Cud przejechał
26 sierpnia 2005
W poniedziałek, 15 sierpnia odbył się wyścig kolarski "Cud na Wisłą", udział wzięły wszystkie liczące się w kraju zawodowe grupy kolarskie. Trasa wyścigu liczyła prawie 200 km i wiodła od Izabelina, przez m.in. Aleksandrów, Czosnów, Nowy Dwór Mazowiecki, Janówek, Chotomów, Legionowo aż do Radzymina.
Bocian czarny z pułtuskich lasów podbija internet. Wszystko nagrała fotopułapka
Fotopułapka uchwyciła niezwykłego gościa w pułtuskich lasach. Na nagraniu pojawił się bocian czarny, zwany hajstrą, który spokojnie przechadzał się przy leśnym wodopoju.
Tego samego dnia o puchar Prezydenta Miasta Legionowo walczyli także juniorzy, juniorzy młodsi oraz młodziki. Trasa wiodła ulicami Piłsudskiego, Chopina, Kazimierza Wielkiego i Jagiel-lońską. W kategorii młodzików zwyciężył Damian Szramka z Olsztyna, juniorów młodszych - Łukasz Ziemka z Nowego Dworu Mazowieckiego, a juniorów - Tomasz Krupiński z Bełchatowa.
stroja


.










































