REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Dziennikarka przeprowadziła eksperyment: zarejestrowała się w serwisie BongaCams i zarobiła 800 euro!

Dziennikarka przeprowadziła eksperyment: zarejestrowała się w serwisie BongaCams i zarobiła 800 euro!

W czasie pandemii w Internecie zaczęło pojawiać się wiele informacji o alternatywnych sposobach zarabiania pieniędzy. Zaczęliśmy się zastanawiać, jakie nowoczesne możliwości oferuje i które z tych opcji są warte uwagi. Szczególnie spodobała nam się branża webcam i postanowiliśmy sprawdzić, czy tysiące dziewczyn naprawdę dobrze zarabiają na serwisach dla dorosłych.

Na początku porozmawialiśmy z kilkoma webcam-modelkami, które mają konta w sieciach społecznościowych. Okazało się, że wiele z nich pracuje w parach z mężami lub chłopakami, a część z nich przeprowadza transmisje razem z koleżankami.

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej światu webcam i zobaczyć, jak to wszystko działa od wewnątrz. Aby to zrobić, jedna z dziennikarek zarejestrowała się na BongaCams, jednym z serwisów webcam, zajmującym 36. miejsce wśród wszystkich stron WWW na świecie w rankingu Alexa. W specjalnej zakładce BongaCams znajdują się informacje o zarobkach dziewcząt w ciągu ostatniego miesiąca. Oto kilka przykładowych zrzutów ekranu.

----

Cały proces rejestracji trwał około 10 minut, a pół godziny później konto zostało zatwierdzone. Dziennikarka postanowiła od razu rozpocząć transmisję. Podczas transmisji pozostawała zawsze w stroju kąpielowym, bez rozbierania się, a rozmawiała z użytkownikami tylko na ogólne tematy. Pracując tylko kilka godzin na raz, w kilka dni udało jej się zarobić 800 euro! Musimy przyznać, że nikt nie spodziewał się takiego wyniku!

----

Ponadto dziennikarka rozmawiał z kilkoma modelami webcam na stronie - dziewczyną i parą, którzy już od jakiegoś czasu pracowali na BongaCams. Oni potwierdzili, że pozostając w domu i po prostu rozmawiając z użytkownikami, można zarobić przyzwoite pieniądze. Nie trzeba wyglądać jak modelka ani znać żadnych specjalnych sztuczek.

Przepracowawszy na BongaCams zaledwie kilka dni, dziennikarka się przekonała, że serwisy webcam oferują jak najlepsze warunki do zarabiania pieniędzy. Biorąc pod uwagę możliwość pracy z domu i rozpoczęcia transmisji w dowolnym momencie, webcam z pewnością można nazwać jednym z najbardziej dostępnych źródeł dochodu.Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA