wszystkim musi być wytrzymałe. Na szczególną uwagę powinny zasługiwać case'y do iPhone'a 13 absorbujące uderzenia oraz te ze zwiększoną odpornością na zarysowania. Godne polecenia są etui z delikatnie wystającą krawędzią boczną, która dodatkowo chroni ekran telefonu.

Popularni producenci akcesoriów do telefonów, jak np. 3mk.pl podkreślają wysoką jakość produktów ochronnych do smartfonów uzyskanymi certyfikatami jakości w trzech obszarach: właściwości ochronnych w przypadku uderzeń, bezpieczeństwa chemicznego oraz bezpieczeństwa dla zdrowia.

Już podstawowe modele etui tej marki są certyfikowane na upadki z ponad 100 cm wysokości na twarde podłoże - stal lub beton. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Przy wyborze etui oszczędności nie są wskazane. Zwłaszcza w urządzeniu tej klasy, co iPhone 13. W przypadku ewentualnych uszkodzeń zawsze lepiej i taniej jest wymienić pokrowiec niż cały smartfon.

Jakie etui do iPhone 13 wybrać?

Kierując się wyborem etui do tak stylowego telefonu, jak iPhone, nie powinniśmy patrzeć tylko na kwotę zakupu. Przeglądając oferty w internecie, widzimy ogromny rozrzut cenowy przy pozornie identycznych produktach. Nie dajmy się zwieść i sugerujmy się przede wszystkim renomą producenta.

Czy marka jest jedynie importerem tanich produktów z Chin? A może producent ma swoje zaplecze technologiczne i wzornicze w Polsce i zleca produkcję z zachowaniem ścisłej kontroli jakości? Bardzo duże znaczenie ma też jego wiarygodność. W końcu chodzi o optymalne zabezpieczenie cennego urządzenia, które towarzyszy nam na co dzień praktycznie przy każdej okazji.

Ładny i wytrzymały case iPhone 13 - czy to możliwe?

Przy wyborze etui do iPhone'a 13 stajemy przed dylematem. Czy rozsądniej wybrać stylowe etui, czy też masywny, odporny, ale niekoniecznie ładnie wyglądający case? Polski producent etui do smartfonów - firma 3mk.pl - potrafiła skutecznie połączyć elegancki wygląd z wytrzymałością na zarysowania oraz uderzenia.

Takie etui ma niewielką grubość i najczęściej matowe wykończenie w wielu modnych wzorach. Wraz z odpowiednio dobranym szkłem lub folią tej samej firmy zapewniamy swojemu telefonowi optymalną ochronę. Jeśli przewidujemy, że nasz smartfon może być narażony na większe wstrząsy, warto zabezpieczyć go specjalnie wzmocnionym etui do iPhone 13.

Niektóre modele case'ów chronią smartfon przed uszkodzeniami od upadku z wysokości z ponad 150 cm. Ta cecha oznaczona jest specjalnym certyfikatem jakości. Przy wyborze warto posiłkować się też filmami na YouTube, gdzie użytkownicy testują wybrane etui do iPhone 13 pod kątem ich właściwości użytkowych.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA