REKLAMA

Bielany

sport »

 

"Duma Bielan" gra z nowym sponsorem! W co celuje Hutnik?

  26 września 2023

alt='"Duma Bielan" gra z nowym sponsorem! W co celuje Hutnik?'
materiał prasowy

Sieć stacji paliw Moya została partnerem klubu Hutnik Warszawa w rundzie jesiennej sezonu 2023/24. Podpisana umowa sponsorska dotyczy zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz czwartoligowej drużyny seniorów. Czy to zwiastun nowych, lepszych dla "Dumy Bielan" czasów?

REKLAMA

Moya to najszybciej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Założona została w 2009 roku a obecnie działa już w ponad 400 lokalizacjach we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach. Stacje oprócz paliw, sklepów i myjni, oferują własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya oraz ofertę kierowaną do klientów biznesowych. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Sieć stacji paliw Moya jest liderem na polskim rynku pod względem dynamiki rozwoju, dlatego udane zaproszenie do 4-ligowego klubu piłkarskiego takiego biznesowego partnera jest sporym sukcesem.

Moya partnerem Hutnika Warszawa

Jak się dowiadujemy umowa sponsoringowa obowiązywać będzie w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024, ale obie strony nie wykluczają jej przedłużenia na dłuższy okres.

- Hutnik Warszawa to klub z dużym potencjałem sportowym i marketingowym, rozpoznawalna marka na całym Mazowszu. Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu klub będzie dalej się rozwijał i tak jak Moya jest już w najwyższej klasie rozgrywkowej, tak "Duma Bielan" będzie piąć się po kolejnych szczeblach ligowej hierarchii - powiedział po podpisaniu umowy Andrzej Kondys, dyrektor operacyjny Moya. Logotyp Moya pojawił się na stadionie klubu Hutnik Warszawa podczas spotkań drużyny seniorskiej oraz zespołów młodzieżowych, a także na koszulkach warszawskiej ekipy oraz w kanałach komunikacji klubu.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

"Duma Bielan" rośnie w siłę

Pieniądze ze współpracy z naftowym gigantem bardzo się przydadzą, zwłaszcza że przed sezonem Hutnik dokonał wielu transferów. Do klubu z Marymonckiej trafili między innymi: Patryk Koziara, który ostatnie siedem sezonów spędził w Legionovii, a na swoim koncie ma ponad 300 spotkań na poziomie centralnym (w tym 67 spotkań w I lidze); Paweł Tarnowski, który zaliczył 115 występów na poziomie Ekstraklasy i I ligi; Piotr Maślanka, który na poziomie centralnym rozegrał 162 spotkania, Paweł Prusinowski - występujący ostatnio w Ursusie Warszawa czy grający w portugalskim RD Agueda - Maks Vogtman. Do sztabu "Dumy Bielan" dołączył też były zawodnik Ekstraklasy Maciej Tataj, który będzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju indywidualnego zawodników. Zarząd klubu wzmocnił Maciej Dybowski, odpowiedzialny za pion sportowy.

- Nie kryjemy naszych aspiracji w tym sezonie - celujemy w awans. Dokonaliśmy wzmocnień sportowych, a do tego pozyskaliśmy wyjątkowego sponsora, jakim jest sieć stacji paliw Moya. Wierzymy, że współpraca przyniesie obu stronom satysfakcjonujące korzyści a Hutnik Warszawa przybliży do upragnionego awansu - mówi prezes Hutnika Maciej Purchała.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy