Disco ponad wszystko na placu Konstytucji
3 grudnia 2012
źródło: www.um.warszawa.pl
Po raz piąty na placu Konstytucji w Warszawie odbywać się będzie miejska zabawa sylwestrowa. W tym roku motywem przewodnim będzie disco.
Palenie liści zabronione! Widać?
Jesień - ta złota, polska - kojarzy się ze wszystkimi odcieniami żółci, brązu i czerwieni. Niestety, także ze smrodem palonych liści. A tego akurat robić nie wolno...
oraz te współczesne, zaśpiewają we własnych interpretacjach m.in.: Zakopower, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, De Mono, Kora, Oddział Zamknięty, Afromental, Ewa Farna, Big Cyc, zespół Weekend oraz gość specjalny - ukraińska grupa Mirami. Wyłomem z rytmów lekkich i łatwych (bo przyjemne będą na pewno) będzie występ grupy Oberschlesien, grającej potężny, industrialny metal. Po śląsku.
Dyskotekowe hity zaśpiewają we własnych interpretacjach, m.in.: Feel, który wykona "What is love" Haddawaya, Volver zmierzy się z hitem "Gangnam style", Big Cyc wykona nieśmiertelne "YMCA" grupy Village People, Letni Chamski Podryw zaśpiewa swoje popularne "Czinkłaczento", Papa D zmierzy się z "Sunshine reggae", Lemon wykona "Final countdown" Europe, a Maciej Maleńczuk zaprezentuje swój najnowszy dyskotekowy mix, stworzony specjalnie na Sylwestrową Moc Przebojów. Gościem specjalnym będzie ukraińska grupa Mirami, którą usłyszymy w ich hicie "Sexualna", ale też w znanym przeboju z lat 80. - "Boys, boys, boys" Sabriny.
Wszelkie informacje organizacyjne, pomocne warszawiakom w związku z sylwestrem są dostępne na stronach internetowych: www.sylwester-2012.eu oraz www.um.warszawa.pl - m.in. szczegółowa mapka przedstawiająca teren imprezy z zaznaczeniem wszystkich wejść, punktów medycznych, punktów informacyjnych, punktów gastronomicznych, ograniczeń i zakazów dla ruchu samochodowego.
W ubiegłym roku na miejskiej imprezie bawiło się ok. 120 tysięcy ludzi. Tegoroczny sylwester będzie kosztował niemal 4 mln zł.
(wt)
.







































